Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

jelus
19. máj 2017

@baumka Dakujem. Uz ho mame zakupeny, tak snad bude fajn. Recenzie su aj take aj take, tak neviem co čakať.

kvetinka75
19. máj 2017

@jelus veď uvidíš, ono veľa záleží aj na ľuďoch, každý očakáva niečo iné, každý je spokojný s niečím iným, peknú dovolenku

brmbo
19. máj 2017

Mozem len odporucit dovolenku v Turecku s detmi. My sme boli velmi spokojni. Dcera sa toboganovala od rana do vecera. Strava bola perfektna. Odporucam len 5* menej nie az nebanujete. Pozerajte recenzie na hotely. Prijemne pozeranie a urcite najdete nieco super pre vasu rodinku.

popova
19. máj 2017

@liza68 dakujem my sme boli v Adalyi vedla nej hotel v 2013 a Kamelyu sme videli na zivo rozmyslam ze tento rok do tej Kamelye

macusikzv
22. máj 2017

Baby bola ste niektora v MC Arancia Resort?

nikinka1111
26. máj 2017

ahojte ide niekto začiatkom dovolenkovej sezóny alebo bol vlani v hotely Adalya Elite Lara, potrebovala by som zistiť jednu info. Zapožičiavajú tam kočíky? Zatial čo sme boli v hoteloch aj v sesterkej Adalyi Ocean tam to mali v ponuke. fakt sa mi nechce pri 2 deťoch teperiť kočík, je to oštara 😀 ďakujem

baumka
26. máj 2017

@nikinka1111 Podľa jednej recenzie z mája minulého roku v tom čase nebol prenájom kočíkov možný. Ale pán,čo v lobby prenajíma autá im zabezpečil buginu za 8€ na deň. Ale vraj sa potom rozhodli pre inú možnosť a to pre prenájom kočíka cez stránku http://www.schoggy.com/. Cena na týždeň je od 30 euro za kočík. NA druhý deň mali kočík v hoteli. Ani som nevedela,že existuje takáto možnosť. Podľa tej stránky dopravia do hotela aj detskú stravu,plienky,kozmetiku atd....

nikinka1111
26. máj 2017

@baumka dakujem 🙂

edenka100
31. máj 2017

Boli ste v SENTIDO Turan Prince v Side? Ako ste boli spokojní (ubytko, strava, pláž, program, ...)? Ďakujem

ivkapon
31. máj 2017

@edenka100 boli sme par rokov dozadu. Uz by som nesla. Ale odvtedy urobili zmeny, co sa tyka smykaliek a pristupu ku plazi. Za mna hlucny hotel, slaby program , uzka plaz a v mori malo priestoru na plavanie. Z dvoch stran mola a z dalsej skaly. Strava ok. Hygiena slaba. Najhorsia co sme boli 6x v turecku.

edenka100
31. máj 2017

@ivkapon cca koľko rokov dozadu? Od r. 2014 patria pod sieť SENTIDO a sú len pozitívne recenzie.

macusikzv
31. máj 2017

Baby boli ste niekto v hotely WOW Kremlin Palac???

baumka
1. jún 2017

@macusikzv nebola. Ale je to viac ruský hotel,ak ti to nevadí. Ale čo pozerám posledné recenzie,tak by si zaslúžil renováciu,vraj ani servis nie je to,čo býval. Je to obrovský hotel-teda veľa národa pri večeri ( 874 izieb),ale aj obrovský areál. Ale chvália pláž,izba,jedlo ok
a zároveň môžeš využívať aj susedný hotel Topkapi.

sardinka336
1. jún 2017

Ak je to ,,ruský hotel,, tak to uz mi bliká kontrolka....rusi vedia robit pekny bordel. Co mi hovorili známy, tak pri večeri si beru ,,celé tácky,, jedál, porýpu čo mozu...skrátka su to prasce. Taky hotel by som oblukom obišla kde je prevazne ruská klientela, slabý servis...

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzubo
1. jún 2017

@sardinka336
Nasi boli v Turecku,kde bolo vraj kopec Rusov a Nemcov.
Bol to luxusny hotel a o Rusoch ani nevedeli,skor Nemci mali maniere a boli hlucni...

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macusikzv
1. jún 2017

@sardinka336 rusi su vsade

ivkapon
1. jún 2017

@edenka100 6 rokov dozadu.

mamicka1313
1. jún 2017

Ahojte, ja robim pre nemeckú cestovku - tak ak by ste si chceli porovnať ceny, vyhľadať peknú dovolenku, kludne sa mi ozvite 🙂

sardinka336
1. jún 2017

@macusikzv ja som v Turecku zatial nebola v hoteli kde by bolo plno rusov takze vsade určite nie su davy rusov...vzdy sa najdu ludia taky aj taky...ale rusi su dost svojsky...asi som mala štastie ze som nezazila takých ,,svojských,, nemcov atd.
My ideme tento rok do Turecka znovu tak dufam, ze sa nam rozne individuá vyhnu...ale tam kde sa chystáme to chvália, 98% pozitivne recenzie aj odporučania tak snad to bude ok.

cherinna
1. jún 2017

@sardinka336 Kam idete, do akeho hotela ak sa mozem spytat? ja tiez pozeram Turecko a stale sa neviem rozhodnut 😔

sardinka336
1. jún 2017

@cherinna Gloria Verde resort, Belek

cherinna
1. jún 2017

@sardinka336 Dakujem pekne. Vyzera nadherne!

macusikzv
1. jún 2017

@baumka od nás boli a chválili.....no ved uvidíme...dám vediet...super je, že sa možu využívat dva hotely....dúfam,že v mieri prežijeme

baumka
1. jún 2017

@macusikzv určite prežijete v mieri 🙂 ,teším sa na recenziu. A kedy idete a s akou ck?

gabina23
1. jún 2017

Baby tak ja som sa rozhodla tento rok pre Alba queen 😀 Môj sen je sueno beach rezort ale financie nepustia 😒

baumka
1. jún 2017

@gabina23 dobre si vybrala,tu máš aspoň jemnejší piesok a miernejší vstup do mora. Sueno počká 🙂

danulkaja1
1. jún 2017

@gabina23 Alba je super...menší hotelík,všetko máš po ruke,výborná strava

gabina23
1. jún 2017

@baumka
@danulkaja1 no recenzie sú super a tá pláž je najväčšie plus..nikdy nezabudnem na pláž v Tenise v Mahdii 😄 inak rozmýšľam či Alba queen alebo resort