Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

stellka19
25. júl 2014

@susan65 ja idem 4.8 - 15.8

doublekatka
25. júl 2014

@stellka19 my ideme od 6.8 - 16.8. 🙂

doublekatka
26. júl 2014

Ja mam taku otazocku... 🙂 Mam dve male deti , a chcem sa sptytat, ked ich chyti cikanie na plazi, su tam nejake WC ? A takisto aj niekde v meste.Dakujem

maculkac
26. júl 2014

@doublekatka Ahoj, na Severnej pláži, hneď pri vstupe je WC - taká drevenná búda, platí sa 0,5 LV, je tam aj sprcha /zmyť piesok z nôh/ 🙂

milanchemik
27. júl 2014

Už ležím na izbe. Práve sme dorazili. Južný obchvat Sofie nefunguje.. aspoň od Slovenska. Hneď na začiatku sú uzávery a hodí Vás to do centra. Išli sme tadiaľ ale okolo siedmej ráno, takže pohodička. Inak, NERADÍM ísť cez Srbsko v sobotu !!!! Milión turkov a maďarskí policajti na hraniciach majú na saláme.... stáli sme tam 5 hodín !!!!! Kua .. a po ceste milión áut s tými smradmi, takže odporúčam ísť na dovolenku v pracovné dni !!!!! Inak je tu teplo a na oblohe ani mráčika.....

stellka19
27. júl 2014

Ake su ceny v restavraciach, na uliciach a na plazi???

angelika100
27. júl 2014

@stellka19 my sme tam boli začiatkom júla a ceny su ako u nas na Slovensku napr. večera pre 2 polievka šalát hlavne jedlo vinko cca 40€ takze nie je to az take drahé ale ani lacné 9 dni vreckové pre 2. 1000€ úplne postačí. Ale dovolenka super zábava more jedlo na 1.

tanik001
28. júl 2014

Ceny v reštikách sú ako u nás, ale super sa oplatí pohľadať reštiky s obedovým menu, ktoré stojí cca 4leva na osobu, určite vyskúšajte bulharské palacinky (majú priemer 42cm) sú plnené podľa želania, palacinka s nutelou stojí 2 - 2,5leva.
Tiež je super DUNER - taká placka plnená mäsom, zeleninou a hranolkami - ponúkajú malý (2 leva), stredný (3 leva) a veľký (4leva) .... to boli najlacnejšie ceny, na hlavnej ulici je to o 0,50 až 1leva drahšie. Reštík je tam kopec.
Na hlavnej ulici je super reštaurácia DEN a NOC, BARBADOS, ARKADIA,.... Vrátili sme sa 25.7. takže sú to čerstvé info. Primorsko je super, hoci je trochu zničené po silnej búrke - najmä cesty

silvapokorna
28. júl 2014

@milanchemik Juj, hneď by som šla, ale tento rok som už bola. Sama, dala som si to za odmenu, dovolenka po 6tich rokoch na materskej. Kedže skoro celú dobu aj pracujem, podnikám, tak som si dovolenku už ozaj zaslúžila. Od detí aj od práce. 😀

pimplik
29. júl 2014

Zdravim, vedel by mi niekto povedat ci chodi tento rok nejaky transport na perlu? Delegatka nevedela, na hoteli povedali, ze mozno chodi od spektar palace ale nic take ako zastavku sme tam nevideli.
Budem vdacny za akekolvek info

milanchemik
29. júl 2014

Počasie v Prímorsku zatiaľ v pohode. Včera pár obláčikov, dnes ich už bolo viac, ale takmer v jednom kuse svietilo slnko, takže sem tam obláčik bol vítaným tieňom. Dnes aj pofukovalo od mora, ale vetrík bol teplý, takže žiadna prekážka. Už boli aj poriadnejšie vlny, takže sme sa vyšantili. Samozrejme vlajky červené, ale plavčíci to nejako neobmedzovali.

milan_branik
30. júl 2014

je to nieco ako Rimini v Taliansku........ lacne hotely a taka aj kvalitka..........

milanchemik
30. júl 2014

Dnes tiež super. Len pár obláčikov, ale slnko nezatienil ani jeden. More super, ale na severnej pláži stále červené vlajky, takže bez nafukovačiek. Bazén v hoteli Belitza je strašne teplý..... zatiaľ dovolenka v pohodičke 😀

mliecica
31. júl 2014

Ahojte, boli ste niekto ubytovani v penzione Da Vinci v Primorsku? Aka bola spokojnost? Niekde som sa docitala ze izby, ktore nemaju vyhlad na more maju vyhlad na cintorin 😕 Odlietame 15.8..

milanchemik
31. júl 2014

Dnes uz na severnej plazi zelene vlajky. Pocasie aj more teplucke.

cathy26
2. aug 2014

@mliecica Ahoj..bývali sme v Da Vinci...mali sme izbu smerom do ulice, boli sme na prvom poschodí a na citorín som nevidela..je pravda ze je nedaleko od penziónu ale zase nie je v bezprostrednej blízkosti..

milanchemik
3. aug 2014

Počasie v Prímorsku stále super. Včera bolo prvýkrát po šiestich dňoch viac zamračené ako slnečno, ale veľmi teplo. Dnes bolo jasno, na zajtra má byť tiež jasno a v utorok vraj bude až 40 stupňov. V stredu ráno sa už vraciame.

sissmiss
3. aug 2014

V bulharsku som bola pred 27 rokmi 😅
Ale doteraz si pamatam take mini rybicky smazene so zemiacikmi....fuuurt sme si to chodili kupovat. Na tacku, na kazdom rohu....Robia to tam este? Rada by som sa tam zase niekedy pozrela a toto je taka prijemna spomienka

zzuzulinka
3. aug 2014

My sme boli v Bulharsku pred 4 rokmi..parada presne v Primorsku v penzione Sim hned vedla aquaparku...super vsetko, plaze, obchody, ludia no parada..vratila by som sa hned naspat 😀

doublekatka
3. aug 2014

@zzuzulinka Ahoj... ked si byvala v tom penzione, nemali ste daleko na plaz??

milanchemik
4. aug 2014

@milanchemik Tie rybyčky robia stále.... ja ich nemôžem ani cítiť 😀

milanchemik
4. aug 2014

@doublekatka Zo SIMU to máš na polovicu aj na južnú aj na severnú pláž..... takže si trochu vyšliapneš .-)

milanchemik
4. aug 2014

@sissmiss Tie rybyčky robia stále.... ja ich nemôžem ani cítiť 😀

zzuzulinka
4. aug 2014

@doublekatka My sme tam boli asi pred 4rokmi. na plaz sme to mali asi 10min.to bola ta juzna a severna bola trosku dalej, tam sme velmi nechodili.. 🙂

gabii83
5. aug 2014

Ahojte mi sme v Primorslu 14 dni, odchod pozajtra. Ja by som vydržala este tyzden, no krpcom. Po 10 dnoch sttaccilo.mi sme 50m od plaze Gold Lion,oproti perla.max.spokojna,dve izby klíma,personal cistota super.uteraky,postel menia caso.smeti denne,mpydlo,toaletak,fen... Ja mam rada tú plnene brambory mix za 7leva,predavaju na plazi.namka. Inac palacinky s nutelou,dzemom 2 leva.zmrzlina vela dnes midali za 3,5leva.cca.polovica.po slov.nevedia,problem,ale dajako sa dohovorime.Resume:ja by som sa sem este vratila sme tú prvy krat.cervena,zlta vlajka bez nafukovaciek mózes do vody,ale vysantis sa vö vlnach.zelena vlajka nafukovaccky... Atd a ides.
asi tolko papa jaj s severna plaz urcite,cistejsia voda a nie su meduzy.juznej su. Sme tú s ludmi kt.sem chodia 12 rokov.je tú ceska restika tam nam chutilo 3 jedla,inac strava divna.ja v zivote tolko krat nebehala na zachod ako tú a to ledva daco zjem, 4x, :$ 😉 sice za 14dni celkom dobrz pomer. Ale aj tak odporucam,mne sa ani domov nechce, voda more najlepsia v akej som kupala,tepljucka.

gabii83
5. aug 2014

@doublekatka na svernom su dve tie toi toi plastove wc,ale radsej tam nechod.moje deti do vody cikat nechceli tak jedna chodila hore na kopec, ruha mensia cikala do vedierka a potom som vyliala.ale sme blizko tak aj na izbu sme behli ak bolo treba

gabii83
5. aug 2014

@mykka no ja som tú a este som to nevidela,kde to cca.je?

agatky
5. aug 2014

@milanchemik ahoj ja uy som spat z primorska 🙂 som spokojna mesto nebolo hlucne a od plaze som to nemala viac ako 150m. Az na partupych slovakov v celku vydarena dovolenka

gabii83
5. aug 2014

@lula6612 je tú jedna ceska restika, a nedaleko od namesia ako ides dalej tou rusnou dlhou ulicou tak ma L strane je perla, vecer svieti modrou,tam maju dobre,ale je tam horuco.neviem ako to volaju ale maso zo zeleninkou s lecom,ci na tenstyl a huby,taka cela misa.daju to na stol na takej liati ovej platni ci co aby nevychladlo.ten je fajn.

agatky
5. aug 2014