Dovolenka Turecko 2016

miroslavab13
31. máj 2016

Ahojte plánujete dovolenku pri mori ? Rozmýšlali ste nad Tureckom ? Cestovky majú dovolenky za dobré ceny len na druhej strane čo sa tam stalo minulý rok a migranti ... aký máte na to názor?

sissy27
31. máj 2016

@miroslavab13 ak sa bojíš, seď doma... ak nie, tak cestuj a užívaj si... zaujímavé, ako sa všetci boja turecka, egypta a podobne, ale na paríž, belgicko, madrid, nórsko, londýn a ďalšie mestá a krajiny sa veľmi rýchlo zabudlo a ľudia tam spokojne cestujú, žijú a pracujú... o usa ani nehovorím - každú chvíľu sa tam niečo zomelie, ale nikto sa nebojí tam ísť...
Ak rodinné okolnosti dovolia, tak nebudem mať problém vycestovať kamkoľvek 🙂 destináciu vyberám viac menej vždy na poslednú chvíľu, vlani to bol 2x egypt a bolo top 😉

miroslavab13
autor
31. máj 2016

@sissy27 My tento rok kvoli malej more asi neplanujeme, lebo v lete bude mat len pol roka ale narok by sme chceli ist k moru, tento rok ostaneme na Slovensku. Ale rada by som isla do Turecka , nasi tam uz boli asi 5x a vzdy sa im pacilo ... aj v Tunisku. 🙂

maria200981
31. máj 2016

Ja v Turecku zijem a este sa mi nestalo zeby ma tu nieco ohrozovalo...sice sa obcas nieco udeje ...ratajte ze Turecko ma vyse 70 mil.obyvatelstva a je obrovske takze sa stale nieco udeje...inac je krajina v celku pokojna ...netreba sa bat

bukajka_mata
31. máj 2016

@miroslavab13 a myslíš že je pravdepodobnosť že sa to stane na tom istom mieste? My tiež uvažujeme nad dovolenkou v Turecku ale tohto sa nebojím. Chcela by som tam veľmi ísť lebo som počula samé dobré recenzie na túto destináciu

oli18
31. máj 2016

V Turecku som bola v min. a predminulom roku. Nikdy viac už nikde, len tam. Raj na zemi. Ale nie za každú cenu. Akceptujem vaše názory, ale ja mám iný a práve preto ostanem doma. ☹

mysga
1. jún 2016

Je to na každom človeku, my sa riadime aj tým, aký stupeň ohrozenia je v danej krajine.

Turecko, Egypt, Tunisko, Thajsko - 2. stupeň ohrozenia (v turecku niekde na juhovychode a na hraniciach so syriou a vo velkych mestach)

Francúzsko a Taliansko - 1. stupeň ohrozenia.

macusikzv
1. jún 2016

My ideme uz v sobotu.....tiez mi trochu lepi......dufam,ze sa vratime

oli18
2. jún 2016

@macusikzv šťastlivo 🙂 Daj vedieť ako to tam vyzerá

baumka
5. jún 2016

to Francúzsko by mali prehodnotiť,lebo 1.st. ohrozenia,neviem,neviem,hlavne v spojení s majstrovstvami a dnes ešte táto správa o streľbe na český autobus,hoci to mohol byť nejaký magor,nie terorista,ale asi ani cesta autobusom nie je bez rizika, už nikde nie je bezpečne 😖 http://svet.sme.sk/c/20182368/na-cesky-autobus-...

caspino
13. jún 2016

@macusikzv no ako to vyzera v Turecku?v ktorom meste ste?zelam príjemnú dovolenku ak ste este tam

macusikzv
13. jún 2016

@caspino Ahoj...uz som dneska zarezavala v robote.Nic sa nedialo,ale mne sa nepacilo okolie,uz vyssie som o tom pisala...som rada,ze som doma

fifibela
15. jún 2016

@macusikzv príde mi to choré, prepáč...ísť na dovolenku so strachom...ak sa mám báť a rozmýšľať v zmysle, snáď sa vrátim, tak radšej nikam nejdem...alebo sa neulakomím na nízku cenu a vyberiem si miesto , kde je to "bezpečné".... resp. myslím si o tom mieste, že je bezpečné.....

macusikzv
16. jún 2016

@fifibela No myslim,ze bezpecne to nie je uz nikde

fifibela
17. jún 2016

máš pravdu, bezpečné, nebezpečné.... je to relatívne... záleží na vnútornom pocite, buď chceš niekam ísť alebo nie... 🙂 ...

caspino
17. jún 2016

Idete niekto od pondelka 27juna do Side hotel Sultan of dreams alebo len cestujete z Viedne?

lasicka2
17. jún 2016

My odlietame 25.Jula do Side hotel Alegria ide nás 9😁,bol už niekto v tomto hoteli?

belaanabela
18. jún 2016

teraz v stredu 22juna do Turkey/Lara, ešte nemame pokyny ale som volala priamo do CK a že 19.40h :0( skoro ma šlak tLetimešlakDieťatil, to je parádaDieťatom pricestovať o polnoci do hotela...

popova
19. jún 2016

@belaanabela cez aku ideteCk? na kolko dni?

babulka82
19. jún 2016

@lasicka2 my sme boli v Side alegria minuly rok a vsetko bolo super len jedine čo mi vadilo a chybalo bola zahrada alebo nejaky vybeh pre deti lebo sa nemali ani kde vybehat inak naozaj nic .Izby čiste aj more aj strava nam chutila.

belaanabela
19. jún 2016

@popova zvolili sme Hydrotour a dali sme to na 8dní/7noci lebo manželovi blokli v juli dovolenku

oliverceky
20. jún 2016

@belaanabela Aký hotel?

belaanabela
20. jún 2016

Ten novy min.mesiac ho otvárali,Adelya Elite Lara tak nieako mne sa tie názvy už pletu,vyberali sme hotel pre malú nie pre seba.

katkak512
28. jún 2016

Ahojte. V piatok sme sa vratili z Turecka a bolo uplne super. Ziadne nepokoje neboli. Aj na letisku vsetko prebiehalo tak ako vždy. Boli sme v hoteli Miracle resort a vrelo odporúčam. Máme 3 deti (8,6,2) a každý z nich si to tam užil. Boli sme v Turecku uz 5 krát ale tento hotel mal najlepšie detské bazény aké sme mali.

oli18
28. jún 2016

@katkak512 ak si bola už v Turecku viackrát, si zbehla. Zdalo sa ti, že turistov je rovnako veľa, ako po iné roky, napr. na letisku, v hotely, alebo naopak, menej? Chcem vedieť, či skutočne t.r. tam z obavy o svoju bezpečnosť prišlo menej turistov.

roskovaevka
28. jún 2016

Ahojte, práve sme v Turecku, Side, časť Titreyengol, hotel Diamond Prémium. Sme v TR 7-krat, máme tu dve deti 10 a 2 roky, všetko je tu pokojne, ľudi zatiaľ malo, nakoľko nie je ešte top sezona,citit,ze Rusi budú chýbať, ale zas výhodnejšie sa dá nakupovať. Takže žiadny strach a hor sa do Turecka s prázdnymi kuframi 🙂

bg2014
29. jún 2016

prezijete let, a odpalia ta na letisku

lasicka2
29. jún 2016

Odpáliť ta môžu aj v BA!

bg2014
29. jún 2016

hm, tak na 0,1 promile

lasicka2
29. jún 2016

Kto sa bojí nech sedí doma na riti..

bg2014
29. jún 2016

by som chcel vidiet ten tvoj nazor keby ti pred ocami odpalilo napriklad manzela ,a doma nikto nesedi