Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

erinka123
8. dec 2013

@libka1 ten voyage mi chvalil aj nas delegat ked som sa snim debatovala 😉

erinka123
8. dec 2013

@nefertitka uz si nieco pozerala pacia sa ti nejake ?ja som tiez chcela ist v maji ale nemozem ,mam tam svadbu a este k tomu dcera primacky takze my mozme az koncom juna.

nefertitka
8. dec 2013

@erinka123 adalya resort sa mi celkom pozdava a ty si uz nieco vybrala?

nefertitka
8. dec 2013

@anit05 ahoj, pisala si, ze si bola v Adalya resort, ako to tam vyzeralo s programom pre deti prosim ta?A bolo mini disco?a kde?vonku ci vnutri?

nefertitka
8. dec 2013

@erinka123 a este sa mi paci von club golden beach, to ma kartago ako novinku

nefertitka
8. dec 2013

tak ten Golden club nie, recenzie nie su moc dobre, teda niektore, ale vacsina pise, ze je tam chaos v jedalni a tlacenica a to ja teda nemusim

anit05
8. dec 2013

@nefertitka ahoj, boli sme v adalya resort and spa v r. 2011, pre deti boli animácie v nemeckom jazyku, mini disco bolo každý večer vonku v amfiteátri, nám sa tam veľmi páčilo, výborné služby, strava, hneď by som sa vrátila 🙂

nefertitka
8. dec 2013

@anit05 jej super vediet, lebo sa mi paci ten hotel, momentalne je pre mne number one vo vybere, len sme nevedeli najst ziadne foto ani videa na tie minidisco. tak uz vieme;) vdaka;)

nefertitka
8. dec 2013

@anit05 a prosim ta este, co sa tyka jedalne, nebola tam tlacenica? Necakalo sa v rade dlho?Bolo dost miesta?Dalo sa hocikedy sadnut?

cinnamon111
8. dec 2013

@nefertitka My sme boli tiež v tomto rezorte teraz v lete. Maximálne spokojná, jedlo výboré, tlačenica nebola, dalo sa hocikedy sadnúť, taktiež veeeľa lehátok pri mori, pri bazénoch menej - chodili sme si obsadiť. My sme boli s 1,5 r. dcérou a perfektne to zvládla.

nefertitka
8. dec 2013

@cinnamon111 dakujem🙂 tak to rada pocujem. Ak som dobre videla na fotkách, bol tam pozvolny vstup do mora, vsak?

jadinka
8. dec 2013

ahojte baby, aj my rozmýšlame na Tureckom, chceli by sme isť v júni, vtedy bude mať malý 16 mesiacov. Cestovali ste aj vy s takýmito resp. aj mladšími detičkami? ako vám " prežili" let, znášali teplo a celkovo? viem, že je to individuálne, len chcem poznať aj vaše skúsenosti.. 🙂

erinka123
8. dec 2013

@nefertitka aj mna sa pači adalya 😉 no ešte čakam na hechter,kartago som nepozerala len tak narýchlo.

anit05
8. dec 2013

@nefertitka ahoj, my sme boli na prelome jula - augusta, hotel bol plný, ale nie preplnený - v pohode v jedálni, v bazénoch, na pláži lehátka voľné kedykoľvek, pri detskom bazéne sme si chodili ráno obsadiť. Pláž piesková, nekonečne dlhá, pozvolný vstup, deti stále zbierali mušličky, chodili sme sa zrána prechádzať po promenáde a kŕmiť karety, no proste super dovolenka, vrele odporúčam. neviem či na holidaycheck.cz nie je nejaké video z detskej minidisko , ale pesničku A ram zam zam, tak tú si nostalgicky pospevujú aj teraz 🙂

dada2007
8. dec 2013

@nefertitka a máš link z nejakej cestovky na tú adalyu? dakujéééééém 😉

nefertitka
8. dec 2013

@dada2007 ano otvor si kartago.sk a tam si otvor online katalog a najdi si to v turecku

nefertitka
8. dec 2013

@dada2007 tu su napr. aj fotky tak kukni🙂 len ja som to pozerala cez kartago, ale tam sa to da iba cez katalog pozriet
vhttp://www.funtour.sk/turecko-side-side-adalya-...

nefertitka
8. dec 2013

@anit05 pozriem, vdaka;) hej a ram zam zam poznam 🙂))

nefertitka
8. dec 2013

@erinka123 hechter ma ani nenapadlo este pozerat zatial, vidis?🙂

erinka123
8. dec 2013

@jadinka toto leto čo bolo som bola s malým mal 8 a pol mesiaca. Let zvladol dobre trochu mrnkal lebo nechcel byť priputany ale zabavili ho hračky a piškoty a potom zaspal,teplo tiež uplne v pohode v tej najvätšej horučave som bola v loby bare a tam sme sa trochu schladili cca do tej 15h a pekne si aj pospinkal bud v kočiku či na izbe.

nefertitka
8. dec 2013

@anit05 jej az teraz mi to docvaklo, kde sa tam nachadzali karety?

anit05
8. dec 2013

@nefertitka inak aj my sme boli cez Hechter, karety plávali v " potoku", ktorý ustil do mora, bolo to vedľa hotela Evren, na promenáde cez potok bol mostík a ráno pod ním tucet kariet čakalo na plátkový syr, ten im chutil najviac 🙂

nefertitka
8. dec 2013

@anit05 jej to je zlate, ze platkovy syr, dobre vediet, tak ak tam pôjdeme, tak budem pred malou mudra, ta sa bude tesit 😀 ...

cinnamon111
8. dec 2013

@nefertitka áno, pozvolný vstup, pláž je výborná dlháááá a široká, našla som aj fotku

esther1599
8. dec 2013

@nefertitka my sme chodili cez slovensku cestovku Kartago a mozem odporucit hotely SUNTOPIA PEGASOS WORLD,SELGE BEACH ale tento nemaju buduci rok v ponuke co je velka skoda 😒 a tiez sme chodili uz koncom maja

flori
8. dec 2013

ahojte,my sme boli v lete cez Kartago v Grand Hoteli Artside,je hned za Adalyou,okolo nej sme chodili na plaz, Adalya sa nam tiez celkom pozdavala,rozmyslame nad nou....plaz je tam uplne skvela,piesok,ako pisala @cinnamon111,je pozvolny vstup,musle,ked sme boli my,tak len mierne vlnky

flori
8. dec 2013

pridavam tiez par foto 🙂

nefertitka
9. dec 2013

@cinnamon111 no uplne idealne pre nas. Uz je asi rozhodnute 🙂
to je radosti na tej fotke 😀

nefertitka
9. dec 2013

@esther1599 v Pegasos World sme boli posledne leto, tam sa nam velmi pacilo, ten druhy popozeram

nefertitka
9. dec 2013

@flori aj ten hotel sme pozerali, pisu ze 300 metrov od plaze, to nas odradilo, je to fakt tak daleko?ta plaz naozaj vyzera super.

Inak som pozerala a zistila som, ze Adalya je len 1000m od hotela, kde sme boli pred dvoma rokmi, tak sa tam prejdeme a aspon oprasime spomienky 🙂 ...teda ak pôjdeme do tohto hotela, ale aj recenzie ma velmi dobre vsade, az na par vynimiek