Do Chorvátska v auguste 2015

simuliak275
24. júl 2015

Kto z vas cestuje 7.8 do chorvatska ?

wicka5
31. júl 2015

no my tam chodíme už 10 rokov, z toho sme boli 8x na blint, ale vzdy sa nam podarilo zohnat ubytko ... a situácie boli vselijaké, tiez hovorili, ze je to plné atd - ale vzdy sa najde volny apartman

wicka5
31. júl 2015

a ináč, že kvoli Tunisku a Grécku ... no tí, ktorí tam chceli ísť, vacsinou si aj v HR vyberu all inclusiv, v hoteli, a nie apartmany ... teda vacsina, podla mna urcite

peneloppe
31. júl 2015

@wicka5

kam presne chodite?

wicka5
31. júl 2015

no my sme pochodili toho vela 🙂 ale napr, Podgora, Tucepi, Primosten ( no tam je trosku problém na blint, vlastne dalej od pláže sa dá, ale my to nechceme ) Omis,

lerika1
31. júl 2015

Dobry vecer chcela by som sa spytat si nahodou niektore z vas neboli v Besanija chorvatsko.ake su tam plaze atd.Dakujem

arletka5
4. aug 2015

5.8. Vyrazame o 18 hod. Z Mt do ba pumpa omw občerstvení a směr hu a hrvatska omis duce

peneloppe
4. aug 2015

Omis Riviera je pekna? aj my tam asi pojdeme, konkretne do Krilo Jesenice

jarmilla
4. aug 2015

Navštivili ste niekto mesto Pula v HR?

peneloppe
4. aug 2015

@jarmilla

ano, krasne historicke mesto

jarmilla
4. aug 2015

@peneloppe takze sa tam oplati zastavit. Co by si mi odporucila pozriet? Oplati da tam zostat aj na par dni?
Pripadne aky je tam vstup do mora? Nie su tam vsade same velke skaly?

peneloppe
4. aug 2015

@jarmilla

To bolo hrozne davno, hadam pred 18 rokmi ked som ja bola na Pule 😀 . My sme sa tiez len zastavili pozriet mesto. Je tam amfiteater a centrum je pekne. O plazi neviem zeby tam bola. Mozno niekde na okraji ale to skor so skalami.

wicka5
4. aug 2015

@jarmilla Ahoj, my sme tam boli pred 10 rokmi, Určite sa tam oplatí pobudnúťpár dní, a aj pláže sú tam pekné ( kde sme boli my ) no a historičké mesto je nádherné

denka75
8. aug 2015

@jarmilla My sme tam boli je tam v Meduline krásna piesková pláž vhodná pre deti a v Pule je krásne koloseum aj veľa pamiatok ozaj sa oplatio boli sme spokojný ,boli sme na blind na 14 noci a bolo super.

julishoney
12. aug 2015

@janinah ahoj, nevieš prosím dať tip na konkrétne vaše ubytko, čo ste našli v primostene? Hľadám hľadám a nič nejak :(