Dovolenka v Chorvátsku - Nin

enixelka
29. apr 2013

Ahojte, chystáme sa tento rok s deťmi do Ninu práve kôli piesočnatým plážam. Prezerám ubytko a chcela by som vedieť aj skúseností iných. U nás je prioritou (okrem priateľnej ceny) aj to, aby pláž nebola ďaleko (do 150 -200m) a nie všetky apartmány tieto údaje uvádzajú. Viet mi dať v tomto smere radu. Ďakujem

simonka16
1. máj 2013

Ahoj ja som bola na dovolenke v zaton Holiday resort ten možem len odporúčat 2 krat sme boli v Nine bolo tam pekne 🙂 ale v tej maličkej vodičke bolo vela krabov ...ale tie su neškodné utečú hned 🙂 a hralo sa tam vela detičiek 🙂 lebo bola ta vod atepučká .. no tam nemá ani kde byť daleko od mora priamo v Nin ... lebo to je malinké 🙂 ale su tam pri ceste apartmany tak jedine tie by boli daleko 🙂 skús pokukat viac stranok ja som minule našla pre jednu pani tu z MK stranku na apartmany a aj si stadial vybrala 🙂

fraufrt
2. júl 2013

@simonka16 dala by si aj mne tip na ubytko? dakujem

simonka16
2. júl 2013

@fraufrt a kde ? 🙂 v akej casti ? a hotel alebo apartmany ?

fraufrt
2. júl 2013

@simonka16 chceme ist niekde v okoli Zadaru- Nin a najlepsie do apartmanu, niekde na privat.

simonka16
2. júl 2013

@fraufrt na tejto stranke sa dobre vyberu apartmany to su *** a hore mas na mapke aj vzdialenost k moru 🙂 ja slm v zadare bola v Zaton holiday resort to bolo uzasne ale teraz uz urcite vypredane a ak by si hladala v Zatone ubytovanie tak skus blizko pri tej plati co je holiday resort tam to vobec nieje oplotene a piesok sa dostal aj na plaz vedla 🙂 je to tam celkom ciste ale ak chcete takhbplytku vodicku urcite NIN ale su tam kraby 🙂 ale oni nic nespravia a hned utekaju prec 🙂
http://www.chorvatskoapartmany.sk/apartmany-nin...
http://m.adriatic.hr/sk/search?location_id=pl-603

endycko
2. júl 2013

@fraufrt
@simonka16
s tej stranky adriatic sme objednavali aj my, spokojnost a ideme do Privlaky, to je blizko Ninu. Pokukaj na ich stranke.

heckela
4. aug 2013

odporúčam hľadať ubytko cez www.nin.hr... je to priamo stránka mestečka, je tam veľmi veľa ponúk, akurát treba na ne reagovať mailom. našli sme si vďaka tomu ubytko za rozumnú cenu a veľmi pekné... pláž sa deťom veľmi páčila, teplá, plytká voda, dali sa robiť výlety do Zadaru, Viru, Zatonu...

frisnica26
10. feb 2017

@heckela nemate nahodou nejaky kontakt že ste tam už boli? nerozumiem ich jazyku. dakujem

heckela
11. feb 2017

@frisnica26 Už si nepamätám, ktoré ubytovanie sme presne mali, ale s väčšinou domácich sa dá komunikovať aj v angličtine alebo nemčine... Jeden rok sme bývali na ostrove Vir, je to kúsok od Ninu, sú tam kamienkové, kamenisté pláže (dá sa vybrať) a dá sa ísť do Ninu v rámci výletu sa kúpať. Pravdu povediac, nám už potom ten piesok trošku aj vadil (bol všade) 🙂 a skôr sme využívali práve pláže na Vire...

frisnica26
13. feb 2017

@heckela aha a máte teda nejaky kontakt, popisala som viacerým no zväčša maju plné

heckela
13. feb 2017

uf, to už bolo pár rôčkov dozadu, žiaľ konkrétny kontakt vám už neposuniem....

eternity72
30. jún 2019

@simonka16
na tejto stranke sa dobre vyberu apartmany to su *** a hore mas na mapke aj vzdialenost k moru 🙂 ja slm v zadare bola v Zaton holiday resort to bolo uzasne ale teraz uz urcite vypredane a ak by si hladala v Zatone ubytovanie tak skus blizko pri tej plati co je holiday resort tam to vobec nieje oplotene a piesok sa dostal aj na plaz vedla 🙂 je to tam celkom ciste ale ak chcete takhbpl...................viem, že starý príspevok, ale snáď dostanem odpoved,čo si myslela, tým "blízko pri tej, čo nie je oplotené"?? chceme tam ísť, tiež som bola v resorte, ale teraz sa to pokašlalo, tak som musela stornovať a iný termín už nie je..