Bulharsko 2015 s cestovkou Hechter

papuka
24. jún 2015

Ahojte. Cestujete niekto tento rok do Bulharská s CK Hechter? My áno 7.7.-17.7
2015 s odletom Sliač. Som nesmierne mahnevana na letové časy z tohto letiska. Vraj 11 dňový pobyt. Prt, len 9 dňový. Pričom odlet z letiska Bratislava má plných 11 dní pri mori. Vraj spravodlivosť. Za tie isté peniazky. Keď som sa včera sťažovala v CK, tak mi stiahli na ich Facebooku takýto príspevok a čo je najhoršie, stiahli aj tuto ponuku odletu z Bratislavy, len aby sme nevideli ake majú fajn odlety a prilety😒 Nemám nič proti Bratislave, ale my na strednom Slovensku sme oči horší keď ideme ma rovnaké miesto dovolenky, za ten istý peniaz ale budeme tam iba 9 a nie 11 dni.

cukroska
25. jún 2015

@mita30 ale to máš svätú pravdu !! Opatrnosti dnes už nikdy nie je dosť...

katrinka8
26. jún 2015

Bože baby, veď sa do nej neobúvajte, nie každý má čas, chuť alebo aj skúsenosti na to, aby si zariadil dovolenku sám bez CK. Oni sa rozhodli takto, majú teraz takúto skúsenosť, nabudúce budú vedieť, čoho sa vyvarovať. Niektoré komentáre tu sú naozaj hrozné, trošku empatie by nezaškodilo. Každého normálneho človeka by nahnevalo takéto zistenie. Keď človek nemá skúsenosti, tak proste mu nemusí napadnúť sa pri zakúpení leteckého zájazdu informovať na časy odletov, najmä ak mu povedia, že ich dodajú neskôr.

Aj keď na druhej strane, @papuka - teoreticky to máš jedno, lebo ubytujú Ťa aj tak až po 14-tej (čiže ak tam z BA prídu ráno o 07:15, budú musieť čakať niekoľko hodín na ubytovanie, a zase naopak, ráno sa odubytujú o 10:00 a budú do večera s kuframi v provizóriu - to ani sa ísť poriadne kúpať, ani čakať...

papuka
autor
26. jún 2015

@katrinka8 😉 Ď.

papuka
autor
30. jún 2015

@rusalka999 tak si to povaz. Dnes mi prišli pokyny k odletu. CK stále uvádza od o 17.35 hod zo Sliaca aj napriek tomu ze som ich na to upozornila ze na webe Sliacu je odled 7.7.2015 o 14.30 hod aj som im hovorila ze som si to telefonicky overila. Ja fakt neviem kto je tu blbý alebo neseriózny - nezodpovedný,😒

rusalka999
30. jún 2015

@papuka to uvidis v den odletu......tak asi hechter vie viac ako letisko 🙂. My sme mali v pokynoch poznamku, ze si máme aktualny cas odletu v dostatocnom predstihu overit na stranke letiska ak potrebujeme dlhsi cas na to aby sme sa na letisko dostali. Mozno je to len daka chyba.....v den odletu zistis, ktorý cas je ten spravny.