Aquapark Hajdúszoboszló

denduk
5. jún 2017

Ahojte baby, chceme ísť na dovolenku do Aquaparku Hajdúszoboszló v Maďarsku, bol tam niekto?
Neviem ako to tam funguje kúpalisko aquapark a kúpele to je oddelené alebo sa to platí spolu? Ďakujem za každú radu.

medulienka2105
5. jún 2017

Ahoj..my sme tam boli minulý rok a možem odporučiť 👍 Základné vstupné je na vonkajšie bazény a aj bazény s termálnou vodou a potom ak chceš ísť k tobogánom tak si priplatíš podľa toho či na veľké alebo na malé. Vnútorné bazény sa platia, ale tie sme nevyužili, lebo sme mali fajn počasie. Cena stravy a nápojov sa rovnajú s našimi a dokonca nájdeš bufety so slovenským prekladom 😊

denduk
autor
5. jún 2017

@medulienka2105 dakujem 😘

denduk
autor
12. jún 2017

Dakujem ☺

medulienka2105
30. jún 2017

@denduk
Nasla som letacik ak ti pomoze v rozhodovani 😉

denduk
autor
1. júl 2017

Jeej veľmi pekne dakujem 😘. Pekný vikend

tatrankamoja
18. júl 2017

@medulienka2105 dá sa tam platiť eurami? koľko stojí vstup na celý deň pre dospelého?

medulienka2105
18. júl 2017

@tatrankamoja
www.hungarospa.hu/sk/hungarospa-ceny/aquapark-p...
Vstupne sa plati ich menou a dnu v arealy niekde beru aj eura.

tatrankamoja
19. júl 2017

@medulienka2105 ok, už sa veľmi tešíme. škoda, že ten lik s poplatkami mi nejde otvoriť

ludka140281
19. júl 2017

@denduk je tam suuuuuuuper,len plno a lacno,,dorozumeli sme sa česky,polsky,slovensky,rusky,,,aj rukami nohami,,,boli sme tam 3x ja za seba ODPORUCAM aj v pripade zleho počasia su vnutorne bazeny,,presne ceny neviem,,ale dovolenka nas stala na 1 týžden aj s ubytkom pre 2 deti a 2 dospelí(strava svoja niečo z domu,niečo sme kupili,,najedli sa v reštike každy den na obed všetci aj s cestou autom) do 500€...byvali sme v dome s komplet vybavou,,sice starší,ale super,,odporučam brat niečo proti komárom,,je to tam nedostatkový tovar

ketrinka17
19. júl 2017

Hajdu je raj pre deti a dospelych. Kazdy rok tam chodime a super! Odporucam 👏👏👏👍 Sluzby neporovnatelne so SVK. Vsetko lacne, kopec bazenov ak si kupite aj extremnu zonu, bez nej tam ani nechodte 😉

denduk
autor
19. júl 2017

@ketrinka17 dakujem 😘

denduk
autor
19. júl 2017

@ludka140281 dakujem. Uz sa tešíme 😊

ludka140281
20. júl 2017

@denduk prihodte si aj pantenol,ked sa velmi opálite 🙂

denduk
autor
20. júl 2017

@ludka140281 super napad 😉 dakujem za tip

jezibabajaga
4. aug 2023

No ja by som to kupalisko az tak neospevovala. Ludi kopa, hlava na hlave, zaplatis vstup a potom este zaplatis vstup na tobogany 😏. Za lehatko platis znova. Voda v bazenoch studena, spinava.Len bazeny s termalnou vodou boli teple. Je v nej kopec chemie, po chvili nas zacalo cele telo svrbiet, vo vode manzela este nieco stiplo a mal to dost dlho zapalene. Hroza, viac by som tsm uz nesla.

jutka1509
5. aug 2023

@jezibabajaga Vzdy sa tak platilo kupalisko+aquapark ,24€ spolu za cely den co nie je vela za tak obrovske kupalisko tu u nas su ceny ovela vyššie.
Lehatka v Aquaparku alebo v tahiti beach su v cene ,plati sa zaň akurat len na kupalisku.
Ano niektore bazeny maju studenu vodu ale su aj teple aj
termalne bazeny ,nezbadala som ani v jednom bazene špinu a to som hákliva na take veci ale zas pochopim ze vas to odradilo tiez by som bola na tom tak 🙂
Chodili sme tam často no naposledy sme boli v roku 2020 ale som bola v soku lebo prave že bolo pomenej ludi teraz a to nam pocasie prialo pred tim bolo kopu ľudi tak ako píšete.
Ale ceny sli riadne hore za všetko .
@jezibabajaga