Septembrova dovolenka pri mori s 11 mesačným bábom - poraďte hotel?

biela_sova
1. sep 2019

Ahojte maminy, zakladam novu diskusiu, prepacte mi, len uz nemam cas hladat v starsich diskusiach. Hladame last minute pre nas s manzelom a 11mesacnym syncekom. V skratke, maly chodi popri nabytku, je dojceny, papa prikrmy. Poradite tie, co ste tento rok absolvovali letecku dovolenku pri mori (idealne Grecko, Cyprus, juzne Taliansko, ale nebranime sa aj inym destinaciam, len nech je tam aj v polovici septembra slnecno).
Nase poziadaky su, aby hotel nebol masovka, moze to byt pokojne mensi hotel s nie vela vzruchmi, priamo na plazi, ozelieme aj animacny program a tobogany, skor nieco komornejsi. Strava all inclusive, ale opat, ozelieme pat a la carte restsursvii, skratka, nech nam navaria a mozme sa najest dosyta 🙂 Dakujem velmin pekne za typy baby 🙂

lucinka1988
1. sep 2019

@biela_sova ja odporucam Krétu - hotel Insula Alba, je síce trochu drahší, ale stojí to za to

zara0201
1. sep 2019

Rozpocet,miesto odletu,kategoria ubytovania? Inak otazka skor na cestovku.

biela_sova
autor
1. sep 2019

@zara0201 Dakujem, ano, odlet BA alebo Vieden, rozpocet nie je az tak limitovany. Kategoria ubytovania ako som pisala, all inclusive, takze 3* plus.

biela_sova
autor
1. sep 2019

@lucinka1988 Dakujem, idem pozriet 🙂

zara0201
1. sep 2019

@biela_sova ak nemas limitovany rozpocet tak na 3* ani nepomyslaj,v destinaciach ktore si uviedla minimalne 4*,aj ked radsej 5*. Co tak Cyprus Salamis Bay conti

skumavka
1. sep 2019

@biela_sova kalogria beach hotel na Peloponeze, piesocna pláž, blízko mora, vynikajúca strava, tiché ubytko a krátky transfer z letiska na hotel (cca 10 min)

raszuz
1. sep 2019

Doporučujem tak ako @zara0201 Salamis

sellycka13
2. sep 2019

@biela_sova Zakynthos Plaza Bay hneď pri plazí, transfer do 30 min aj menej, veľká spokojnosť

veroniq85
2. sep 2019

ja tiez pozeram dovolenku. Mam skoro 10 mesacneho a 5 rocneho a najviac mi zatial padol do oka Rhodos Lindos beach resort. Vela znamych bolo a ma velmi dobre recenzie.

eliska13
2. sep 2019

@biela_sova išla by som na Cyprus, Turecko hotel neporadim

mirpet
2. sep 2019

My zajtra odlietame s 11mesacnym do Grecka na Kretu...som zvedava ako to zvladneme...

mirpet
2. sep 2019

Akurat nevirm co mam cakat v hoteli co sa tyka postielky...mame je vopred vyziadanu v hoteli,tak dufam ze tam bude,maly spi iba v postielke,nie s nami...neviem ci tam bude mat aj nejake postelne..akebo nie....neviete niekto ako to byva???

biela_sova
autor
2. sep 2019

@eliska13 Zvazuieme juzny Cyprus, poradila by si, aky hotel?

terezkaaa88
23. jan 2020

@sellycka13 Dobrý deň, chce, sa spýtať ako ste boli spokojný so stravou v Plaza Bay na Zakynthose - zvažujeme ho a pre nás je dosť rozhodujúca strava a pláž kedže sa chystáme so dcérkou a bude mať vtedy 14 mesiacov. AK by te mali aj nejakú foto izby alebo pláže môžete mi poslať ? 🙂 Ďakujem