Prevoz autosedačky a plážového stanu spoločnosťou Ryan air

kristella
19. aug 2022

Ahoj žienky, máte niekto skúsenosť s prepravou autosedačky pre 5 ročné dieťa Ryan air-om? Čítala som si podmienky a nie je mi z toho úplne jasné, či je možné sedačku prevážať ako podpalubnú batožinu alebo len na palube. A takisto mám obavu, či to “prežije v jednom kuse”, lebo tie kufre po letoch občas vyzerajú divoko… A ten plážový stan (prikladám fotku) sa berie ako jedna batožina do 20kg? Máme nahlásené 3 ks, čiže 2 kufre + stan by mohli byť ok? Samozrejme chystám sa napísať aj na ich chat ale reálne skúsenosti potešia. Vrelá vďaka 🙂.

anjelicek26
19. aug 2022

Stan zbal normalne do kufra a ta tretia batozina moze byt ta autosedacka, len si zober nejaky obal, do ktoreho to das, ja mam take velke vaky na batozinu s menom a telefonnym cislom priamo na toto urcene, davala som do nich aj kocik, aby ho nedokazili...

beronsche
19. aug 2022

Sedacku som takto s nimi prepravovala, ako podpalubnu batozinu. Dokladne som ju niekolko x omotala potravinovou foliou, prezila bez ujmy.. 🙂

kristella
autor
19. aug 2022

@beronsche
@anjelicek26 Vďaka za odpoveď, dámy. Neviem, či sa mi stan podarí narvať do kufra ale skúsim 🙂. Tiež som rozmýšľala nad strečovou fóliou ale pozriem aj ten vak, díky za tip.

anjelicek26
19. aug 2022

@kristella zmesti sa, odskusane... pekne na spod kufra doprostred a az na to naskladat oblecenie.