Aquacity Poprad so 4 mesačným bábom?

zuzanajamriskova
13. sep 2018

Ahojte mam zlavu na rodinny vikendovy pobyt a chceli by sme ho vyuzit s mojimi chalanmi no pribudlo nam babo. V decembri ked chceme ist bude mat 4 a pol mesiaca. Co poviete mozeme ist s takym babom?

17juraj17
13. sep 2018

@zuzanajamriskova Teoreticky ano. Prakticky uvidis v Decembri. Uvidis podla toho ako na tom bude babo, spanok,zuby,choroby. Zajednaj a prinajhorsom pojdu sami alebo niekto namiesto teba. Ono moj osobny nazor je taky ze tak male deti tahat kdekolvek nema velky zmysel pretoze je to pekne straveny cas vacsinou pre chlapa. Zena je casto x len niekde zatvorena a stara sa o dieta alebo niekde vonku pochoduje s kocikom aby dieta spalo.

chisanatte
13. sep 2018

Ja som bola, keď mal syn 4 mesiace a v pohode, neľutujem. V krytých bazénoch paráda 🙂

slniecko35
13. sep 2018

@zuzanajamriskova ak je v pohode mama urcite bude aj babo. Ak tam ides s obavami co ak nieco chyti, bude plakat, nezaspi atd., radsej nechod. My sme boli s 3mesacnou a uzili sme si to vsetci, vodu zboznuje, zaspala na lehatku a mala pojazdny bufet 🙂

janinah
13. sep 2018

Ty si tam bola niekedy? to vôbec nie je pre babetka,prievan,kopa ľudí,hluk..možno tak v lete vonku pri bazene.

deti95060810
13. sep 2018

za mňa nie...

miadi
13. sep 2018

Vyskušaj v najhorsom pripade budes vacsinu casu s babom na izbe a ostatne deti s mužom nech si uziju

hettinka
13. sep 2018

@zuzanajamriskova my sme boli s 3-mesačným, ale bol len v kočíku. Mimo sezony v júni, bolo pár ľudí a nie veľmi horúco. S kočíkom to bolo trochu komplikované cez tie ich schody a turnikety, ale prešli sme. Do vody vo verejnom bazéne a ešte termálnej by som také bábo nenamočila .

hettinka
13. sep 2018

@17juraj17 no, my sme boli vtedy s 3-mesačným na párdňovej dovolenke v Tatrách, absolútne som nebola nikde zatvorená a chlap by si užíval ... toto je o danom "chlapovi", ako sa k tomu postaví. My sme si užili ako rodinka, pri malom sme sa striedali obaja. Ja som tam mala svojich kamarátov, takže jeden večer práve moj muž bol zatvorený na izbe a ja som si "užívala" (vo všetkej počestnosti len v hotelovom bare). Cez deň sme dávali kočíkové "túry" po okolí, naúpr Reinerova chata, Popradské pleso sú v pohode zvládnuteľné. S kočíkom "pochodoval" tatino, predsa len, je to do kopca a mali sme ešte aj skoro 6-ročnú so sebou.
Celkovo tá dovolenka bola pohodička aj s bábätkom, ale syn bol kľuďas a dobre spával, bol zdravý a do Tatier to máme 1,5 hodiny cesty.

17juraj17
14. sep 2018

@hettinka Ale jasne. Ja nevravim ze je to nemozne alebo ze nema nikam ist. Strasne zalezi na tom ake dieta je a co sa snim da robit, ci sa koji, ako casto atd atd. Len som chcel povedat ze tak daleko planovat s takym malym dietatom je to skoro nemozne a jednoznacne povedat ze ako bude to fajn-ci bude to zle sa neda.
U nas to chodilo rovnako. Ja som tlacil nosil atd... Co sa tyka bazenov a vody, doteraz absolutne nespustim oci z deti i ked su uz velke takze ked to zoberiem zo svojej strany ja som vzdy skor fungoval ako dozor nez by som santil. To nevravim ked boli deti malinke som mal hrozu zo sucheho utopenia.

hettinka
14. sep 2018

@17juraj17 no reagovala som na to, čo si napísal, že chlap si tam užíva a mamina sedí na izbe a venuje sa bábätku ... keď je chlap buran, tak sa takto správa.
Každý normálny chlap - otec sa venuje rodine. A práve na dovolenke deťom o to viac vynahradí to, že ked je v práci, má na ne menej času. Ja mám na dovoelnkách ťažký veget, cez rok fungujem okolo detí viac ja, mám aj lepší pracovný čas. Cez dovolenky a víkendy decká úplne visia na tatinovi, od malička.
Z bábätiek v bazénoch mám zmiešané pocity tak isto ... staršia vo verejnom nebola do 3 rokov, syn nejako do 1,5 roka, obaja sa najskôr vykúpali v mori, až potom v chlórovej vode. Ono je to ťažšie, ked už máme aj staršie deti, tak sa to nedá tak úplne obmedzovať, že teraz ďalšie 3 roky nikam nejdeme, lebo máme bábo.

iwesska
14. sep 2018

Mozete ist aj s babom, ale urcite by som ho vo verejnom termale nekupala. Viem o com hovori a to dcera mala uz 2r, ked tam isla 1x...nasledovalo par velmi skaredych dni.

17juraj17
14. sep 2018

@hettinka Prave tychto "buranov" som casto videl vo wellnesoch a parkoch. Sameho ma to mrzelo za tie manzelky. Preto ta reakcia.

hettinka
14. sep 2018

@17juraj17 to už musí každá vedieť, s kým si robí decko, a s kým potom ide na dovolenku, to my tu nevyriešime ...