Boli ste v Chorvátsku koncom júna?

mimkao
18. máj 2013

Chcem sa spýtať, či tak niekto bol, či nebolo ešte moc chladno na kúpanie a koľko ľudí tam cca v tom čase bolo.?Chystáme sa do okolia Primoštenu. Neskôr už neriskujem ísť, aby som tam neporodila, preto chceme tak skoro.

zuzu_la
27. jún 2013

@audiova ak je toto spolahliva stranka http://www.pocasie.sk/pocasie/europa/chorvatsko... , tak sa to celkom dobre vyvija...kam idete do chorvatska?

zemruska
27. jún 2013

ja som bola v chorvatsku od 16 juna toho roku a zazili sme tropicke teploty 35-40 vzduch more malo 30 stupnov 😵 😵 😵

clarissa
27. jún 2013

My sme boli 3.6 -9.6 tento rok a bolo super,na slnku uplne horucavy a more prijemne 🙂

winka99
27. jún 2013

@zemruska
@clarissa
kde ste boli?

zemruska
27. jún 2013

@winka99 my sme sa pohybovali umag porec rovinj ale najviac sme boli v umagu tam sme boli aj ubytovani

audiova
28. jún 2013

@zuzu_la dnes večer vyrážame do novalje.stres,stres,stres 😀

zuzu_la
28. jún 2013

@audiova aj my v noci cestujeme do chorvatska...prvýkrát autom... 😎

alzbet124
28. jún 2013

@audiova v dobrom závidím 🙂 🙂 🙂 a prajem šťastnú cestuuu 🙂

hemetre
28. jún 2013

Ahojte, nemáte už overene apartmany alebo penziony /hotely co najblizšie pri mori, v lokalite od Rabacu po Biograd ? Dalej uz neplanujeme ist.

katkadado
29. jún 2013

Ahojte my sme sa dnes vrátili s Igrane v chorvátsku je to pod makarskou, počasie bolo okolo 30 stupnov aj cez ale dvakrát nám v noci pršalo raz v ponedok a raz v piatok, slniečko hrialo ale od utorka sa more neskutočne ochladilo až do piatku, potom v piatok sa nám zdalo už lepši,e a večer nám pofukoval riadny vetrík, čiže svetrík sme zniesli bolo fajn až na to studené more a aj bazén na hoteli sme mali rovnako studení ako more, nejak sa to narovnako ochladilo, nechápali sme lebo bazén by mal byť vyhriaty cez deň bolo stále slniečko ale trópy to neboli kvôli tomu vetru. A deti nechceli isť vôbec do mora keď bolo také studené. Čiže je to taký vabank týždeň, pred nami malí trópy a aj more bolo teplučké, no bohužiaľ my sme ho mali teplé len prvé tri dni ako sme prišli. Tak vám držím palce aby počasie vyšlo a užili si peknú dovolenku 🙂

winka99
8. júl 2013

@mita30 tak uz sme doma z vydarenej dovolenky v Povljane 😎 az sa divim ze bolo tak super, kedze som den pred odchodom mala 38 teploty a citila som sa riadne pod psa, aj pocasie nevyzeralo velmi dobre, ale nakoniec vsetko dobre dopadlo..kym sme tam dosli uz mi nebolo nic( ATB nastastie rychlo zabrali) az na posledny den kedy bolo zamracene, ale sli sme omrknut Zadar a uz po ceste na nas opät pieklo slnko.
voda bola na prvy pocit studena, ale ked si clovek zvykol dalo sa počľupkat a mojmu 6 rocnemu synovi to vobec nevadilo vrhal sa do vody jakeby mala 30 stupnov 🙂

celkovo Povljana je taka kludnejsia dedina, plaze celkom ciste a pekne. boli sme ubytovani pri strkovej plazi dubrovnik a asi 500m dalej su piescite plaze, ale nieje to piesok ako v pieskovisku, skor take malinke kamienky asi milimetrove, co sa vsade lepili a zo vsadial sme ich vytrepavali este aj doma 😀
boli sme sa pozriet aj do Novalje, po ceste plaz Zrče..velmi pekna okruhliakova plaz... sami mladi ludia a este sme zabludili po ceste na jednu plaz, len uz neviem ako sa volala a tam bolo strasne krasne
ja ostrov pag odporucam, hned by som sa tam vratila..iba jednu nevyhodu ma, ze voda z vodovodu sa neda pit, aspon nam nechutila, takze sme kupovali

mita30
8. júl 2013

@winka99 no super ze vam pocasko vyslo a vlastne cela dovolenka, teraz uz len vratit sa do starych kolaji a varit, prat atd...... 😉 a dik o tom mori kazdy vravi, ze je studene brrrr

janinka444
31. júl 2013

@mimkao Ahoj, chcem sa opýtať...v oblasti Primoštenu sú komáre?

reisi
31. júl 2013

@janinka444 ako kedy. Boli v juni, teraz pomenej, dokonca jeden tyzden vobec.

mimkao
autor
1. aug 2013

@janinka444 Ahoj no, v Grebaštici, kde sme boli ubytovaný cca 10km od Primoštenu boli komáre. Zaujímavé bolo, že keď sme sedeli vonku na terase, tak ani jeden nás neobťažoval, ale vo vnútri ich bolo v celku slušne "nasáčkovaných". Ale mali sme tablety do zástrčky, takže pokapali...