Turecko do 2500 eur pre 5 osôb

10. máj 2023

Hladam dovolenku na 7 dni, 2x par + 1 dieta 1 rok,all, letecky, na plazi, do Turecka... nasla som asi 5 hotelov ktore su aj 5* ale pri citani recenzii na viacerych portaloch som narazila aj na zle recenzie. Ma niekto skusenost s takouto dovolenkou? Boli ste nakoniec spokojny? Resp.do akej miery beriete vazne recenzie? Ak by sme nemali dieta tak by som to ani neriesila a riskla ale takto sa nevieme rozhodnut.

vivincek
10. máj 2023

do 2500 pre piatich podla mna 5* kvalitny hotel nezozenies. tento rok bolo vsetko vypredane velmi velmi zavcasu.
a zle recenzie budu vzdy,ludia su rozni. hodnot to,co od dovolenky ocakavas,ci ten hotel splna alebo nie.

zuzubb007
10. máj 2023

Za tu cenu zozenies len letenky, realne normalny hotel zo sluzbami cca. 4000 a viac

muchotrafka298
10. máj 2023

Recenzie beriem vážne len na zahraničných weboch (Tripadvisor alebo Holidaycheck). Suma na tieto požiadavky je príliš nízka. Hlavné kvalitný 5* hotel je v inej cene. Všeobecné je už malo ponúk, hlavne keď chces ísť júl alebo august.

19mmm71
10. máj 2023

určite by som rátala raz tolko

misinka20
10. máj 2023

Do 2500 za 4 osoby plus dieťa ?? Za tú cenu ideme dvaja 🤣 do nejakého pofiderneho hotela by som s tak malým dieťaťom nikdy nešla... Recenzie pozerám najmä cez nemecké cestovky...

mircalla
10. máj 2023

Do 2500 za 5 ludi teraz v maji to bookovat, ked su uz vysoke ceny? Som sa pobavila. Si fakt vtipna
Ale za tu cenu nie, ani keby si to v novembri bookovala

tiezjedna
10. máj 2023

ak ideš do neznámeho hotela/rezortu/apartmánu, tak recenzie sú to jediné, čoho sa môžeš chytiť, takže pre mňa jednoznačne nič pod 8,5 na bookingu a pokiaľ ide o Turecko, Grécko, a pod. tak 9 je minimum, pretože ich predstava ***** je občas niekde inde než moja.

tiezjedna
10. máj 2023

čo sa týka tvojej predstavy o cene, buď zabudni na AI alebo na leteckú dopravu

mircalla
10. máj 2023

@tiezjedna Vsetky 5* hotely v Turecku su all inclusive, ine ani nerobia. Absolutne nerealne ze letenky a 5 ludi all inclusive (hoci 1 rocne dieta sa berie ako infant) do 2500.

baskustek
10. máj 2023

Nereálne

mery333
10. máj 2023

My sme kupovali v januari v ceskej CK, lebo slovenski nenazranci uz nevedia co pytat. Iba tak som teraz pozerala nas hotel a keby sme kupovali teraz, tak zaplatime o 15 000 ceskych korun viac a to akoze teraz ponukaju akciu, ze deti vyhodnejsie. 🤔 Fakt sa oplati pre viacclennu rodinu kupit co najskor. A co sa tyka recenzii, beriem ich tak dost s rezervou. Uz po tych rokoch viem, na co sa presne chcem pri citani zamerat, co nam vyhovuje a co nie. Kopu veci beriem s rezervou. Keby sa mam presne drzat, co kto kritizuje, tak nikdy v zivote sa mimo nasej chalupy neubytujem. Kazdopadne sa drzim hesla DOVOLENKA JE TAKA, AKU SI JU SAMA UROBIS. 😉

autor
10. máj 2023

Vy ste to asi nepochopili.. ja som nenapisala ze take chcem najst ale ze som take nasla a hned niekolko.. teda nie som ani smiesna ani nerealna. Pre tych co nevedia hladat tak vam mozem poslat kludne odkaz na realne rakuske cestovky a takymito ponukami a cenami. Hadam si po nemecky prelozite.

mircalla
10. máj 2023

@autor Vsak daj link, ked si dake nasla....rada by som videla ten hotel za 2500 pre 5 ludi aj s letenkami a so vsetkym.

luliu
10. máj 2023

Veď daj sem tie linky, je to absolutne nereálna cena

autor
10. máj 2023

Su tam aj junove terminy ale nam to nevadi kedze chceme ist prave v juny

luccija
10. máj 2023

Niekedy, keď čítam tie recenzie je to na pobavenie.
Hlavne tie za pár eur do hotela do HR, IT.
@mery333 veď to je bežné, že v januári je iná cena ako v máji.

misinka20
10. máj 2023

No a sme doma hodnotenie od 2,5 do 3 🤣🤣 ja pod 4,8 z 5 ani nejdem... Ak sú takéto recenzie to musí byť iný hnus...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mircalla
10. máj 2023

Ja tam nevidim nikde letenku v cene, ale mozno tam je
Pozrela som si par hotelov (hroza) a recenzii (vsak to je des). Tiez pod 4.8 z 5 * nejdem
Toto je napriklad daco ako Petrzalka
Takze ani zadarmo

autor
10. máj 2023

@mircalla si vtipna ked tam nevidis aj letenku v cene.. a ved o tom tato diskusia mala byt o tych recenziach a bodovani. Nie o tom ze ty by si nesla pod 4.8

mircalla
10. máj 2023

@autor Tie hotely su totalny shit. Nic horsie som snad v Turecku nevidela. Uz chapem tu cenu, hoci som to neprepocitavala. Asi preto tam nik nechodi a ak uz ide, uz sa nevrati.
Nemam nejaky vrely vztah k Turecku, jedine, co ma tam laka su kvalitne hotely a sluzby. Co nie je tento pripad

lylyjana
10. máj 2023

ano, hodnotenia beriem vazne. Pozeram viacero stranok kde su recenzie a porovnam. Zalezi aj ci recenzie pisu Slovaci alebo zahranicni. No vzdy zalezi aj o co ide. Ked par ludi napise, ze jedlo bolo take biedne a potom zistis podla foto, ze je tam milion jedla na vyber ale nemali nugetky a to im vadilo, tak to neriesim. Ale ked pisu, ze je spina, hluk, neoochotny personal, tak toto zavazi. My mame ist tiez v juni do Turecka ale par + dieta na 10dni a to mame za 2700. A to som vyberala ozaj nejaky taky hotel nech je aj dobry ale aj cenovo co najlepsi. Vsetko slo hrozne hore, neverim uprimne, ze najdes nieco za taku cenu ako si uviedla :( No ale mozno v Rakuskych cestovkach je to realne, to nemam tusenia ake su tam ceny

vivincek
10. máj 2023

autorka,skus recenzie na ten hotel,co si si vybrala,hladat aj na inych strankach.

mircalla
10. máj 2023

@vivincek Ja som si par hodila do google a hodnotenie +- 3. Co je bieda. Uz na tych fotkach vabne nevyzeraju.

bluka2
10. máj 2023

@zuzubb007 Letenky zozenie aj za 500 pre piatich. Som teraz videla pred par dnami Dalaman z Viedne spiatocne na osobu za 60 Euro.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vivincek
10. máj 2023

ako som ja postrehla,tento rok sa Turecko,aj napriek vyssim cenam,rozobralo velmi rychlo. Pre 5 ludi spolu uz by som videla problem zohnat nieco solidne....ale mozno sa podari.

mircalla
10. máj 2023

@vivincek Uz vo februari bola vacsina ponuk fuc....toto vsetko su hotely s velmi nizkymi hodnoteniami na Turecko, ktore je zname velmi dobrou kvalitou sluzieb
V dnesnej dobe uz Last minute prakticky neexistuje, vsetko sa vypreda rychlo, ked su este vyrazne zlavy.

martinka13
10. máj 2023

Cena zrejme zodpovedá kvalite. Ja by som dovolenku v takej zostave v cene 2 500 EUR nehladala. Kvôli vlastnej bezpečnosti....