• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

22. júla 2017 
@lara75 ano maju asi sest hotelov a vsetky su vyborne, a hlavne neviem ako v lare ale tuto bola vynikajuca plaz a pozvolny vstup do mora, samy piesok takze bez chyby. transfer jasne ze mala zvladne, my sma tiez vyberali max do 1 hod, takze nebyt tej zbytocnej prestavky zvladli by sme to do 40 min. tak si to uzite urcite neolutujete, peknu dovolenku prajem.
24. jún 2014 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erinka123 ahoj boli sme cez orex travel, je to v sieti anex tour, maju aj vlastne lietadla corendon airlines, ktore lietaju z ba, takze sme neleteli cez travel servis. cestovka v pohode s vlastnym delegatom, nebol ziadny problem.
24. jún 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tigra440 zalezi ako su pokyny v CK. No vacsinou to je tak ako pises. Aj my chodime tak, ze mame vacsi kufor a este jeden mensi. A vzdy sme mali zatial cez CK, ze mozes zratavat kg batoziny, ale najviac 32 kg na jeden kufor. Takze je to ok :slight_smile:.
24. jún 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lara75 Aj my ideme v juli do spominaneho hotela :slight_smile: . Minuly rok sme boli v Royal wings a tam sa nam velmi pacilo....
24. jún 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yidaky ...detto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1506 ahoj, my ideme do Alhambry o týždeň, co sa týka stravy, nájdem tam aj niečo pre malú 4-rocnu? Voda je neobmedzene? A večere sú dokedy? My máme prílet 19:15, tak či sa stihneme najesť ešte.Ideme ttiež cez Orex, aká je tá let.spolocnost, co s nimi lieta? Hlavne teda co sa deti týka, neviem či mám malej brať jesť, alebo tam podávajú niečo jedle, či detom dávajú aj nejaké pastelky, vymaľovanky a tak...
A vopred sa ospravedlnujem sa toľko otázok:grinning:
25. jún 2014 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 ahoj, v pohode rada odpoviem. takze letecka spolocnost corendon, su to turci, maju take pekne :slight_smile: lietadlo s tygrom.....inac pre deti standardne nedavali nic naviac, mozno ak si vypytas, rozdavali vankusiky, deky a let trval 2,5 h, takze obcerstvenie bolo kava, caj, mineralka jedna mala bagdtka so syrom a mala cokoladka, my sme na letisku deckam kupili keksy a pod. co sa tyka stravy pre deti je tam toho kvantum, klasika. ryza, cestoviny alebo zemiakova kasa z masa bolo napr kazdy vecer morcacie, kuracie o zelenine ani nehovorim takze vobec ziadny problem, v podstate tam vzdy nieco najdes na co su aj nase deti zvyknute, boli aj dve polievky vzdy aj cez obed aj vecer, vodu tam vsade mas balenu neperlivu v malych 1/2 l flaskach , to ti kazdy den doplnaju aj na izbe, dokonca davali potom aj vo velkych flasiach. vecere su do 22,00 v hlavnej restauracii, takze to by ste aj mohli stihnut ale ked nie nie je problem lebo na -1 poschodi mas taku mensiu restauraciu kde sa podava neskora vecera myslim, ze je to otvorene az do rana lebo my sme tam boli na skorych ranajkach, kedze sme odchadzali z hotela o 5,00. myslim, ze hladni nebudete.
25. jún 2014 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1506 tu som našla, že je od polnoci do siedmej rána, ale tak hádam niečo nájdeme:slight_smile: 2,5 hodiny let? Odkiaľ ste leteli?
A este prosím Ťa, sú v kúpeľni aj sprchove gely a tak? Nechce sa mi to zbytočne trepat pokiaľ netreba...A co ten lunapark? Tam je asi natresk, že?
25. jún 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 leteli sme z ba a casovy posun je jedna hod, sprchac som tiez nebrala boli tam v malych flaskach na kazdu osobu jeden: sprchac, sampon na vlasy, kondicioner, telove mlieko a to vsetko ti kazdy den doplnili ak sa minulo, kazdy den ciste uteraky to je standard. lunapark je od 19,00-21,30, takze najmenej ludi je hned na zaciatku, lebo vacsina ide na veceru, ktora je tiez od 19,00, no alebo aj pocas mini disco, ktora je hned vedla v amfiku od 20,30. pre male deti tam je najlepsi ten autodrom, kde je 8 auticiek alebo ruske kolo, no ale nikdy tam nebol nejaky natresk, oni to tak reguluju aby sa vsetkym uslo, akurat striktne dodrziavaju konecny cas, vypinaju a hotovo, takze niekedy sa stalo ze detska pistali, ale to vacinou zacina o 21,30 vecerna show takze deti sa tesia zase na to, ako nevidela som tam nikdy nejaku nespokojnost.
25. jún 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 aj my ideme skoro o tyzden :wink: z ba. tak sa mozno aj stretneme :wink:
25. jún 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka1506 ďakujem:slight_smile:
25. jún 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yidaky hej? Kedy idete? My v stredu
25. jún 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 za malo, peknu dovolenku.
25. jún 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím všetky cestovateľky z Grand hotela Artside,oblasť Evrenseki,momentálne je 37 stupňov,krásne,horúco,more teplé,prajem príjemnú dovolenku:slight_smile:
26. jún 2014 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kosska3003 ked pridete domov,mozem poprosit vsetky informacie,strava,bazeny,more,izby,co nam treba a co je zbytocnost,aky bol personal...uz sa moc tesime...dufam,ze sa tam mate super....pekny zvysok dovolenky...
26. jún 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave davali teraz v telke reportáž o Turecku ,vraj sú nebezpečné bazény v hoteloch ,rezortoch.... no neviem čo si o tom mysliet....
26. jún 2014 o 19:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova myslim ze sa to tyka aj inych destinacii... ale budeme si davat poroz!
26. jún 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broskilinka tak určite, suhlasím
26. jún 2014 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@popova tak v 5 hviezdičkových hoteloch sa nie je podľa mňa čoho obávať, my sme každý deň v bazénoch už 10 dní, takisto ako aj iní rekreanti a zatiaľ ani najmenší problém sa nevyskytol. Keď sledujem, ako tie bazény každý večer čistia, chlórujú, udržiavajú... máme sa ešte na Slovensku čo učiť
27. jún 2014 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa prosím Vás opýtať do Turecka treba pasy??? diky za odpoveď
27. jún 2014 o 00:26  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2014 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, kolko vas vysla dovolenka a kedy ste ju objednavali + vek deti? my sme to tento rok mali lacnejsie, kedze maly isiel ako infant. diky
27. jún 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa Ahoj, chcem ti ešte raz poďakovať za info o Sunis Elita :slight_smile: len oznamujem, že všetko bolo úplne super :slight_smile: od jedla, cez zamestnancov, animátorov, more, areál hotela, proste všetko... Boli sme max. spokojní (v Turecku prvýkrát). Nevadil nám ani vstup do mora, aj keď tie malé kamienky vymývať z riťky malej, no sranda :grinning: Posledné dni sme mali totálne pieskovú pláž.. boli vlny a more si to takto parádne upravilo :slight_smile: Budúci rok, keď už budeme štyria si možno Sunis Elita zopakujeme, aspoň budeme vedieť, do čoho pôjdeme...Teraz sme boli len na týždeň, lebo už som bola v 31. týždni tehotenstva, ale na menej ako 12 dní už nehrozí... Pekný deň prajem :slight_smile:
28. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barcabejby super tak ste si to uzili, som rada ze hotel nesklamal, my letime dnes do hotel oleander, tiez patri do siete sunis , len je blizsie k mestu side ...
28. jún 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa júúj, tak teda kráásnu dovolenku prajem :slight_smile:
28. jún 2014 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosska3003 jeej, prave rozmyslam nad tymto hotelom, prosim Ta ake atrakcie su tam pre najmensich drobcov? myslim na nejake smykacky do malej vody a aj nieco "na suchu" nejake preliezky.... a je tam nejaky detsky club, aby sme mohli byt aj vnutri v budove? dakujem za odpovede... :grinning: lebo ten hotel mal mat teraz rekonstrukciu a teda starsie recenzie su mi nanic, a Ty si uplne super, kedze si priamo tam :sweat_smile: rozhodujem sa, ci pojdem primasol Serra alebo Hane Garden...
28. jún 2014 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatya hotely su vedla seba v hane je nefertika akurat atrakcie je tu detsky bazen dve smyklavky aj detske ihrisko aj miniklub je aj slovensky aj cesky animatori
28. jún 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeej, a aj ste sa tam stretli? Dakujem za info, a mohla by si urobit nejake fotky tychto veci pre deti? velmi by si nam pomohla... a jasne, ze to nemusi byt hned, staci ked sa vratite :slight_smile:
28. jún 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dovolenkárky, cestovali ste teraz niekedy, alebo plánujete dovolenku cez CK Azurreizen? Majú celkom dobré ceny, ale strašné recenzie... Odchádza teraz niekto s nimi na dovču? Vďaka za info...
29. jún 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky! My sa chystáme koncom júla do Side, hotel Primasol Serra Garden (bývalý Club Belinda). Mali ho rekonštruovať. Chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s týmto hotelom tento alebo minulý rok?Ďakujeeem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: !
29. jún 2014 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok