Hľadáme spolucestujúcich na zábavu a dovolenku

revlimid
28. jún 2015

čaute všetci, ak by sa chcel dakto pridat , sama mama s dieťaťom alebo rodina s detmi, na spoločnu dovolenku budeme sa tešiť....najma kvoli deťom, viac sa vybláznia...so mnou sa syn až tak nezabaví aj ked sa snažim veľmi...potrebuje deti....tak keby nahodou tak super sa potešime...

revlimid
autor
29. jún 2015

haloo..nikde nikto???

familia4
29. jún 2015

A kam by ste chceli ísť?

revlimid
autor
30. jún 2015

bud chorvatsko, Balaton, Cyprus...Malorka....kvoli situacii v europe asi dakam sem...

ewisam
30. jún 2015

@revlimid super myslienka, my zostavame tento rok na Slovensku

horana
30. jún 2015

Zo skusenosti netreba inu rodinu s ktorou by sa slo spolocne,zbytocne moznosti viazanosti,nedorozumeni.
,pokusy jemnych manipulacii,nerealnych ocakavani...Treba si najist niekoho na mieste,moja dcera napr.sa sice hraje aj s bratom ale napr.minuly rok na dovci si nasla talianske dievcatko,nedozumeli si sice ani slovo ale vyhrali sa na vybornu cele dni.Syn si zase nasiel 2 ceskych bratov v jeho veku, a uz to frcalo. Pritom nahodne stretnutie v rezorte,tie su najlepsie.

agnesino
30. jún 2015

ahoj, ja píšem možno len tak pre inšpiráciu...je to síce na Sk, ale pekné miesto...penzión Alpinka Oščadnica, my ideme práve v auguste, dcérka má 4,5...je tam vonku veľký bazén, preliezky, sedenie atd...mne sa strašne páčia Kysuce-nádherný kraj a vôbec netúžim ísť do zahraničia

familia4
30. jún 2015

@revlimid V auguste by sme chceli ist tiež niekam na dovlenku,máme tyzden volna,ale ešte nevieme kde.Ale ano,určite nie do Chorvatska nakolko tam ideme v juli.A kedy by ste išli v auguste?

revlimid
autor
1. júl 2015

chceli by sme v auguste prvý resp. druhý týžden zatial...ale este to prisposobime snad pocasiu a mietu kam pojdeme...realne zvažujem pri okolnostiach v Europe a cestovaní ten Balaton...velmi ho chvalia a ja som tam bola pradavno...ale dam aj na inspiraciu a intuiciu...fakt tento krat mi to je viac jedno, už mame jednu malu dovolenku za sebou...
@familia4

revlimid
autor
2. júl 2015

@familia4 chceli by sme v auguste prvý resp. druhý týžden zatial...ale este to prisposobime snad pocasiu a mietu kam pojdeme...realne zvažujem pri okolnostiach v Europe a cestovaní ten Balaton...velmi ho chvalia a ja som tam bola pradavno...ale dam aj na inspiraciu a intuiciu...fakt tento krat mi to je viac jedno, už mame jednu malu dovolenku za sebou

familia4
2. júl 2015

@revlimid No ja mám dovolenku tretí augustový týžden,nemám nič konkretne,ale Balaton ma velmi neláka. 😢

revlimid
autor
4. júl 2015

@familia4 ten balato n nie je ani pre nas top...sli by sme hocikam

familia4
5. júl 2015

@revlimid Hladám,čakám na nejaké last minute,Dobra cena ,dobre miesto. 🙂

revlimid
autor
6. júl 2015

@familia4 dobrá cena je iba na egypt a bulharsko...a aj to len cez nemecké a rakúske ck...

familia4
6. júl 2015

@revlimid nie je problem ist cez nemecke alebo rakuske ck,odlet z Viedne alebo kdesi z Nemecka mi nevadí.V Egypte som bola, tam by som nešla.Bulharsko taky,je to hrôza.Snáď Turecko alebo Cyprus.

limitgirl
26. júl 2015

a nechceš niekedy nejaký spoločný víkendový výlet niekde v okolí ba alebo na Slovensku? Bývam pri Senci v rod. dome, som často sama s 5 ročným synom, ktorý sa chce hrať stále s niekým. máme radi návštevy, máme aj bazén.

tobi2012
26. júl 2015

@limitgirl tak to vas prideme navstivit,alebo by sme mohli dat niekde "rande" 😉

limitgirl
26. júl 2015

prečo nie, dunajská streda je síce od ruky od nás, ale na nejaké spoločné výlety do Blavy, do zoo, Devína, na loď, na Slovensko, to nevadí. najbližšie dva týždne sa striedam s mužom s dovolenkou po dňoch, tak môžem niekde vybehnúť.

tobi2012
26. júl 2015

My sme hviezdoslavov 😉 super,nejaky vylet by sme dat mohli 😉

familia4
27. júl 2015

Rada sa pridám.Sme z BA.Nie je problém niekde vyraziť aj mimo BA,sme pojazdný.Spoločný vikend tiež môže byť.

vnika
27. júl 2015

@revlimid ahoj, my sa chystame 23.8 - 30.8 do Bulharska, s 5,5 rocnym synom. boli sme uz aj teraz v july, tiez aj s kamosom, bola to parada, vyblazneni, vysmiati, stastni chalani 🙂 😎 .
tak hadam, nieco podobne zazijeme aj v auguste, len este nevieme s kym.

novotnajanka
27. júl 2015

Ja som chcela ísť so 6 roč. dcérou do Chorvátska - k moru - ešte nebola a tiež sme riešili, že s kým...aby mala partáčku...a kým sme to poriešili, parťáčkam sa pokazilo auto....Chceli sme ísť len na víkend...takže ak by niekto išiel a mal by dve miesta v buse, aute voľné...na cene sa isto dohodneme 🙂 🙂 🙂

limitgirl
27. júl 2015

@vnika V júli ste boli tiež s niekym, koho ste spoznali tu? škoda, že ste až s Trnavy. ja by som rada dala nejaký víkend na slovensku alebo budúci rok v Bulharsku. ked ideme sami s mužom, vidím, že synovi chýbajú rovesníci, aj ked sa mu vela venujeme.

vnika
28. júl 2015

@limitgirl ved to nie sme daleko, mame auto, vieme vybehnut.... aj my preto hladame na dovolenku kamosa, niekedy idem iba ja s malym a fakt sa hodi spolocnost, no aj ked ideme s manzelom a malemu sa venujeme, vidime aku radost a aj ine hry sa daju, ked je viac deti. v july sme boli s kamosom, co sme sa spoznali na ihrisku a potom skamaratili, no minuly rok sme boli s babami, co sme sa tu spoznali a fakt super, este sa stretavame...

limitgirl
3. aug 2015

vnika a vy bývate priamo v Trnave? mohla by som za vami niektorý víkend vybehnúť a porozprávať sa

vnika
3. aug 2015

@limitgirl jasne, kludne aj tento. len mame mat rodinnu oslavu, tak cakam na termin co svagrina povie a inak mozme... sme priamo z trnavy

limitgirl
5. aug 2015

dobre, tento ani my nemôžme, ozvem sa

147789laska
5. aug 2015

@revlimid ahojky, to si nemohla napisat skor? 🙂))
prave sme sa vratili 🙂)

revlimid
autor
6. aug 2015

@147789laska ale možme si to vynahradit o rok...ked sa zmobilizujeme

147789laska
7. aug 2015

@revlimid velmo radi 🙂
uz aj uvazujete? ja som myslel na taliansko, sardinia alebo sicilia... krasne ranko

revlimid
autor
8. aug 2015

ano jasne...može byt aj taliansko...urobim aj daku lacnu exotiku s malym ale taka krasne naplanovana dovolenka je super...ja nedam dopustit na egypt...kludne bars kam kde je smyklavka a krasne more...kratky let..kvoli detom