Dovolenka v Bulharsku s 1 ročným dieťaťom

lus83
22. aug 2018

Zdravim vas, uz som prelustrovala vsetko, ale nenasla som adekvatnu odpoved. Este nikdy som nebola v Bulharsku a tak ma zaujimaju vase nazory. Ktora oblast je posla vas dobra? Rozmyslame nad Primorskom. Chceme last minute na buduci tyzden. Kde by to bolo fajn s rocnym dietatom? Dakujem pekne.

ivci17
22. aug 2018

@lus83 My sme boli s rodičmi v Bulharsku pred mesiacom v Primorsku. Je to tam v pohode aj more je čisté a veľký kus od pobrežia je plytká voda.

ingrid2304
22. aug 2018

Slnečné 👍

ivci17
22. aug 2018

@lus83 a pláže su tam dve na severnej sú veľké vlny a často aj červené vlajky ale na južnej nie sú takmer žiadne vlny len keď je vietor. Na oboch plazach je len piesok ale na juznej je jemnejší. A na pláži sú rôzne bary a stánky s kebabom pizzou a tam

ivci17
22. aug 2018

@ivci17 *tak

lus83
autor
22. aug 2018

Dakujem za skusenosti. Na Slnecne nechcem, lebo som citala, ze je tam mega vela ludi a toto my moc nechceme a este s dietatom. Neviem sa rozhodnut medzi Nesebar a Primorsko....

ivci17
22. aug 2018

@lus83 veľa ľudí je všade ale v Primorsku má skoro každý hotel alebo penzión aj bazén. My sme boli v Plamena Palace ktorí bol síce trochu ďalej od pláže ale vramci vychádzky ráno a večer v pohode. Večer aj cez den velka hlavná ulica stánkov z magnetkami, jedlom, suveníri. Auta tam nechodia len autobusy a to len doobeda a občas poobede. Každý večer diskotéky živé vystúpenia

ivci17
22. aug 2018

Primorsko je dobré aj pre deti len straaašne dlhá cesta. Autobusom sme išli 26 hodín. Lietadlom iba 7 hodín aj s cestou z letiska z Burgasu aj na letisko do BA

lus83
autor
22. aug 2018

@ivci17 tak z Ba je cesta 1,5 hod lietadlom, takze v pohode. Autobusom by som nesla ani nahodou :D Ten Plamena som si obzerala....pacilo sa? vdaka

lus83
autor
22. aug 2018

@ivci17 odkial mas tych 7 hodin???

anonymka11
22. aug 2018

@lus83 ahoj minulý rok sme boli na zlatých pieskoch bolo to tam fajn ale nevýhoda je že je to tam do kopca ku niektorým hotelom ak nechceš hotel hneď na promenáde čo asi nie keďže máš dieťa tam sme boli keď mala dcérka dva tento rok sme boli na slnečnom a neviem si to vynachváliť krásne pláže čisté more sama rovina veľa detí veľa atrakcií pre deti samé kolotoče všade stánky a keď si ďalej od promenády žiadny hluk ak má vaše dieťa rado to že sa.moze pozerať tak odporúčam slnečné ale že Primorsko je tiež krásne ale ešte som tam nebola tak neviem

ivci17
22. aug 2018

@lus83 no my sme boli v Bulharsku pred troma rokmi prvy krát autobusom a toto leto druhý krát lietadlom ale v tých siedmich hodinách není to čakanie na letisku to sú cca ďalšie dve

ivci17
22. aug 2018

@lus83 hej páčil sa hotel sice je bližšie k tej severnej pláži ale je tam kľud radšej mať hotel ďalej od centra námestia kde je kľud a kde aj deti môžu v kľude v noci spať ako mať hotel v strede mesta a nevyspat sa lebo diskotéky do pol noci kazdy deň

ivci17
22. aug 2018
ivci17
22. aug 2018

Nejaké fotky z lietadla a hotela

cathy26
22. aug 2018

@lus83 ahoj, za mna určite Primorsko...máš dve pláže, severnú a južnú. Severná kde sú viac vlny, južná s pozvoľným vstupom do mora ideálne pre deti.

ivci17
22. aug 2018

Je tam aj tretia pláž na ktorej sme ale neboli nie je tam piesok ale mušličky. Je cca pol hodinu peši. Vedie tam asfaltová cesta.

cathy26
22. aug 2018

@ivci17 to vážne? Boli sme tam už niekoľkokrát ale o tomto sme ešte nepočuli. Vieš na ktorý smer to je?

cathy26
22. aug 2018

@ivci17 posledná pláž o ktorej viem je nuda pláž,ale tu asi nemyslíš 😁

ivci17
22. aug 2018

@cathy26 keď sa ide na severnú pláž tak vedie tam jedna cesta ešte pred tými dunami je to asfaltová cesta a taká veľká brána. Ide to akokeby cez ,,les". Vieme to od jedného slovenského kuchára čo tam varí v jednej reštaurácii. Volá sa to Bistro Slovakia

ivci17
22. aug 2018

@cathy26 hej ta nuda pláž boli sme sa tam pozrieť to je spolu s tou severnou plážou kúsok od promenády a sú tam nudisti. Boli sme tam asi 5 sekúnd a hneď sme išli preč. A boli tam aj Slováci.

manqua
22. aug 2018

@ivci17 a s kolko rocnymi detmi ste leteli ? My by sme chceli ist buduci rok s malym ked bude mat dva rocky len sa rozhodujeme ze ci autom alebo lietadlom, autom sa mi to zda dlho, ale muz vravi ze radsej ako lietadlo, ze autom mozme hoc kde zastavit.

ivci17
22. aug 2018

@manqua ja mám 17 a bola som tam s priateľom a mojimi rodičmi. Tá cesta lietadlom je lepšia ako autom je to len hodina a pol a v lietadle dávajú aj občerstvenie aj toalety sú tam. My sme to tak mali leteli sme tým lietadlom čo je hore

manqua
22. aug 2018

@ivci17 aha prepac, myslela som ze si uz mamicka 😉😉

mirinkaaa
22. aug 2018

@lus83 ak mozem poradit, tak za nas slnecne pobrezie. my sme boli uz 3.krat. tento rok s dcerkou 3,5 r., hotel na plazi a chvalime si velmi 🙂 vobec sme sa nenudili, stale bolo co robit, kam ist...

reuska1
22. aug 2018

@mirinkaaa ahoj. A neboli tam veľké vlny a špinavé more? Zvažujeme Bulharsko budúci rok. A názov hotela, ak môžem poprosiť.

ivci17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivci17
22. aug 2018

@manqua ešte nie som ale budem😉🙂 za cca osem mesiacov

pallacinka29
22. aug 2018

My sme boli na Slnecnom ani nie s rocnym dietatom vlani a tento rok na tom istom mieste.
Co tu citam tie hluposti o 7 hod. ceste, vela ludoch, no rozum sa mi zastavuje...
Dovolenku sme mali ako vsetko cez nemecku cestovku Der, odlet z Viedne do Burgasu, 10 noci v hoteli a top.

ivci17
22. aug 2018

@pallacinka29 ale ja som tých sedem hodín myslela tak že ja cca dve hodiny cesta na letisko o jedenástej sme odlietali z BA a to je asi hodina a pol letia ešte potom asi dve hodiny kým sme prišli do hotela cca o pol štvrtej ráno

cathy26
22. aug 2018

@ivci17 dik za info😉