Dovolenka do Chorvátska na vlastnú päsť

henta
14. mar 2012

Ahojte ženušky...prosím vás, chodíte na dovolenku do Chorvátska?...Neviete mi poradiť ako to je ked by sme chceli ist bez agentury?...kolko stoji taka dovolenka?...Kolko stoji cesta?...ako je to so stravou?...a je chorvatsko vhodne pre 2ročne dieta?...

maca_p
26. jún 2013

@slavka36 to neviem, mas tam kopec restik a fantasticke pekarne, kde mozes kazdy den kupit ine pecivo. ja som sa nemhla teda dojest tych sladkych. alebo potom parky zapecene v kysnutom ceste. mnam. na veceru sme chodili vylucne na ryby. a inak ja varim tak, ze vecer ked deti pospali som si pri debate a vinku skrabkala zeleninu na druhy den na polievku, zemiaky k druhemu a take rychlovecky varila. polievku som sthla uvarit do tej 9.00-9.30, kym sme sli na plaz. ale naposledy sme mali plaz hned za brankou 🙂. uvidim, ake sa nam tento rok podari, lebo kazdy rok chodime inam.

lucina1100
27. jún 2013

ahoj slavka36, neboj sa toho stravovania mi sme boli velmi prekvapeny na baske vode aka tam ide byt extremna drazoba, ale opak je pravdou mi chodime na obed a tam su cez obed normalne menu a vecer maju menu co je velmi lacne a porcie su extremne velke. Ale raz za cas si mozes aj doma veceru zbuchat hociake cestoviny, alebo doma si narobim rezne uz obalene aj syr napriklad a tam len vyprazim a oskrabem zemiacky a mam veceru za 15 min a nemusim nic varit, linku mam velku aj chladnicku mame s mraziakom a sporak mame vrch plun a ruru mame elektricku takze mi mame super .

lucina1100
27. jún 2013

@anina3 napis mi emailu adresu a tam ti poslem dake pekne foto z basky vody

malabiba
27. jún 2013

@slavka36 no my sme to riešili tak, že raňajky a večere sme nakúpili pečivo, syry, zeleninu, na čo mal kto chuť a obedy v reštaurácii....ale robila som aj tak, že som doma udusila mäsko, uvarila polievky a zavarila....potom som dorobila cestoviny, alebo ryžu, ryžové rezance, alebo len zeleninové šaláty

malabiba
27. jún 2013

@maca_p Tak to museli mať chlapci zážitok, mali dvor a záhradu na dovolenke, dobre ste vybrali. Moji boli takí istí, večne v pohybe, nemali čas jesť. Tí tvoji chlapi sa rozjedia okolo puberty 😀 , my sme museli kúpiť nové hrnce, také od 5 litrov hore 🙂 ....

katarina3011
30. jún 2013

Ja odporučam pozrieť si našu stránku kastela-travel.com a kolegynka Andrejka stále aktualizuje fotoblog o Chorvátsku a našej ponuke pod nickom amatas. 🙂
Ale pýtať sa môžete aj na môj osobný profil, rada pomôžem 🙂

smirnoftka
3. júl 2013

Dá sa v pohode nájsť ubytko len pre dvoch dospelých?

zemruska
3. júl 2013

my sme nasli krasne ubytko dvaja dospeli cca 400m od mora ale bez kuchyne stravovali sme sa v restike ale mali sme chladnicku tv varnu kanvicu a len za 20 eur noc cize spokojnost maximalna
@smirnoftka

mirka0703
3. júl 2013

Baby takze ceny za ubytko byvaju cca 50E/noc alebo osobu? lebo na nejakych strankach bolo pisane osoba..... A nemate niekto skusenosti s oblastou Lopar? chceli by sme tam ist a tiez na blink....

smirnoftka
5. júl 2013

a aka je ta oblaskova plaz?

maruskat
5. júl 2013

Ahojte, nemate niekto dobry tip na apartman pre 4 s kuchynkou, niekde na ostorve Krk, najlepsie okolo Basky? Pomohol by aj nejaky kontakt 😉 diky

bizuka
5. júl 2013

ahoj, my ideme toho roku 4 krát, zatiaľ sme šli na blind a ubytko sa nám vždy podarilo zohnať. a šli sme s deťmi.

simonalh
15. júl 2013

@lucina1100 Ahoj,mi ideme na druhy t. na Rab a zaujala ma cesta ako chodite,mi sa spajame v LC s dalsou rodinou a ideme na Budapest,zevraj by nemali byt zapchy ked pojdeme okolo 9 vecer ale aj tak mam dost ked si to predstavim,hodinu sme len mestom prechadzali ale zas na Komarno je nam dalekooo,kollko trva cesta od vas,nikde tam k Rabu cca,mi ratame do 8 hodin

simonalh
15. júl 2013

@lucina1100 ahoj Basku by som tiez chcela vidiet,moizem poprosit o foto
glejdurovasimona@gmail.com

lucinka1104
15. júl 2013

@zemruska a to ubytko bolo kde ? ďakujem

lucinka1104
15. júl 2013

Baby a koľko Vás stojí cesta ? my máme malý rozpočet len 650 eur a zaujímalo by ma či by sa za tu sumu dalo nájsť ubytko na 7 nocí aj s cestou a v tom aj vreckové či by to vydalo ...

kalianka
15. júl 2013

baby, tak teraz asi strelím, ale my ideme na dovcu cez normálne cestovku a vyjde nas na 8 dní pre dvoch + dieta 270 eur (ubytko + poistenie). Ideme do Pirovaču.

lucinka1104
15. júl 2013

@kalianka možem poprosiť nejaký link na cestovku do IP ?

brnka
15. júl 2013

@katarina3011 Katka, ja mam otazku - ak je uvedeny apartman napr. 2+1 - bude problem ak by sme isli 2 dospeli, dieta na pristelke a este navyse 2-rocne dieta vo svojej vlastnej cestovnej postielke, resp. s nami v posteli? Mm sa tvari, ze to urcite bude ok, ale ja nie som si ista......

katarina3011
15. júl 2013

@brnka

Ahoj,
No v kazdom pripade to treba vopred majitelom nahlasit. Vacsina prenajimatelov z toho problem nerobi, ale su aj taki, ktorí v nijakom pripade nedovolia prekrocit povolenu kapacitu. Ide o to, ze kazda ubytovacia jednotak má svoju kategorizáciu na určitý počet osôb. Ak by v čase Vášho pobytu, prišla majiteľovi kontrola, mohol by mať problém za prekročenie maximálnej kapacity. Tiež treba zvážiť rozlohu ubytovacej jednotky, aby Vám s dvomi deťmi nebolo pritesno. 🙂
Dúfam, že som aspoň trochu pomohla 🙂

brnka
15. júl 2013

@katarina3011 jasneee, dakujem pekne, tiez som toho nazoru, ze sa treba dopredu informovat a mm mi uz ide na nervy s tym, ze stale sa tvari, ze NACO 😝 .... .este mam jednu pre Teba asi "odveci" otazku - ale nevies, ake plaze a hlavne pristup do mora je v Selciach pri Crikvenici?

u2jana
15. júl 2013

dobra tema 🙂
neviete poradit nejak dobre ubytovanie na Saharune?

katarina3011
15. júl 2013

@brnka
http://www.selce24.com/hr/o-selcu/

Kamienkové ... Ja som tam osobne nikdy nebola, ale na linku môžeš vidieť pláže v Selciach 🙂

brnka
15. júl 2013

@katarina3011 dakujem za ochotu 🙂 🙂 🙂

katarina3011
15. júl 2013

@brnka
🙂

lisjanka
17. júl 2013

@kalianka to prosím ťa cez akú cestovku idete??poprosím do IP už ste boli???alebo len idete???

veronka30
19. júl 2013

ahojte,nema niekto kontakt na dobre ubytovanie v chorvatsku pre štyroch?Ideme na vlastnu päsť autom,len mam strach či niečo najdeme,tie čo chodievate každy rok,da sa zohnať ubytovanie,nebyva stym problem?podelte sa o vaše skusenosti,kedy a kde najlepšie najdem ubytovanie,chceli by sme isť začiatkom augusta,dakujem

aurav
19. júl 2013

@lucina1100 ahoj, mohla by si mi prosím dať nejaký tip, kde konkrétne ste boli ubytovaní a najspokojnejší? 🙂

lucina1100
19. júl 2013

@aurav ahoj, mi stale chodime na to iste miesto k jednemu domacemu ten ma najlepsie ceny na celej baske mame obehane a tam sme velmi spokojny tak ani nespekulujeme a je to na ulici podgradinska v takej velkej ville 3 poschodovej a aj k moru je blizko keby daco kludne sa opytaj papa

hugo5
20. júl 2013

@lucina1100 Tak ja by som sa chcela spýtať, či by si neposkytla kontakt na domáceho. Chystáme sa s dvomi deťmi na krk - Baška a nechce sa mi moc po ceste zháňať ubytko. Moc by si mi pomohla Vďaka