Dovolenka s deťmi v Turecku. Aké máte skúsenosti?

monrad
17. júl 2008

Ahojte, chystáme sa s deťmi do Turecka, konkrétne Side, hotel Justiniano Wish Long Beach Side. Privítam názory a odpôrúčania vdaka vlastnej skúsenosti, prípadne na čo sa dať pozor a ako si to užiť. Cestujeme s 8 ročným a 1,5 ročným dieťaťom. Vdaka za Váš čas.

haslerka27
31. máj 2013

@strihalka podla ten mrosky vzduch to spravi...ja som raz isla na dovcu taka ko ze som myslela ze v aute zahyniem..a toho mykoza....prisla som,vykupala sa v mori,to morske slnko,prosste dva dni a vsetko bolo zahojene....je fakt pravda ze to more a slnko robia svoje.raz darmo,slovensko ma obrovsku smolu ze nema more.-(tak vy idete na 15 dni,to si uzijete super....inak,tvoja dcerka je moja menovkyna😉

strihalka
31. máj 2013

@haslerka27 Tesi me, Janka 😀

haslerka27
31. máj 2013

@strihalka zatial sa porucam,idem si jednu zdravotnu zapalit....zajtra napis ako stojis s balenim....-)prijemne balenie zelam....

monika130
31. máj 2013

Ahojte 🙂 my ideme tento rok v septembri do turecka, oblast Antalyia, konkretne obec Lara... hotel Titanic... boli ste niektora v tomto hoteli? Minuly rok sme boli v Delphin Palace a bolo super 🙂

sarusa
31. máj 2013

@eliska3 Eli,gratuluji k výběru hotelu..promenáda tam není,nejbližší centrum je přímo Belek,hodina cesty..ale každou půl hodinku jede od brány hotelu /kde je ochranka/ vláček asi 10min do Beleku za 1e/osobu a tam se dá projít a hlavně nakupovat...jinak doporučujeme výlet do města Side,nádherné romantické město! Kdybys měla ještě dotazy,písni mi klidně do zpráv.

alena12345
1. jún 2013

@jujka7 ahoj, v queenu sme neboli len co som zazrela spoza plota mne sa v resorte pacia mensie budovy ,pekne rozmiestnene v zahrade mas tam viac sukromia a na plaz je to zhruba to iste lebo su naozaj vsetky tri vedla seba

sindy70
1. jún 2013

Dúfam že bude zajtra v Turecku teplo 🙂

mita9
1. jún 2013

myslite ze je moc skoro ist do turecka s 5mesacnym syncekom?

erinka123
1. jún 2013

@mita9 To hlavne zaleži od teba ako to zvladneš,ale čo som videla tak leteli aj s menšimi mimčami...ja letim s 8 mesačnym a nejako som sa začala obavat ako zvladne let,lebo on uz strašne vymyšla a let nam dali o 4h ráno. Ale ja zas vždy stresujem pred dovolenkou 😅

mathias2009
1. jún 2013

my sa tiez chystame do Turecka s 3 a pol rocným synom...ja som bola sama,lepsiu dovolenku som nezazila...bola som V alanyi..teraz pozeram Alanya - Konakli...bol tam niekto???

DAKUJEM

strihalka
1. jún 2013

@sindy70 tusim ze ano😀....kolem 30, no k veceru, v dobe nasho priletu tipujem 24 😀

strihalka
1. jún 2013

@haslerka27 pisem ze ako stojim s balenim a hlasim ze STOJIM 😀
Ale ne, tak neco pobaleno, mala je sbalena, ja v podstat etez aj muz..ted prislo na radu take veci, ako spagat a kolicky, praci prasek ci gel... a tak eblbosti, takze rada uvitam🙂
Aha, uz vim co nemame.....neco do zasuvky proti komarum....
@nivi nevis ci je to potreba? dakujem🙂

tanitta
1. jún 2013

@strihalka do kolkych kufrov si s azbalila?... 😉 urcite do zasuvky raid zober

zuzanka7834
1. jún 2013

@erinka123 nie nie, to su len take prirucne trhy, do manavgatu vas vezme dolmus. Je to asi 3-5km od Belly.

strihalka
1. jún 2013

@tanitta do troch viz fogo
Modry ma zatim 17kg, stredni 16,8kg aten malinky je prirucni s ma zatim 5,8

jarmillka
1. jún 2013

@erinka123 ahoj..berieš synčekovi aj nejaké príkrmy?

jarmillka
1. jún 2013

Inak dievčata, ja ako som čítala aké pálky ste dali za vylet skoro mi sanka spadla... My ideme štyria na 11 dní a vyšlo nas to nejak okolo 1500 eur...

strihalka
1. jún 2013

Cestovni horecka stoupa😀Posledni noc doma...

@jarmillka ja mam teda 13m slecnu, al eprikrmy neberem daji se koupit na msite Hipp aj ine znacky, ako tu vzpomina @nivi ....takze tim netreba zaotot celou vahu batoziny,,nakupte si naprve dny, aby ste se nemuseli ohanet ze kdo co je..a mylsim ze to bude stacit🙂

strihalka
1. jún 2013

@jarmillka a to pres akou cestovku?a starava?hotel aky?

jarmillka
1. jún 2013

@strihalka noo aj to som rozmyšlala že len na prve dni jej zoberem a potom sa uvidí..ved v každom hoteli by mali mat tak či tak stravu pre diabetikov..len vo vode varenu zeleninku alebo niečo..teda dúfam 😒
Cez Firotour ideme ku Kemeru Sherwood Greenwood Resort...

strihalka
1. jún 2013

@jarmillka hej hej, v kazdem komplexu je minimane lekana, kde si muze popripadne nakoupit stravu...ale proadim ti...zober si instatni kasi, krupici, neco so se zaliva vdou, zekeby fak tnic nahodou nechtela jist, kase je taka nouzovka🙂

strihalka
1. jún 2013

@jarmillka koukam na ten hotel....a v cene mate aj pojistnei?
My teda mene clenou posadku etu, ale mam to na 15dni v cene mame priplaceny vyhled na more a komplet pojisteni

jarmillka
1. jún 2013

Idem akurát písat zoznam kedže my ešte nemame nič a už v utorok letíme 😀 určite napíšem aj kašu,vdaka. Malinkej kašičky velmi chutia,tak pravda..pre prípad núdze 🙂

jarmillka
1. jún 2013

@strihalka ano ano..aj poistenie je v cene.. Vyhlad na more nie, ale tak uvidíme ako to tam bude 🙂

strihalka
1. jún 2013

@jarmillka a to kedy ste to platili?lebo me to ted rata nejakych 1800 😀 to ste meli fakt ze odrby dobu ked ste to kupovali, inak ten hotel tak lacny neni mi prijde

strihalka
1. jún 2013

@jarmillka urcite pribal kasi, alebo take ty mlecka od nestle v krabickach...susenky, krupky kukuricne chcme oupit az tam..

jarmillka
1. jún 2013

@strihalka juuj oktober-november minuleho roka sme to kupili..akože my sme ešte ako rodinka pri mori neboli a ja som naposledy bola pred pár rokmi v grecku..tak som nemala potuchy o cenach.. Tento sa nam zdal cenovo celkom ok tak sme ho zobrali..a ked teraz pozeram aké su ceny...a ake ste tu písali vy..paaanečku 🙂 neviem, asi by sme si dva krát rozmysleli či neíst nakoniec len niekde do Chorvátska 😀

jarmillka
1. jún 2013

@strihalka zapísane v zozname 😀 dakujem 🙂

17anit07
2. jún 2013

@jarmillka a letite z KE ? Aj my ideme cez firo do Sherwwod drean resort Belek tiez v utorok 😀

haslerka27
2. jún 2013

@jarmillka no my tiez mame izbu s vyhladom na more.my ideme cez nemecku cestovku,odlietame zo swechatu 21.6.alanya