Hotel Družba Jasná

haimi
19. jún 2020

Ahojte, snazim sa dopatrat k informacii ako funguju bazeny a wellness pre ubytovanych hosti. Je pravda, ze si mam za bazeny doplacat zvlast? 😱 Moje deti su schopne stravit x hodin v bazene, takze je to pre mna dost dolezite. Naposledy sme boli v hoteli chopok a tam sme mali neobmedzene vstupy. dakujem

draik
19. jún 2020

Čo takto namiesto dohadov navštíviť ich stránku a prečítať si cenník?

haimi
autor
19. jún 2020

@draik jaaaj, dakujem. To by ma urcite nenapadlo 🤣 bola som na ich stranke dost dlho aj som prestudovala dost recenzii. Maju na stranke wellness balicky, ale v popisoch som viackrat nasla ze bazeny zdarma len do 10:00. Aj v nejakom pobytovom baliku s wellness a polpenziou som nasla len do 10:00, tak sa ospravedlnujem ze vas to iriruje, ze sa pytam, ked si chcem byt ista ako to je a opytat sa na skusenost.Mier 😉

draik
19. jún 2020

@haimi
Slovensko je známe tým, že ľudia, najmä žiaci, nevedia čítať s pochopením. Skúste si tie cenníky prečítať poriadne a hneď zistíte, ako to je. Btw. ranné plávanie majú všetci ubytovaní hostia v cene; zaujímal by som sa skôr o to, kedy sa wellness bude otvárať a dokedy bude otvorené (aj s ohľadom na pomerne krátky čas večere).

haimi
autor
19. jún 2020

@draik dakujem, zodpovedali ste mi na otazku. Aj ked nerozumiem preco taky pristup.. jedine, ze by ste boli kvoli korone 3 mesiace zavreta doma a ako manazerke vam uz chyba davat spatna vazba 😉

draik
19. jún 2020

@haimi
Ja som presvedčený, že som nezodpovedal na Vašu otázku. Predovšetkým však som tým chcel povedať, že je vhodné si najskôr dať tú elementárnu námahu a nájsť si veci, keď sú prístupné, než to riešiť takto okľukou. Aj keď chápem, že doba je taká, že sa hľadá cesta najmenšieho odporu.
Skutočne si tie cenníky pozrite, aby ste boli v obraze,
P.S. Jednak nie som ona a hlavne som sa v čase korony paradoxne nenudil, skôr naopak.

janage
23. júl 2020

@haimi my sice uz pred par rokmi, ale welnes balik bol v cene pobytu a ledva sme ho stihli vyuzit😉Uplne najlepsie napis hotelu mail a oni Ti presne odpisu ake su moznosti. Maju super stravu, animacie pre deti, pred dvoma rokmi vonku obr bazen napusteny a deti sa mohli clnkovat na takych malych lodickach. Samoztejme dozor personalu bol tiez. Za mna najlepsi hotel v Jasnej pre rodiny s detmi do 1.st. ZS.

veronikasa
23. júl 2020

@haimi ahoj, my sme boli minulý rok, a ráno od 7/8 do 9/10 ( nepamätám si presne hodiny) sme mali vstup do veľkého bazénu a vírivky v cene ubytovania, kompletne wellnes sa otvára až neskôr, my sme sa naranajkovali a išli do bazéna. To komplet wellness čo som spomínala si treba priplatiť. Najlepšie je napísať im e-mail alebo zavolať a dajú vám všetky informácie.