Aký kočík do lietadla?

anetapf
19. apr 2018

Ahojte, letime v juni na dovolenku a mam dilemu ohladne kocika. Musi to byt skladatelny kocik, cize ked je zlozeny je to jeden kus? Momentalne mame taky, co sa rozlozi na 2 casti - konstrukcia plus cast na sedenie. Musi to byt golfac alebo moze byt typ Valco Snap? Popripade nejake typy na kocik? Vdaka

luciamic
19. apr 2018

petite&mars up, novinka, este na neho nie su ani recenzie...okrem ineho splna kriteria palubnej batoziny 😉

mariposita7
19. apr 2018

my sme mali Valco snap 4, bez problemov

janifer
19. apr 2018

Tak co ja viem chodia aj s mega velkymi sportovymi kocarmi typu TFK Joggster Twist

belina12
19. apr 2018

My ked sme leteli tak sa nas na checkine pytali ci mame kocik skladajuci sa len z jednej casti alebo z dvoch a podla toho ho oznacili...takze podla mna v pohode mozte ist aj s tym co mate.

charlie1980
19. apr 2018

Nie kazde spolocnosti to Tak maju. Ale niekde je to kriterium. Ja som kvoli tomu tiez buginu kupovala, SWISS nepovoloval, iba 1ks.
Cize treba si to zistit priamo u nich.

kacusik69
19. apr 2018

@anetapf mozu byt aj dve casti, kazda musi byt oznacena na check-ine

kvetinkaseveru
19. apr 2018

Sustredila by som sa na info na stranke prepravcu. Napr. Austrian Airlines maju v pokynoch, ze kocik, ktory ide az k lietadlu a je prevazany ako free baby batozina musi mat max. 10kg, inak je nutne ho zacekovat ako batozinu na check-ine a uz sa za neho plati.

abriela
20. apr 2018

pri chartovych letoch, kocik odovzdavas pri lietadle. Vyberes dieta, zlozis kocik, odovzdas. Leteli sme so 6 mesacnym a pouzili sme vtedy prvykrat sportovy kocik. Dal sa oddelit na 2 casti, ale aj zlozit spolu. Pri vystupe z lietadla, cakas na kocik a daju ti ho pri lietadle. Jedine jeden let bol taky, ze nam kociar vzali pri checkine, kedze dieta bolo na rukach v satke. Vtedy nam aj konstrukcii poskriabali a zafarbili.

babi81
20. apr 2018

@anetapf ahoj, my lietame velmi casto, najlepsie je mat kocik 1kus moze to byt golfac ako aj iny co zlozis spolu, my mame bugaboo bee.na letisku musis s nim na checkin kde ti ho oznacia a potom s nim mozes ist az mu lietadlu kde ho nechas pri dverach samozrejme zlozeny.co sa tyka dodania kocika a prestupov zalezi od letiska.napriklad pri prilete do viedne nedostanes kocik pri lietadle ale az pri vyzdvihnuti batoziny nezalezi akou leteckou spolocnostou letis, su to pravidla letiska.pri prestupe dostanes kocik pri lietadle, ale pre istotu sa vzdy spytaj letusky ze ci mas cakat na kocik alebo pride ako batozina oni to vedia a vedia ti ho aj vypytat.stastny let