Risknete ísť tento rok do Grécka?

vieruna
8. jún 2012

My sme chceli ist tradicne do Chorvatska. Neviem co sa tento rok Chorvatom porobilo, ale tusim strasne zdrazeli. Co sme zistovali, tak len cisto ubytko by nas vyslo cca 1200 eur. A to sme este nic nejedli, netankovali, nepoistovali sa.... Kvoli podmienkam, cenam, babyfriendly a roznym inym veciam zvazujeme bud Turecko, alebo Grecko. Ja sa toho Grecka trochu bojim. Akoze ani nie sluzieb v rezorte, ale skor, ci zrovna v den nasho odchodu si niekto, kto ma na to vplyv nezmysli strajkovat, alebo nieco podobne. Co vy na to??

martinella1
13. jan 2020

@lucinami v júni je more studené, niekto ma také rad, no pre deti podľa mňa studené, tiež závisí ktorá oblasť Grécka, lebo ako bolo už vyššie spomínané, na Kréte sú takmer stále vlny, čím je aj more chladnejšie, na Zakynthose sme mali až príliš teplú vodu 😉, ale korfu a Rodos bol ideál.

jaja20
13. jan 2020

Podla toho kde...my sme boli koncom juna na Severnej Krete a voda uzasna...

rainbow1
14. jan 2020

My sme boli 2 letá po sebe na konci Júla na ostrove Thassos, mestečko Potos, voda mala oba razy 28°C, som si ju aj merala teplomerom 🙂

diablito01
27. máj 2021

@henca74 prosim pamatate sa este na par detailov z Pegasosu? More je hned blizko hotela vsak? Boli ste peso v centre Faliraki? Zaujima ma ci to zvladneme bez kocika s 2,5 ročnym... Su aj v okoli nejaké suveníry, popripade nejake prechadzky? Ďakujem 😊

diablito01
27. máj 2021

@jana.oravcova ako ste boli spokojni v Pegasose prosim? Su tam blizko nejake obchodiky alebo treba ísť az do centra Faliraki, ako je to ďaleko? Zaujima ma ci to zvladneme bez kocika s 2,5 ročnym drobcom. Ďakujem 😊

cacka
27. máj 2021

@diablito01 my sme brali kocik keď sme boli so 4rocnou lebo faliraki je zhruba 15min napeso. Pegasos bol v každom smere úžasný, more blizko, služby top jedlo bajecne
Nemôžem povedať krivé slove 🙂 obchody máš aj okolo hotela so suvenirmi

diablito01
27. máj 2021

@cacka ďakujem, aj na letisku máš pocit ze sa vam zisiel kocik? Ci tam ani nie?

cacka
27. máj 2021

@diablito01 áno lebo lebo lietadlo meškalo čiže malu sme zaspavali v kočíku na letisku. Ten kocik pri našom 2,5rocnom by som brala naozaj bez uvažovania ;)