• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

17. septembra 2016 
@baumka Dakujem :slight_smile: hned sim kludnejsia ... ako je to s pitim a jednom pre deti do lietadla? Neviete?
19. máj 2016 o 20:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme isli minuly rok cez www.nacesty .cz (maju rakuske a nemecke cestovky s odletmi z Viedne), delegata sme vobec nepotrebovali, anglicky sa da dohovorit vsade. Tento rok ideme
v juli cez www.mojadovolenka.eu (konkretne orex travel) za necelych 2000 eur, sme 2 dospeli a 3 deti :slight_smile:
19. máj 2016 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelie zalezi s akou spolocnostou letite
19. máj 2016 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelie ak letite Charter( sun expres) tak je len za peniaze, v cene nie je jedlo ani pitie. Minuly rok nam som kupila priamo na letisku bagety a kolu.
20. máj 2016 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajkag kde Sa vam vsetkym podari najst take super ceny? Do ktoreho Hotels letite
20. máj 2016 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa nam to vybavoval pan z www.mojadovolenka.eu (kludne mu napis, je velmi ochotny), ja som ich nasla na facebooku, mali sme od neho vela ponuk, vacsinou 5 hotely s ultra all inclusive. (My mame trosku problem lebo nas je s detmi pat osob).Paradoxne sme si nakoniec vybrali 4 hotel Sailors beach club lebo ma dobre recenzie a transfer z letiska je ok.
20. máj 2016 o 07:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lauraa my chodíme cez nemecké cestovky.
20. máj 2016 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak512 a do ktoreho hotela letite?
20. máj 2016 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to je tiez pravda, ze ak je vas 5 osob - 2 dospely a 3 deti tak je to uz naročnejšie....my ešte ,,rychlo,, chceme stihnut Male divy pokial je mala infant....
Ono je to vcelku rozdiel aj ta rodinna izba a bezna izba ....ale tak čo narobime, nejdem na dovolenku sa tlačiť 5 ludi v jednej izbe.
20. máj 2016 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelie my sme lietavali so Sunexpress,vtedy bola v cene bagetka a voda,ale dva roky chodíme už len s Austrianom,kde je väčší výber odletov a napríklad tento rok nás rozdiel v týchto dvoch leteckých spoločnostiach vyšiel na 30e spolu ,čo je myslím v pohode. Odlety sú lepšie, vyberieš si,ktorý chceš,jedlo sme mali na výber z dvoch druhov, aj 2x nápoje počas cesty,batožina na osobu 23kg,príručná 8kg. Ale na Sunexpress tiež nemôžem povedať krivého slova,milý personál,let ok,prílety včas,niekedy aj pár minút s predstihom.
21. máj 2016 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte idete niektorá aj do Side, hotel Arcanus?
21. máj 2016 o 11:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baumka sun expres len kupit ,minuly rok na palube nic v cene,
21. máj 2016 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baumka kedy a kam letite?
21. máj 2016 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa ,tak to sme zažili ešte dobré časy Sunexpressu,keď tam niečo ponúkali,bohvie ako to bude tento rok. Letím koncom júla Terrace Elite. Lauraa a ty máš už vybraté?
21. máj 2016 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baumka Terrace v Side Kumkoy?hned vedla je Kumkoy Beach a Oleander?
22. máj 2016 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa nie,to je jeho sesterský hotel v Gundogdu
22. máj 2016 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baumka tak potom hod info...
22. máj 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. máj 2016 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa aj my sme boli minulý rok so sun expresom a v cene nebolo nič, nápoje a kávu sme si kupovali :slight_smile:
23. máj 2016 o 08:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkak512 takze dnes uz aj zaplatene Miracle nakoniec letime 7-15.6., nakolko 2.6.- uz su letenky vypredane ... spolocnost, ktorou letime je bez obcerstvenia :( tak dufam ze sa da na letisku co to kupit ... a dom zvedava na ceny tam
23. máj 2016 o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sardinka335 Kumkoy Beach je tiež výborný,tam sme ešte neboli,my sme boli asi 4 roky dozadu vo vedľajšej Palome Oceane,majú aj pláže vedľa seba,tie sú krásne široké
23. máj 2016 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelie super výber,Miracle poznám len z recenzií v Lare sme ešte neboli,na fotkách vyzerá veľmi impozantne. Neboj,na letisku kúpiš čo chceš a nielen na jedenie. My sme tam raz pili v SPARe kávu za 1€ a bola výborná.Majú aj všelijaké bagety,ale aj teplé jedlá. Dokonca je na letisku aj modlitebňa :slight_smile: Asi letíte nakoniec so Sunexpressom,tam o 14h a naspäť o 11.10,ak sa nemýlim.
23. máj 2016 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baumka vieš čo praveze to more bolo dost kalné, šnorchlovanie 0 bodov, voda ako hnedá furt sa tma piesok premielal, ale inak fajn.......na Cypre bolo krajšie. Ideme tam aj tento rok na Cyprus tak uvidime ako bude. My letime ked mala bude mat 1 rok, troška mam obavy ze ako to zvladne, lebo ked tam deti plaču tak to nie je nič moc...no snad bude všetko ok.
23. máj 2016 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sardinka335 je pravda,že Turecko nie je na šnorchlovanie,to skôr Grécko,Egypt,Cyprus,Tunisko,aj ten piesok je tam tmavší,ale inak je more čisté, pláže majú aj modré vlajky za čistotu a bonusom sú super služby. No držím palce,aby malá neplakala, niekto dáva aj nejaké utlmujúce lieky deťom,my sme to neskúšali,naša plakala len ako 5 ročná,ale to ju boleli uši asi z pristávania,vtedy to bol otras aj pre mňa,bol to divný let,ale to bolo už dávno.
23. máj 2016 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baumka nejake Foto z palomy ocean? Ako SA vam pacilo?
23. máj 2016 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelie tak super. To znamená, ze sa tam stretneme. My priletime 14.6. Dúfam, ze sa vám aj nám bude dovolenka páčiť. :blush:
23. máj 2016 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@baumka Joj to som rada, ze kupime :slight_smile: ... asi ano s nimi letime ( casy su presne ako pises )
Poslem potom daku foto a hodnotenie ... ale fakt vyzera super
24. máj 2016 o 10:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkak512 Urcite sa nam bude pacit :slight_smile:
24. máj 2016 o 10:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelie a nevies preco rusia lety?my mame ist tiez z Viedne ale mam aj obavy dufam ze nas tam nic zle necaka.
24. máj 2016 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa bolo výborne,krásne priestranné izby,krásna záhrada,na pláži sú slnečníky v dostatočnej vzdialenosti od seba,medzinárodné publikum,nákupy 10metrov od východu z hotela..... posielam IP
24. máj 2016 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok