Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

matenka
12. aug 2012

ahojte, viete mi niekto povedať, že aký je toto hotel?
http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformati...
recenzie má celkom dobré

janulabj
12. aug 2012

@rybka31 cez inviu nie, vobec nemaju aktualizovane, obvolala som kartago, ferrotour,hechter, ale pozeram vačšinou cez travel.sk

l81
12. aug 2012

@liviah Belek a Laru radili aj mne, ale zatial som tam nenasla este nic vyhovujuce za rozumnu cenu ... Mne sa zatial najviac paci ten Ali Bey v Side. My chceme ist 2 septembrovy tyzden, alebo aj 3. by sa este dal...

rybka31
12. aug 2012

@bettina Ten Palm garden som aj aj pozerala, ale chcem sa spytatm ako je to s mestom?Myslim, ked vyjdes z hotela,A ako ste boli spokojni s urovnou iziebLebo ako vidim ani 5* nie je vsade rovnaka.U nas napr. 5* znamena obvykle najvyssiu kvalitu.Ale Turecko to ma ine.

liviah
12. aug 2012

@l81 Mne znám v cestovke odporucila ten papillon aysha, ze urcite budeme nadmieru spokojní, že je úžasný aj pre detičky 🙂 a hlavne ze je len 30 km od letiska

rybka31
12. aug 2012

@liviah To je fajn, ze ten transfer nie ej taky daleky, ale zase ide aj to, co je za hotelom, ci je tam kam ist.My hladame hotel v meste, mame radi prechadzky a ked uz niekam ideme, chceli by sme si aj nieco pozriet.Nevies ako je to s s tymto papillonom?

liviah
12. aug 2012

@rybka31 hotel je len cca 3 km od centra, ze v pohode sa da krásne prejíst s kocíkom peší 🙂

ress
12. aug 2012

@matenka Cez cestu 😖

momusa
12. aug 2012

@rybka31 tak to mas pravdu,my sme sa pred 4mi dnami vratili s dovolenky z Turecka,boli sme 9km od mesta Side-Sural Hotel a aj ked pisali ze ma 5hviezdiciek,aj cestovka to vychvalila,tak sme boli veeelmi sklamany,lebo to s 5* nemalo nic spolocne,inac vsetko bolo super,jedlo,more ale hotel tak max 4*..ak vobec..a vedla nas bol 5* a ten mal fakt uroven 5*..

liviah
12. aug 2012

@ress myslim ze cela cast beleku je prekrásna, takže sa tam da prejíst aj po ceste 🙂

rybka31
12. aug 2012

@janulabj Ja som bola cez INVIU s kamoskou v Tunise pred par rokmi a co ma nastavlo bol pristup delegata.Hotel bol celkom ok, ale izby boli ciste, kompec nemcov a cudzincov, slovakov a cechov velmi malo, dokonca tusim len my a jeden manzelsky par.Co sa tyka delegata a jeho starostlivosti, prisiel na navstevu za nami az raz a nakoneic sme dopadli tak, ze ked sme odchadzali, autobus po ans mal prist o 17,00, ale tesne pred 15,00 okolo nas prebehol delegat a my ze kam bezi aj s batozinou a on ze vy neviete, ved prisiel autobus a odchadzame.No cumeli sme na neho ako blaznive a makali pre batozinu a do autobusu. ☹ Uprimne, myslela som, ze ho rozdrapim ako hada.Sme mu aj vynadali v buse, ze co to malo znamenat, ked nam oficialne povedal, ze odchod je az o 17,00.On sa na tom este veselo bavil.A co tu citam niektore prispevky, cestovanie s INVIA, tak niektore mamicky maju podobne skusenosti.Cest vynimkam samozrejme.Predtym som mala skusenost len s koala tours.

momusa
12. aug 2012

@l81 My sme boli 9km od Side a tam sme chodili na nakupi ale je tam fakt kraaasne,aj ked trhy su tam drahsie,myslim ked si chce clovek nieco kupit,mne to prislo ako europske ceny,tak ako u nas,treba len zjednavat..ale mesto je fakt pekneee.

liviah
12. aug 2012

@momusa prave preto pozerame osvecené hotely a teraz sa odtial vrátili nasi známi a boli veru maximálne spokojní a mám info aj od zebricka23

rybka31
12. aug 2012

@liviah to je skvele, lebo chcem zobrat malej buginu a pobehat s nou.Urcite nebdue zvaldat zas chodit cely cas sama po svojich.🙂Prave dnes ma 16 mesiacov. 🙂

momusa
12. aug 2012

@rybka31 my zasa s OREX TRAVEL vooobec,ale vobec neodporucam,zavadzaju ludi,uz nikdy cez nich nepojdem..len cez overene,Satur,Hydrotur a take podobne..

liviah
12. aug 2012

@rybka31 aj my beriem golfac 🙂 som rada ked si aspon chvýlku posedka- my máme 19 mesiacov 🙂

rybka31
12. aug 2012

@momusa Rozumiem, musim povedat, ze ja som pocula hlavne na hydrotour vela chvaly a viem, ze je tu aj prispevok mamicky zhruba 2-3 strany dozadu, ktora cestovala s nimi a pisala, ze mali skvelu starostlivost.So saturom som este nebola, takze ich sluzby nepoznam, ale mala som pozitivne reakcie od znamych, co s nimi boli.

liviah
12. aug 2012

Bol niekto v Limak Lara De Luxe Resort ?

momusa
12. aug 2012

@danus.ka jeeej,my sme boli v Colakli,je to 9km od Side a ked sme isli do side,tak sme chodili cez mestecko Kumkoi:D a tiez mozem povedat,ze more super,dlho,dlho bola voda nizka a vecer obchodiky pri ceste a presne aj autobusi a taxiky chodili stale:D

rybka31
12. aug 2012

@fabula Takze mate s Turancarom dobre skusenosti, co sa tyka aj starostlivosti cestovky o klientov a toho, co slubia, vramci pobytu?Myslim, ako naozaj vyzera hotel, atd.🙂

bettina
13. aug 2012

@rybka31 nie je sa vlmi kam prejst mimi arealu. len obchodiky su okolo. dalej taxikom. a izby su jednoduche, ciste. nic extra.

fabula
13. aug 2012

@rybka31 ja nemozem povedat ani kriveho slova na turancar .. chodim s nimi uz 12 rokov ... a zatial si klopem dobre.....
inak v turecku maju delegatku taku , ze by jej mali davat aspon 10 platov.. je mila,pomoze, ochotna, porozprava sa .. snazi sa splnit vase poziadavky,problem riesi hned ... proste je to DELEGAT NA PRAVOM MIESTE 😉

ress
13. aug 2012

@liviah Tento je v Avsallari. Pred hotelom je 6-prúdová cesta. Síce rovno z hotela je podchod, ale mám pocit, že je to robené tak ako pri všetkých takýchto hoteloch, čiže keď ležíte na pláž tak za hlavou vám chodia autá. Hotel ako taký môže byť dobrý, ale mne by tá cesta vadila. Keď som na dovolenke a otvorím v izbe okno chcem vidieť more, alebo nejakú záhradu, nie cestu.

mimkaa10
13. aug 2012

ahojte kočky,

kde ste si počas dovolenky odkladali doklady, peniaze a cennosti? Využívali ste safe? Koľko vás to vyšlo?

brandy123
13. aug 2012

@liviah my sme boli minule Vianoce v Limak Lara...

ivkapon
13. aug 2012

@mimkaa10 mali sme zdarma trezor na izbe a peniaze, doklady a cenné veci sme si nechávali v ňom.

ivkapon
13. aug 2012

@brandy123 a ako bolo? boli ste s hotelom spokojní? koľko ste mali vonku stupňov? kúpali ste sa len vo vnútri?

brandy123
13. aug 2012

@ivkapon hotel bol skvely, nemam absolutne ziadne vyhrady (upratovanie, doplnanie minibaru, strava, napoje, sluzby, ochota personalu,...), vsetko v poriadku... boli sme tyzden, teploty medzi 16-22 stupnov, obcas slniecko, obcas pod mrakom... v mori sa kupal len manzel, ja by som tam nevliezla ani za nic, ale dcera by nemala nic proti kupaniu, keby som ju pustila.. vtedy mala 1 a pol roka... bola tam taka nemecka rodinka s rovnako starou dcerkou a s nou sa kupali... mala sice neopren, ale rucky a nozky chranene nemala... vobec jej to nevadilo, strasne sa tesila v tom mori... ja som bola opatrnejsia, kupali sme sa len vo vnutornom bazene... hotel mozem odporucit, vsetko naozaj na urovni...

sakura77
13. aug 2012

baby,ktore nie ste spokojone,vy si pred cestou nepozerate recenzie od ludi co tam boli uz? ja bez toho ani nepipnem,ved cestovky si povedia svoje,len aby predali,treba prenurat cely internet,najde sa kopa recenzii od ludi co tam boli....ja nad tym stravim kopu casu,ale este nikdy sa mi nestalo zeby som bola sklamana.....

ivkapon
13. aug 2012

@brandy123 ďakujem za vyčerpávajú odpoveď. 🙂