Zlé recenzie na hotel Zante Royal Family na Zakynthose, Grécko

bianka1234
15. jún 2013

Ahojte. Chcem sa opýtať, ako beriete a máte skúsenosti na recenzie na hotely, ak idete na dovolenku. My sme si predvčerom rezervovali tento hotel na základe jednej dobrej recenzie, a teraz nachádzam iba skôr zlé. Ideme s tromi deťmi - najmenšie má rok - doteraz sme boli vždy iba v Chorvátsku autom. Mám obavy, aby to stálo za tie peniaze....naša prvá takáto dovolenka. Poraďte, veriť, či neveriť?

dasa999
10. aug 2014

@katinka1987 Ahoj, recenzie si nevšímaj - mám pocit, že ľudia občas preháňajú a urobia "z komára somára", ja som nemala žiadne výhrady voči ubytovaniu a stravovaniu, len bol problém, že cesta na pláž bola po schodoch a tých bolo pomerne veľa a my sme mali malé dieťa. Čo sa týka ubytovania, najluxusnejší bol hotel Palazzo di Zante a potom hotel Zante Imperial Beach. Ale ani ten posledný hotel nebol zlý. Ak nemáš ešte zajednanú dovolenku, tak ti odporúčam ostrov Kos - my sme tam boli tento rok a bola to naša najlepšia dovolenka - resort Aqua Marine - je to niečo úžasne. My sme už prešli skoro všetky grécke ostrovy, vrátane poloostrova Chalkidiky a na ostrove Kos sa nám zatiaľ páčilo najviac. Želám krásnu dovolenku 🙂 🙂 🙂

katinka1987
10. aug 2014

@dasa999 jeeeeej, dakujem Ti moc pekne, ze si sa ozvala, aj si ma dost potesila 🙂 A ten Aqua Marine ste boli s nejakou zahranicnou cestovkou? Lebo mi ho nenachadza v ziadnej nasej CK. Tak ja mam vyhliadnuty prave Palazzo di Zante 🙂 A je mi to jasne, ze vela ludi sa chce len hadat a stazovat...zo srandy som si minule pozerala recenzie na hoteli, kde sme boli minule roky a take veci popisane, ktore by som tam v zivote nenasla 😀 A ako daleko je to niekam do mesta? Dnes som niekde citala, ze nic tam nie je, jedine taxikom za 45€... Dakujeeeeeem 🙂

dasa999
11. aug 2014

@katinka1987 Ahoj. Do mesta je ďalej, najbližšie mesto je Vasilikos, my sme ale neskúšali nikde chodiť kvôli synovi, ktorý mal vtedy necelé tri roky a ťažko sa prispôsoboval. Ale určite Vám odporúčam okružnú plavbu okolo ostrova alebo výlet na pláž Navágio. My sme boli na Zakyntose pred dvomi rokmi, ale možno už teraz sa dajú pôžičiať auta aj tu - my sme to vtedy nezisťovali, pretože sme o to nemali záujem kvôli deťom. Na Kose sme boli cez Tip Travel. Aj preto bola dovolenka na Kose super - mohli sme si požičať auto alebo bycikel za super ceny, do hlavného mesta chodila tiež autobusová doprava priamo od resortu. Autom sme prešli celý ostrov, pozreli pamiatky, termálne vody, ktoré vyvierali priamo v mori, nádherné pláže na inej strane ostrova a tiež ostrov Kefalos. Tiež sa mi páčilo, boli tu super pláže - nádherné pieskové, bez veľkého množstva ľudí. 🙂 🙂 🙂