Dovolenka pri mori s 1,5 ročným hyperaktívnym dieťaťom. Áno či nie?

cayrez
9. máj 2012

Ahojte kocky, otvaram tuto diskusiu, pretoze by som chcela ziskat nazory, alebo aj rady, ci skusenosti. Mam jeden a pol rocneho syna a zvazujeme s muzom, ci ist s nim na dovolenku k moru, alebo nie. Aky je podla vas naj vek, kedy uz mozme ist? Je lepsie pockat, kym trochu podrastie? Ak ste boli s tak malym dietatom pri mori, podelte sa o svoju skusenost. Ist lietadlom, ci autom? Na ako dlho ist k moru? Ako vase deti znasali cestu?
Dakujem. :o}

jenny
27. jún 2012

este som zabudla je to pre 2 osoby + dieta do 2 rokov (to je zdarma).

ducci
29. jún 2012

@ja.nu.la kocik beru normalne do lietadla - nam dokonca aj normalny zobrali - mozete si ho bud hned na zaciatku zacheckovat alebo pri nastupe do lietadla odovzdat...nam lepsie bolo ho zacheckovat. leteli sme teraz ked ma mala 15 mesiacov zobrali notebook a pustili jej spievankovo 🙂... a nastastie zaspala pri tom...inak bohuzial funguju len keksiky a jablcka...

zuzanka.h
29. jún 2012

boli sme keď mal 9 mesiacov v Turecku, minulý rok mal 18mesiacov na Mallorce a tento rok ideme znova🙂 uvidí sa kam ( Grécko, Turecko) zvládli sme to ukážkovo a bolo nám nádherne Jurko miluje vodu 🙂 tak si jej užil 🙂

erikarp
2. máj 2013

síce neskoro ale predsa prispejem skúsenosťou,pretože pred rokom som pachtila po informáciách na nete.Takže ahojte ,my sme boli so 4mesačným synčekom v Bulharsku auto,pár hodín bol vo vajíčku a ostatné ležkal vo vaničke s popruhmi,a celú cestu sme sa kojili alebo spinkali,bol úžasný,celá dovolenka bola super.Drobec bol lepší ako doma ,bol fakt spokojný.Je pri mori síce horúco ale tie teploty sa tak necítia a je tam lepší vzduch ako vo vnútrozemí.Maminky nebojte sa ,naozaj sa niet čoho ,pokiaľ sa viete o bábätko postarať je úplne jedno kde ste či na Aliaške alebo v Afrike,bábenko potrebuje len maminku,prsník alebo fľašu a dobrú starostlivosť a nezabúdajte spokojná maminka spokojné bábo.....Takže hor sa na dovolenku!!!A hlavne maminky nestresujte,bábo to cíti a bude vynervované z vás a bude to naprd,hlavne pohodá klídek tabáček!

milan_branik
3. máj 2013

ja si myslim, ze radsej mensie vylety a viac nech si zvykne.......
napr. do nasho hlavneho mesta
pozrite si ale predtym predpoved pocasia

http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia/brati...

alebo Kosice, Banska Stiavnica, Presov podla toho kam je blizsie....

neskor skusat na viac dni a potom uz to pojde.......

silvianm
7. jún 2014

@aliza ahoj kde ste boli v Turecku..ked spominas dietny bufet 😉 dikkk

francesska2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ktokto
27. apr 2015

S dcerkou sme boli na dovolenke ked mala 9 mesiacov ale len v sturove , otom o rok neskor ked mala1rok aj 7 mesiacov isli sme do chorvatska, bolo super

alenanr
27. apr 2015

áno áno 3x áno

sk8
1. aug 2018

@cayrez sice je to uz veelmi stara diskusia ale akoby som tento prispevok pisala ja. Akurat zvazujeme ci ist alwbo neist s takym malym dietatom do Chorvatska. Nas maly je kopia vasho podla toho co pisete. Nechceme sa mi tu listovat cez 8 stranovu diskusiu ale boli ste? A ako to dopadlo nakoniec? 🙂

cayrez
autor
18. sep 2018

@sk8 ahoj. Neboli sme. Nemali by sme z toho nic, len nervy a stres, co opat vyviedol maly a podobne..
Matka som zobrala k moru az ked mal 3,5 roka. Dovolenku si pamata uz len z fotiek- ma za chvilu osem. Ako pomoc isla moja mama a bola som rada, ze tam bola. Mohli sme si oddychnut vsetci a nik sa neobmedzoval. Bolo to fajn.
Len podotknem, ze Matko je dost narocna povaha.