• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

19. septembra 2017 
@novana my nakoniec letíme v pondelok a vybrali sme cestovku globetravel ...perfekna a milá pani , urcite Vam nieco nájde :slight_smile:
13. sep o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pegy4, ďakujem, my už sme si našli, aj vybavili :slight_smile: Všetci zamestnanci CK sú milí, ale môžu tiež vybrat len z ponuky, preto ja nechávam výber zásadne na seba.
13. sep o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pegy4 vybrali sme v nemeckej cestovke s tureckým prepravcom.
13. sep o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@novana Tui Raisen a cez FTI z Viedne a let trval 2 hodiny
13. sep o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabina23, ďakujem. :slight_smile:
13. sep o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@novana a kam nakoniec letite? Myslim hotel
14. sep o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ak budete rozmyslat nad buducorocnou dovolenkou,tak odporucam Severný czprus.kedze mi po 6 rokoch Turecka sme sa rozhodli zmenit,vzhladom aj k situacii v Turecku,zvolii sme tento rok Kaya Artemis a ze top!!! na rok znova.
14. sep o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janinkad nemali ste pleseň na izbách? Lebo dosť ľudí sa na to stazovalo
14. sep o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa, nakoniec do hotela Royal Wings v Lare. Chcela som do Venossy, ale nebol let do Bodrumu a z Izmiru je to ďaleko.
14. sep o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janinkad v ktorych hoteloch ste boli v turecku
14. sep o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gloria Golf Resort Belek 12 dní super relax v úžasnom zelenom raji. Strava, ubytovanie, služby, drinky, all import alkohol 6 reštaurácií 7 barov mólo s barom niečo úžasné výhľad sme mali na západ na lesopark rozprávka :grinning: Resort vhodný pre deti pozvoľný vstup do mora, piesková pláž !! Amfiteáter cca 1000 ľudí a zastrešený s kvalitným programom ... určite sa tam vrátime !!!
14. sep o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Niekto teraz od pondelka v hoteli adalya elite v lare náhodou nebude? :slight_smile:
15. sep o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa ahoj.2krat Diamond Beach.Alba resort.Melas hotel.Meryan.potom este v Kemeri raz.
15. sep o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinkad takze si bola v artemis spokojnejsia ako v turecku? My sme tiez zvazovali tento rok a nakoniec sme predsa len leteli do turecka. V com je kaya lepsia ako turecko.
15. sep o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa Ano spokojnejsia.je to rezort,nic viac naokolo,nevedela som si to ani predstavit co tam budeme robit vecer napriklad,ale decka isli na disko,potom na animacie a skoncili skoro o 23,tie byvali super.Strava ako lepsie Turecko,vpodstate rovnake,navyse cele poobedie zmrzlina,wafle,piekli gozlemy skoro cely den,a nikdy tam neboli radyako v Turecku.a more??fuu fantazia,teplucke a priezracne,ako v Karibiku,bez jedineho kamienka,vzdy si mala miesto.Izba bola velka,aj ked jedine minus na dovolenke povedal asi kazdy,izba,sem tam nejaka plesen,nie na kazdej izbe.ale to sme pri tom vsetko prehliadali,no kolko casu tam stravis.inak upratane,ciste uteraky.A asi najpodstatnejsie co bolo na dovolenke boli 6 animatori ktorí sa ti postarali o deti ked si chcela.boli od 10 do 13 a potom od 14,30 do 17,skalali z mola,plavali hladali pokladi,stavali hrali,futbal,volejbal.atdto sa neda ani opisat co to bolo za ludi a ak ked si odchadzala decka za nimi plakali.A co je na dovolenke podstatne?aby sa deti nenudili.
16. sep o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lauraa súhlasim s @janinkad my sme boli v Kaya Artemis ešte v 2013, bol to vtedy myslím rok, čo tento rezort otvorili, takže vlastne ešte všetko nové a zatiaľ výberom stravy ju nikde nič nepredčilo a taktiež pre mňa najkrajšie a najteplejšie more v akom som sa ja kúpala:wink:
18. sep o 10:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nešiel by som do Turecka. ale je to o každom.
19. sep o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok