All inclusive strava 8 mesačného bábätka

elliss86
15. júl 2014

ahojte, chcem sa spytat, kto mate skusenost, ako sa to riesi so stravou v hoteli kde je all inclusive, pre babatko, konkretne 8 mesacne.
Je este kojene ale samozrejme uz mame aj prikrmy. Kazdy den papa cerstvo uvarene, preto neviem ako by to bolo v pripade dovolenky, kde je all inclusive.
Ci je nejaka moznost na izbe uvarit nieco malo, alebo to riesia normalne oni v kuchyni. Prosim poradte mi ak mate skusenost. Dakujem

nikolet_89
15. júl 2014

@elliss86 ahoj netusim, ale ja osobne by som si spravila doma a zamrazila niake 2-3 prikrmy a len ich poprosila o zohriatie, neviem ja by som sa bala dat malej varene jedlo od niekoho koho nepoznam takze by som radsej asi takto riesila ale sama som zvedava ako toto riesili kocky tak hadam ti daju niake info ako to chodi 😉

gromkaver
15. júl 2014

@elliss86 ahoj, mam kamosku, co chodi casto na dovolenky (v lete aj 4-5x), vzdy all inclusive a malej od pol roka nosila so sebou prikrmy a vyzivy, ovocie jej davala aj tam, ale umyla ho mineralkou. v Taliansku kupovala Hipp-ky aj v marketoch, ale v Turecku nie. Velmi zalezi do akej destinacie ides. pripadne jej skus doma uvarit a zavarit, na izbe mozes mat rychlovarnu kanvicu. Mozno ti ine mamicky viac poradia. Moj starsi tiez fical aj na Hippkach, nemal s tym problem 😉

kitty88
15. júl 2014

@elliss86 ja by som v tvojom pripade vzala kupovane prikrmy a zohriala na izbe v ohrievacke

elliss86
autor
15. júl 2014

dakujem kocky, asi to tak nakoniec aj spravim. iked som sa radsej spytala, predsa len som sa chcela vyhnut kupovanym ale ked sa neda, tak sa samozrejme clovek zariadi podla situacie.

siska53
15. júl 2014

@elliss86 my sme to riesili vzdy kupovanymi poharikmi ci na obed,ci desiatu,na veceru som vzdy zarabala kasu. Tych par dni to preziju...otazne je,ci ti to bude papat,ak nikdy kupovany prikrm nemal. Ja som,totiz z casu na cas dala detom aj kupovany,cize na dovolenkach problem,nebol. Zohrievali sme bud na izbe alebo,ak boli ochotni,ohriali v kuchyni.
ak chces silou-mocou varit,musite si zohnat ubytko v dakom apartmane,kde je aj kuchynka.
mala ma teraz 27m. a beriem,pohariky,ale to len preto,ze mala uraz zubov a este by nemala nejaku dobu velmi kusat a neviem,aka bude strava.inal by som,uz take ani nebrala.
no do 2rokov sme to riesili tak,ako som,popisala vyssie. Netreba zas si z toho robit tazku hlavu.