Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

karinkaeich
23. feb 2015

@nefertitka to ano, nase naj rozhodnutie 😉 pekne sa vyhraju uz teraz 🙂 🙂 🙂

pegggy
24. feb 2015

ahojte baby, prosím Vás máte niekto skúsenosti s CK koala na Turecko? Poprípade referencie na hotel Bel conti Belek? My sme boli len raz zatiaľ v Turecku v Kumkoyi, páčilo sa nám, ale chceli by sme vyskúšať nejaký iný hotel. Ďakujem za všetky názory a rady.

kosska3003
24. feb 2015

@pegggy my ideme do toho hotela 5 juna co som citala recenzie tak super su ako niektory tam pisali akurat ze to nie je 5 hviezd hotel ale tak niektori ludia just hladaju negativa 😉 😉 😉
ja som menila tento hotel lebo co sme mali pred tym vybraty tak tam nebol pozvolny vstup do mora

pegggy
24. feb 2015

@kosska3003 A cez aku cestovku idete? Ja ho tiez zvazujem vyzera celkom dobre.

sindy70
25. feb 2015

@tinka76 aj my ideme tento rok do hotela ALY BEY CLUB bolo tam dobre?

cinnamon111
25. feb 2015

@pegggy nikdy som tam nebola, ale máme známeho, čo chodí len tam a je nadmieru spokojný. Boli sme pred rokom v Beleku v hoteli Papillon Belvil, je to blízko pri Bell Conti, len Belek je taký trošku iný ako je Side. Pláž má pri vstupe do mora aj kamienky, a hotely su stavané na takých samotách, tak sa tam nedá ísť poprechádzať von z hotela, proste sa tam sedí na hotely a bodka. Potom si treba objednať dolmuš a doviesť sa niekam za nákupom, do mesta. S tým treba v beleku rátať.

tinka76
25. feb 2015

@sindy70
Ali Bey club je super hotel. Nám sa velmi páčil. Najlepší aquapark. Vynikajúca strava, služby a naj večerné programy a animácie so všetkých hotelov čo sme boli.
Nevýhoda je len kamienková pláž s rýchlym klesaním.
Taktiež viem že niektorí ľudia sa sťažovali na izby. Neboli veľké ani veľmi luxusné ale bolo tam všetko čo sme potrebovali a čisto.... v kúpelni kozmetika Dove.... a počula som už niektoré izby aj rekonštruovali... tak možno budete mať novšiu.
My si síce hľadáme vždy vyššiu kvalitu... tento hotel ale kludne zopakujem hlavne kvoli kvalite služieb, aquaparku, strave a animáciám trúfam si povedať na úrovni SND.

sindy70
25. feb 2015

@tinka76 boli sme pred 2 rokmi v turecku v hotely Annabela-Analya a bolo tam pekne a minulý rok sme boli v grécku aj tam bolo dobre ale obsluha bola lepšia v turecku aj ludia čo robili v hoteli boli taký ústretový tak zato tento rok ideme radšej do turecka 🙂

lipicano
26. feb 2015

@tinka76 - aj my mame niekolko známych, ktori sa opakovane vracaju do Ali Bey...su tak velmi spokojni...len mna odradza to nie az tak super more, lebo hlavne koli moru tam ideme...a to, ze ten aquapark je na druhej strane arealu od mora, a deti by urcite chceli byt kazdy den v aquaparku a k moru by sme ich asi uz vôbec nedostali 😒 ...tak vzdy sa snazim hladat take kompaktnejsie arealy, kde je vsetko blizko, a robime kompromisy ze kazdy den chvilu more a chvilu aj smyklavky a bazeny

karinkaeich
26. feb 2015

budete niektora v druhej polovici juna v alanyi?

tinka76
26. feb 2015

@lipicano
My to na kazdej dovolenke riesime rovnako... doobeda bazeny, obed, potom k moru ( ked boli deti male tak mali poobedny spanok na plazi)... potom na koniec kratka zastavka pri bazene a do izby 🙂
Vsetci sme si na ten postup zvykli a tak sa vobec nedohadujeme...

kosska3003
26. feb 2015

@pegggy cez tiptravel

pegggy
26. feb 2015

@kosska3003 tak nakoniec ideme aj my do bel conti. Rozhodovali sme sa medzi efes royal palace a bel conti. Tak snad koala nesklame este sme s nimi neboli. Na kolko idete? Si spominala v juni? Tak dufam, ze potom sem napises ako ste boli spokojni. Sice stary hotel oproti tomu efes ale rozhodlo hlavne to ze sem pojdeme na 15 dni.

kosska3003
26. feb 2015

@pegggy ideme 5 juna na 11 dni jasne ze dam info

17crystal
26. feb 2015

@adulik23 proim ťa a kde na kréte ste boli v akom hoteli, tiež sa chystáme tento rok a nerada by som mala takýto zážitok... Ďakujem

jenn7
27. feb 2015

@stalida my sme boli minuly rok v tomto hoteli a bolo uzasne, ako sa byva v bungalovoch netusim, byvali sme priamo v hoteli, ak tento rok nenajdeme nieco zaujimavejsie, ideme tam znova 🙂

nefertitka
28. feb 2015

uz nech vsetci zazivame aspon toto;)

https://www.youtube.com/watch?v=0CLSYZPFbTg


Podla mna krasny vyhlad, takto pri obrazovke PC🙂 inak realne mam hrozny strach z lietania.
A tie panelaciky pred letiskom, tam musia mat riadny hrmot denno denne z tych lietadiel.

V ramci toho sa chcem opytat, leteli ste uz niekto s Fly Niki?

stalida
1. mar 2015

@jenn7 dakujem 🙂 🙂 🙂

trinity333
2. mar 2015

@tinka76 ahoj si spokojna s hydro??? zvažujem ich cestovku ako je to cenovo???

17crystal
3. mar 2015

Tak nakoniec sme uprednostnili Turecko pred Kretou. Hotel Alba Resort tak dufam, ze bude dobre. Babenky ake mate skusenosti s morom v juni. Ideme 5.6. -16.6. Nebude este studene na kupanie?

nefertitka
3. mar 2015

@17crystal nemalo by byt🙂 boli sme tak dva krat, raz dokonca od 23.maja a bolo v pohode, s pribudajucim datumom teplejsie a teplejsie...
Ale minuly rok sme boli az neskor, od 21. juna a ti co boli zaciatkom juna mali vraj more studene, ale minuly rok bolo celkovo nejak chladnejsie v juni vsade.

danulkaja1
3. mar 2015

@17crystal ahoj,my ideme tiež na konci júna do Alba Quiin😊

kosska3003
3. mar 2015

@17crystal my ideme v tomto termine do Beleku minule leto sme boli 20 juna a more teple a pred dvoma rokmi sme boli 31 maj molo chladnejsie ale to sme boli v Kusadasi to je severnejsie

mirka_ddd
4. mar 2015

Zdravim 🙂 Mate skusenosti s hotelom GanitaHolidayClub v Turecku (Alanya) ?

egyptanka
4. mar 2015

Ahojte, nejake skusenosti s hotelom Eftalia Splash Resort V Alanya?

karinkaeich
5. mar 2015

@mirka_ddd @egyptanka kedy budete v alanyi?

456456
5. mar 2015

@tinka76 Ahoj a ktorý by si hodnotila ako najlepší ?? Hľadám hotel, aby sa najviac zabili 5 ročné detičky.

iloveme
6. mar 2015

nebol niekto v hoteli Marti Myra oblast Kemer? Nenasla som tu ziadne recenzie. My ho uz mame zarezervovany. Je tam naaadherna zelen, vyzera to tam ako v dzungli, fakt nadhera. Na toto si ja velmi potrpim. Aj cenovo vysiel celkom fajn. Akurat to more, no neviem 😒 Su tam obrovske kamene 😝 a same lode tak neviem ci sa tam da vobec kludne plavat. Inak ta zelen mna uplne dostala a vykaslala som sa aj na kamene 😀 Bolo by fajn keby niekto dal recenzie 😉

zebricka23
6. mar 2015

@iloveme aj my tam ideme,ma to dobre recenzie...a to my staci

iloveme
6. mar 2015

@zebricka23 jeeej super konecne niekto. Ze aku nadhernu zahradu to ma? Mna to velmi presvedcilo 😀 Zboznujem zelen. Len to more 😒 a tie lode.... kedy idete?