Rezervácia ubytka cez booking a strhnutie peňazí

16. júl 2022

Ahojte,
rezervovala som cez booking ubytovanie. Na stránke bolo napísané že 'žiadna platba' do 16.augusta. Tak šom išla ubytko zarezervovať, s tým, že som vypĺňala aj číslo karty atď. Po 3 sekundách ako som klikla na "rezervovať" mi bola celá suma z účtu strhnutá. Keď som išla so aplikácie mojej banky tak som v časti 'rezervácie' mala túto sumu. Tak som myslela, že tie peniaze sú iba "zarezervované". Lenže ja mám normálne potvrdenie, že som ubytko zaplatila. Tak som z toho úplne zmätená. Neviete mi poradiť?

stanulienkat
16. júl 2022

Nemas pisane, dokedy mozes pobyt stornovat? Ak vystornujes do urciteho datumu, tak ti peniaze vratia.

eeffka
16. júl 2022

Ono pise ze platba az 16 8 ale nizsie byva predkvacnute platit hned ( to si mala dat prec) ak mas moznost bezplatneho storna tak ti budu blokovat platbu do 16.8 a az potom zrazia

eeffka
16. júl 2022

Takto to maju, a ty si si mala vybrat moznost 1 alebo 2( dovtedy viem bezplatne stornovat)

autor
17. júl 2022

@eeffka no práveže som niekoľkokrát skontrolovala aby som nemala zakliknutú poslednú možnosť, a strhlo to aj tak

eeffka
17. júl 2022

Strhlo ci len blokuje?

autor
17. júl 2022

@eeffka strhlo, lebo mam aj potvrdenie v pdf ze je to zaplatene

fixi3
19. júl 2022

Ahojte, potrebujem radu-skusenost...Mame rezervovany pobyt v zahranici cez booking od 30.7.22 dnes mi z karty strhli/ zarezervovali 99% sumy ubytovania so splatnostou 26. V podmienkach mam platba na mieste. Na info linke mi tvrdia ze vedia riesit len realnu platbu, cize neviem ked to je len ako rezervovana platba ale tiez vidia v systeme ze platba na mieste. Bezplatne storno bolo do 15.7. Stornovat to ale ani nechceme. Poradte ako to riesit? Stalo sa niekomu nieco podobne?ďakujem za odpoveďe