Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka no co som citala recenzie tak pisu pozvolny este citam dalej

mici111
13. jan 2015

kocky, citam ze odporucate primasol serra garden...ktora cestovka ho robi? nenasla som..

mici111
13. jan 2015

aaa uz vidim 🙂

sintra
13. jan 2015

@nefertitka
Grand Prestige by som nikomu nedoporucovala

nefertitka
13. jan 2015

@sintra voli comu? my tam nejdeme, ale tak
@kosska3003 sa on zaujima momentalne

nefertitka
13. jan 2015

@karinkaeich tak ten zrovna nepoznam🙂 a to som myslela, ze po tolkom hladani hotela v Turecku uz poznam vstky aspon podla nazvu 🙂

karinkaeich
13. jan 2015

@nefertitka globtour ho ma. my sme zas na vazkach, ci neist radsej s rakuskou/ nemeckou ck. neviem stale. tam ma odradzaju medzipristatia a transfer. musime si k tomu este asi viac sadnut. a nechceme uplne ze rezort, skor nieco mensie, lebo nase deti by si animacie este aj tak neuzili (to planujeme neskor) 😉

nefertitka
13. jan 2015

@karinkaeich my tak ideme, aj minuly rok sme boli, medzipristatia robia v niektorych terminoch, alebo niektore cestovky, treba si to preklikat, ak budete hladat trebars cez TUI, alebo vyzistit, ako to je. Medzipristatie sme ani my nechceli.

danulkaja1
13. jan 2015

@kosska3003 ja som tiež vyberala podľa pláže,sedela som nad katalógmi a recenziami strašne dlho,rozhodovala som sa medzi Primasolom a Alba Quinom/Resortom/.Tam kde sú Alby je tiež pozvoľný vstup do mora,len sú o niečo drahšie ako Primasol.Mne sa veľmi páčil Arcanus,aj podľa recenzií samé chvály,úžasné jedlo,záhrada,animačný program,ale more po 2 metroch hlboké ,tak nakoniec vyhrala Alba.

sintra
13. jan 2015

@nefertitka
pretoye podla mna absolutne nezodpovedal oficialnej kategorii a popisu.
Mz sme boli v lete 2013, tak je mozne, ze sa tam aj nieco pohlo k lepsiemu odvtedy, ale v case nasho pobytu sluybz ani cistota urcite nezodpovedali 5 tomu, co sme ocakavali.
Jedine pozitivum bola blizkost Side, co je fakt krasne mestecko.

kosska3003
13. jan 2015

@sintra
@nefertitka us som ho vylucila je tam blbe to more tiez tak mam vo vybere Promasol serra Garden a Aska Just in Beach

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 no otazka je, ci chcete ist znova do toho isteho hotela...

nefertitka
13. jan 2015

@danulkaja1 ten je na tej istej plazi ako Primasol, Alba bola tento rok nasa prva volba, ale kedze ideme tento rok na dlhsie, tak by sme sa nedoplatili, cize sme zmenili, ale chceme niekedy donho ist, aspon das recenziu;)
@sintra dobre vediet...vdaka;)

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka no ako ja by som tam aj sla bolo tam super muz by chcel ist inam ale rozhoduje aj cena a 500 eur rozdiel je dost

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 ja by som s tym tiez nemala problem;)

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka no nic ine v normalnej cene som nenasla odporucila mi Aska just in beach vsetko super len to nema tobogan co mi Marika chcela

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 to idete cez Koalu, ze? ja som tiez cez nich nic nenasla, co by nam vyhovovalo a ked uz, tak drahe a to iste aj Kartago tento rok, aj ked tam maju asi lepsi vyber...no tak vyzera to, ze pojdete naspat?🙂

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka no cez tiptravel to je vlastne to iste ako koala no asi pojdeme uz musim ist cez nich este som rozmyslala nad club calimera palace aj tam ze je naprd to more kurnik a to co je len jeden mk to more pozvolne ako sme mali

stankapk
13. jan 2015

@zazaa ahoj. Citala som ze ste boli v hoteli Nerton. Chcela by som Ta poprosit o info ako sa vam pacilo 🙂 dakujem

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 ano tam je tiez naprd vstup do mora...

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 a pozeras aj inde v Turecku, ci chcete vyslovene len Side?

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka vies co uz mi to je jedno len nech tam je pozvolny vstup a musi to byt tiptravel kukala som aj ine ale uz su dost drahe

sona919
13. jan 2015

máte niekto skúsenosti s hotelom Alegria side resort - v časti Kumkoy, mal by byť renovovaný minulý rok, cca 200m od pláže. Zaujíma ma prostredie, služby a celkovo hotel.Ď 🙂

nefertitka
13. jan 2015

@kosska3003 a alba queen alebo alba resort si pozerala?vychadza draho?

kosska3003
13. jan 2015

@nefertitka nechce mi tam hodit 2 dospely a 2 deti do kalkulacie musim skocit do cestovky

wenka25
13. jan 2015

@sona919 my sme v lete byvali pod ním,tam mali info schôdze a dosť tam mali ľudia z nášho letu problemy s ubytkom,vraveli že nedostali izby kt. Si zaplatili,že ich sťahovali a že aj služby boli slabé,balena voda bola len jedna fľaša na pobyt na hlavu,za plazove osusky sa platilo...aj delegát vravel za nás hotel bol na tom so službami oveľa lepsie.my sme boli v Side Sun hotel,mozem fakt odporučiť.a pláž bola asi 50m

sona919
13. jan 2015

@wenka25 ten Side sun je super, má dobré recenzie, len tam nie je možnosť 2 dosp.a 2 deti. Side Alegria má dobrú cenu, tak preto zisťujem info, no moc si ma nepotešila ☹

danulkaja1
13. jan 2015

@kosska3003 nám vyrátali cenu na Alba Queen o 200 euro drahšie ako Primasol,ja som si radšej priplatila kvôli tobogánom...

wenka25
14. jan 2015

@sona919 ako hotel vyzeral super velky,zrekonstruovany ale aj delegat bol z toho nestastny ze tam stale musel cosi riesit...a aj tu plaz mali dost dalej....viem ze Side sun mali obmedzeny pocet izieb pre slov. cestovky (my sme boli cez FIFO) ,mozno cez rakuske cestovky maju aj izby pre 4,neviem.ale nas tam bolo len 5 rodin zo slovenska a potom vsetci ale fakt vsetci boli nemci a rakusania.....aj animacie boli len v nemcine. ☹

kosska3003
14. jan 2015

@danulkaja1 idem tam nechmi porata cosi a uvidim pre co sa rozhodneme teda rozhodnem muz je mimo tak uvidim dufam ze to uz uzavrem