December v Egypte

gabrielkab
25. nov 2012

Nebol z Vas niekto v decembri v Egypte?Da sa kupat v mori?Je tam teplo?Na nete nachadzam priemerne teploty ,ale rada by cerpala z vasich skusenosti.Dakujem

teleranka
25. nov 2012

Ja som sa kupala, ale uprimne, voda bola svieza. Cez den sa dalo chodit v plavkach, ale aoonahle zafukal vietor, co je v zimnych mesiacoch tam bezne, bola mi uz trosku zima. Vecer je tiez velmi sviezo a smieva sa dost skoro. Sleduj desatdnove predpovede pocasia a zajazd kupite ako last minute, ak sa rozhodnete 😉

slavka034
25. nov 2012

@gabrielkab ahojky my sme boli síce v januári a kúpať v mori sa celkom dalo..i keĎ ako píše teleranka more bolo o čosi sviežejšie...záleží veľmi aj od toho či hotelová pláž je na otvorenom mori alebo sa nachádza neviem ako to správne napísať proste ako keby v zálive.. 😀 😀 😀 😀 kúpali sme sa aj v otvorenom mori pri výlete na Giftun(inak vrelo odporúčam) voda bola úžastne teplá....takže suma sumárum kúpať sa dá.. 😝 😝 😝

carodejnica
25. nov 2012

@gabrielkab Podľa mňa je tam ideálne, lebo neznášam horúčavy, teplota cez deň okolo 25-28st, more teplé, takže sa dalo krásne kúpať.... noci sú akurát chladnejšie... ja som bola v decembri,... inokedy by som tam ani nešla do tých 40tok... to nie je pre mňa.. 🙂

gabrielkab
autor
25. nov 2012

...dakujem dievcata.....najviac ponuk je do Hurgandy,len neviem ci by som nemala hladat nieco juznejsie aby tych celziovych stupnov bolo viac 🙂 ....carodejnica a v ktorej lokelite ste bola?...25-28 stupnov sa mi paci aj ked na nete mi stale pise priemernu teplotu 23C ☹ co je pre mna malo....

slavka034
25. nov 2012

@gabrielkab my sme boli v Hurgade a teplotu sme mali cca okolo 31-32 stupňov 😀 😀 😀 dokonca sme tam vychytili aj to ich že škaredé počasie keĎ bolo pod mrakom a bolo 26 st...takže pohodička...

carodejnica
26. nov 2012

@gabrielkab ja som bola najskôr na poznávačke a potom na pobyte v Hurghade, a tam bolo tých 25-28st...

sandrika1986
26. nov 2012

Od roku 2004 do 2011 som chodievala na 15 dní do Egypta, konkrétne Hurghada - Makadi Bay. Naše mesiace na strávenie dovolenky boli v septembri a v auguste. V roku 2011 sme tam boli začiatkom decembra. Počasie bolo prijemné a voda bola už menej teplá ako v septembri, ale plávať sa ešte stále dalo.

karamel
26. nov 2012

vzduch 24 a voda 26

nemezys
12. okt 2015

Rada by som oprasila tuto temu. Bol niekto v poslednych rokoch v decembri v Egypte? Ako bolo pocasie, voda? Dakujem

lubka85
2. nov 2015

Ja sa tiež teraz chystám v decembri a tiež sa trošku obávam ako tam bude a čo vlastne zbaliť.Doteraz som tam bola vždy len jún,júl,august.Ako je to napríklad večer?Čo zbaliť sebe a deťom,stačí nejaký svetrík alebo je to na bundy???

dasa71
2. nov 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

My sme tak boli jednu zimu, tak more teple zrovna nebolo ale teploty sa nedali s tymi nasimi zimnymi ani porovnat.. to bolo sto a jedno

lubka85
2. nov 2015

@dasa71 a povieš mi ako bolo cez deň:Koľko asi bolo stupňov?Môžu sa mi aspoň v bazénoch v pohodičke kúpať deti bez toho aby prišli domov so zápalom pľúc?A aké oblečenie na večer???My odlietame teraz 10.12.

sisinka01
12. nov 2015
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

Ahojky, ja som bola týždeň pred vianocami a cez deň super, aj som sa spálila, ale večer to bol poriadky skok. To som si už dávala bundu a šál. Odporúčam si k moru zobrať aj župan, pretože ten vetrík nie je najteplejší. Ak ideš s dieťaťom odporúčam hotel s vyhrievaným bazénom, ak nebude tak bude voda ľadová. Odporúčam keď tak hotely Siva grand beach, alebo grand resort

lubka85
12. nov 2015

@sisinka01 no to si ma teraz poriadne šokla že večer bunda a šál ☹

lubka85
12. nov 2015

@sisinka01 ideme hneď vedľa hotela siva grand lebo tam nie je nič pre deti,ideme do sindbad aqua parku a odlietame 10.12.Takže vravíš že večer to nie je na šatičky a len tak prehodiť deťom koženku ale mikinu?To mám normálne baliť aj zimné veci?

sisinka01
13. nov 2015
Používateľ sisinka01 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisinka01.

no na tvojom mieste hej..cez deň teplúúčko, paráda..ale večer sme mali riadnu zimu...boli sme pred dvoma rokmi týždeň pred vianocami.. radšej zbaľ aj teplejšie veci, radšej ich mať a nevyužiť ako nemať a mrznúť 🙂

gabika53
10. dec 2015

@lubka85 dobrý večer Ľubka, asi ste už v Egypte, mala by som ísť s deťmi 17.-teho, prosím vás, aké je tam počasie? budem moc vďačná, ak mi dáte info 😉

lubka85
18. dec 2015

Takže už som doma a jednoznačne Egypt v decembri-NIKDY VIAC.Kto hľadá naozaj teplú dovolenku tak určite neodporúčam.Deti mám choré,cez deň sa ešte dalo,aj keď aj vyhrievané bazény boli na môj vkus chladné k tomu počasiu,more totálne ľadové,na slnku sa dá byť maximálne tak do pol štvrtej,potom je už poriadna zima.Večer svetre,koženky,niekedy aj zimné bundy...

tamara_29
31. dec 2016

Caute
neboli ste niektore v januari v egypte?Chcem vediet ci sa da kupat v mori?cca aka je teplota mora,Dakujem 😉

novana
31. dec 2016

"Měsíce leden a únor bývají nejchladnější. Fouká studený severovýchodní vítr. Místní obyvatelé nosí zimní bundy a teplou obuv. Teplota na pobřeží Rudého moře se pohybuje v noci do 12°C, během dne maximálně do 20°C ve stínu. V tomto období je vždy dobré mít v kufru přibalých pár teplejších kousků oblečení na večer. V moři se vykoupou jen ti největší otužilci. Zjistěte si, zda je alespoň jeden z bazénu ve Vašem hotelu vyhřívaný. Pokud ano, jeho teplota se pohybuje od 23°C do 29°C."

tamara_29
31. dec 2016

ahoj,dakujem a vedela si mi póradit niaky cenovo priatelny hotej aj s vyhrievanym bazenom.budem ti vdacna

lubka85
1. jan 2017

@tamara_29 Byť na tvojom mieste ,určite by som nešla,ja som bola v jednom z tých drahších hotelov kde mali byť všetky bazény vyhrievané a pritom boli skoro ako ľad-to sú Ehypťania,šetria na čom sa dá,nemajú plný hotel,je mimo sezony,tak na čo by vyhrievali...cez deň chvíľu teplo,ale už poobede zima,silný vietor a večer zimné čiapky,bundy,čižmy.Bola som v Egypte už milion krát v tých najšpičkovejších hoteloch a chodím minimálne dva krát do roka,ale v tomto období by som už určite nešla-prvý a posledný raz.To je moja rada

katkakovac
1. jan 2017

@tamara_29 ak ta laka zimna dovolenka, tak si pozri kanarske ostrovy. Boli sme pred 2 rokmi v decembri na Tnerife, Playa las amerikas (juh je lepsi). Cez den 25-30 stupnov, v noci tak 14. Ked bolo chladno, vraj cez den maximalne 20 stupnov, ale to sa vraj stava len zar za cas. Ocean bol chladnejsi ale dalo sa okupat. Bazeny v hoteli boli vyhrievane, mli aj vnutorne bazeny. Vyhodou je, ze tam chodia turisti celorocne, anglicania a nemci, takze su na to hotely pripravene a nehrozi, ze nieco nebude fungovat. Na tenerife je aj obrovsky aquapark, kopec nadhernych plazi a podobne. Vies si pozicat auto a mozes ist pozriet do Loro parku alebo na sopku El Teide. Vyskusaj popozerat😉

lubka85
1. jan 2017

@katkakovac Pre mňa jednoznačne Kapverdy-Boa Vista,to je neuveriteľné niečo a je to južnejšie od Kanárskych,takže je tam teplejšie a hlavne kráááásne a služby nadštandardné.My sme boli v hoteli Riu Touareg a nič lepšie som nezažila a to mám precestované dosť...

lubka85
1. jan 2017

@tamara_29
@katkakovac
na profile mám aj zopár fotiek z Kapverd,fakt je to bomba.Je to malý 40 km ostrov,ale je tam fakt úžasne.