Aké sú vaše skúsenosti s dovolenkou vo Vietname alebo Brazílii?

aminak
20. apr 2019

Dobrý deň chcela by som spýtať či tu má niekto skúsenosti s dovolenkou vo Vietname alebo v Brazílii - Rio de Janeiro ... ktorá destinácia by bola lepšia ...ďakujem 🙂

tenerifka
20. apr 2019

@aminak to je ako porovnat hovadzi steak a cokoladovy zakusok....co je lepsie?

dskjhfdlkdjhl
20. apr 2019

@aminak to zalezi aj od toho, co si kto od dovolenky slubuje-pre niekoho je dobra prva a pre ineho druha destinacia. Ty musis vediet, co chces od dovolenky a podla toho vyberat.

aminak
autor
20. apr 2019

@dskjhfdlkdjhl no práveže to ... v Asii som už bola strašne veľa krát ale vo Vietname ešte nie ale zas tá Brazília má strašne láka ale bojím sa že mi tam bude chýbať tá exotika a že tam bude veľa veľa turistov 😏

kerstina
20. apr 2019

@aminak ja rozmyslamnedzi kyjevom a los angeles. Co myslis? 🙄 Ked uz si nieco precestovala tak snad vies kam chces ist a kde su tvoje priority. Alebo vies, kde si potrebne info nájdeš 🙄 ked ides cez dovolenkovu cestovku je to v podstate jedno. Resort a all inclusive je v podstate vsade take iste 😋

bluka2
20. apr 2019

Keby bola otázka, či Brazília alebo Filipíny, to by bolo ťažké.... Ale takto určite Brazília!

viera27
20. apr 2019

@bluka2 tak nie celkom súhlasím. Vietnam je nádherný. Aj nadherne plaze, aj príroda aj chrámy a mestá. V Brazílii som síce ešte nebola, ale Vietnam by som určite odporucala

bluka2
20. apr 2019

@viera27 podľa toho, čo vlastne od tej cesty chce. Možno hľadá to čo píšeš... Ale ak vie portugalsky a chce zažiť nejakú lokálnu kultúru, v Brazílii sú asi najmilší ľudia na planéte (s tými Filipínami ešte). Každopádne tento rok už je po karnevali, tak môže ísť do toho vietnamu a nabudúci rok do Ria

sintra
21. apr 2019

Vietnam

lavender273
22. apr 2019

Dve velmi odlisne krajiny 🙂 neda sa povedat ktoru si vybrat. Moj muz bol v oboch krajinach ale nevedel by poradit ktoru vybrat.
Vo Vietname som bola aj ja, pacilo sa mi az na to ze ma okradli, a ze nas odzubavali na kazdom kroku.