Do Chorvátska v auguste 2015

simuliak275
24. júl 2015

Kto z vas cestuje 7.8 do chorvatska ?

bizuka
26. júl 2015

@bizuka daj pozor,diaľničnú známku si kupuj hneď v Komárome,lebo potom nie všetky sú nonstop otvorené a na poslednej pumpe nefenguje terminál,takže sa poriadne preplatíš,lebo ti to počíta tak ako chce

bizuka
26. júl 2015

@jerry napísala som odpoveď sebe,chcela som ju adresovať tebe

bizuka
26. júl 2015

@jerry vieš platiť kartou

bizuka
26. júl 2015

@simuliak275 a to ako? To by bolo super

ivia25
26. júl 2015

@simuliak275 asi predposledný augustový víkend. Malá rada:Treba pribaliť niečo proti komárom,bežné opaľovacie krémy nám spôsobovali alergiu na slnko ,osvedčil sa nám Eucerin 25,žiadne pupiaky ! 😉

simuliak275
autor
26. júl 2015

Tak oslavy asi nestihneme,skoda bola by to pekna spomienka :( .Dakujem za radu,repelent som neplanovala zabalit 🙂

adria88
26. júl 2015

Ahojte, ideme 20.8. do Basky Vody a chcem sa spytat, ci niekto z vas vie, kde je poceste nejaky kemping na prenocovanie v stane...? Najblizsie, hned za SLO-HR hranicami smerom na Makarsku...ideme prvy krat autom, tak ak by niekto o niecom vedel, budem rada 🙂

jerry
27. júl 2015

@simuliak to je super nápad diaľničnú cez net kúpiť, to ma fakt nenapadlo. Idem gôgliť
Idem dopísať do zoznamu repelenty, aj tie do zástrčky 😉

simuliak275
autor
27. júl 2015

Aj mne by sa zisiel zoznam 🙂

zdenca06
27. júl 2015

Aj my cestujeme 7.augusta do Biogradu 🙂

simuliak275
autor
27. júl 2015

Tak sa mozno niekde na dialnici aj stretneme 🙂

iwet7
27. júl 2015

@zdenca06 my sme prave v biograde, velmi pekne mestecko s uzkymi ulickami. More teplucke, sice velmi teplo ale pri vode ok. No a je tu neskutocne velaludi, super miesto pre rodinky s detmi, vela atrakcii, nudit sa nebudete 😉

zdenca06
27. júl 2015

iwet7 no tak super, tešíme sa aj my, ešte sme tam neboli tak hádam bude dobre 🙂 A môžem sa spýtať na cestu? Kadial ste išli a za koľko hodín? A pláže sú aké? 🙂 ďakujem

majkuska
27. júl 2015

Ahojte my cestujeme 10. 8. z východu cez Budapešť. Smer Podgora - Caklje

mia017
27. júl 2015

@jerry v madarsku nie je LPG pumpa, alebo len velmi tazko zohnatelna, my vzdy natankujeme plnu na Svk a potom az v Chorvatsku 🙂

jalovec
27. júl 2015

@jerry v Komarne je LPG je to hnet po ceste! mozem dat mapu ak sa podarí!

jalovec
27. júl 2015

jedna je Slovnaft a jedna K Real je tu nonstop!

iwet7
27. júl 2015

@zdenca06 ahoj, my sme z bb takze sme sli na sahy - budapest obchvatom - zagreb - zadar,cesta trvala 11hod / 860 km, isli sme v noci z utorka na stredu, neboli ziadne zapchy, cesty idealne. Staly sme asi 4x mame maleho 2r tak menej sa nedalo. Mestske plaze su kamienkove, ciste, podla mna fajn aj pre decka. Kusok od centra po promenade je aj plaz pieskova - piesok je vsak dnu v mori nie na plazi, musis vojst asi 10m od mora. Je tu vela rodiniek s babetkami, tento tyzden citit aj znacny prichod nemcov, ale nevadia. Letovisko je take rusnejsie, ale zalezi aj kde budete byvat. My sme priamo v centre na plazi, ale maly zaspi aj pri disco hudbe 🙂 uzite si to 🙂

denka75
28. júl 2015

@majkuska Ahoj a odkiaľ z východu ? A idete na blend?

lucineckalu
28. júl 2015

My sme boli v juli na Baske Vode, tiez sme sli z vychodu (KE)... Cesta bola OK, az na cestu spat, kedy boli same zapchy...

majkuska
28. júl 2015

@denka75 od BJ cize pojdeme ce KE na Madaroch. Mam rezervovany apartman od 11 do 19 v Podgore cast Caklje

majkuska
28. júl 2015

Podgora caklje

simuliak275
autor
28. júl 2015

v Baske sme boli pred 2 rokmi a velmi sa nam tam pacilo, uvidime ako sa nam tento rok bude pacit v Omisi

peneloppe
29. júl 2015

Baby, tie co chodite na blind? My sme boli takto prvykrat minuly rok. Nasli sme si ubytko hned, isli sme do turistickeho centra, slecna niekomu zavolala, pan prisiel, ukazal nam krasny novy apartman hned pri mori, aj cenu zlavnil a bolo. Ale beriem to ako velke stastie, inak sme ziadne cedule o volnom byvani nevideli.

Tento rok chceme skusit Vodice. Boli ste tam niekto toto leto na blind? je tam dost apartmanov?

janinah
29. júl 2015

@peneloppe my sme sa vo Vodiciach otočili pri pohľade na totálne preplnenú pláž...a došli sme do Primoštenu...a neľutujem 😉 ubytko na blind sme našli aj my,asi je to o šťastí...ale čo tak kukám dookola všetko plné...furt prichádzajú a odchádzať som videlalen jednu rodinu /v mojom okolí/

janinah
29. júl 2015

@jerry nemali sme problém s LPG,neboli všade,ale povedali na benzínke ,že trebárs o 42km LPG tak sme potom brali tam..šli sme cez Maďarsko z PO

belasakobylka
29. júl 2015

@peneloppe a kde ste boli minuly rok? v akom meste? my chceme ist tiez ze si najdeme ubytko az tam ked prideme.len sa rozhodujeme do akeho mesta/dedinky.

peneloppe
29. júl 2015

@belasakobylka

Boli sme v Trogire.

peneloppe
29. júl 2015

@janinah

Pocula som ze tohto roku je to dost riskantne kvoli situacii v Grecku a Tunise, tak neviem ci sa odhodlam riskovat.

althejka
30. júl 2015

Tak my dnes cestujeme do Chorvatska konkretne Dugi Rat, zohnali sme apartman pre nas 4roch a prcka, najprv sme chceli ist na blind,ale nakoniec sme prelajstrovali stranku booking.com a naslo nam to posledny volny apartman v tejto oblasti, tak sme to vyuzili.