Kam do Chorvátska s 11-ročným???

martinastaj
7. júl 2019

Ahojte, potrebujem poradiť, ešte sme nikdy neboli v Chorvátsku a ja som dostala za úlohu vybrať oblasť a ubytovanie a som bezradná, lebo netuším, kde by bolo ok 3 dospelým a 11 ročnému dieťaťu, pozerala som Biograd na moru, Vir, Zatos, ide mi hlavne o to, aby si užil syn my dospelí sa prispôsobíme ☺️ prosím poradte. Ďakujem

00kvetinka00
8. júl 2019

My sme akurat vcera platili dovcu ..... miesto mal jasne VODICE pocul od kolegov ze je to dobre miesto tak ideme skusit co to bude

simona92101
8. júl 2019

My chodime pravidelne na ostrov Pag.zalezi vsak od vas kolko ste ochotni cestovat,a co chcete na dovolenke robit-ci len byt na plazi pri ubytovani alebo aj radi chodite po vyletoch..za mma Pag je idealny,krasne ciste plaze,aj pieskove,na snorchlovanie super,mesto Novalja aj na zabavu aj kaviarnicky.daju sa odtial podnikat vylety lodou na okolite ostrovceky za par korun-odporucam!a okolite dedinky s nadhernymi plazami dostupne autom do 10-15 minut.

jenny333
8. júl 2019

Ostrov Rab letovisko Lopar

hettinka
8. júl 2019

@martinastaj 11-ročný už je v pohode, tam už nemusíš riešiť, aby bol vhodný vstup do mora a piesok na plazi.
Okolie Zadaru je super, spomínaný Biograd napríklad, alebo Sv. Filip i Jakov, Petrcane. Zaton a Lopar nie, tam chodia s malými deťmi veľa. Ak nechcete ist daleko.
Ak vam nevadí cestovať, jednoznačne juh - Drvenik, Tucepi, Makarska

My ideme s 12 a 18 ročnými do dediny Pirovac. Našim stačí športové vyžitie a pár restik. Hurhaj a diskotéky nemusia byt. A chodíme do hotelov s bazénom, niekedy aj animátormi. Ak idete dospeli s 1 dieťaťom, asi by som šla radšej do hotela s animátormi a programom pre deti.

sofia1
8. júl 2019

My chodíme cca 15 rokov krk baška.aj teraz sme tu.mame 3 deti a každé spokojne

katkasofka
8. júl 2019

@hettinka daj typ na hotel v tom mieste dakujem

hettinka
8. júl 2019

@katkasofka kde myslíš?
V Pirovaci ideme hotel Miran, ale ešte sme neboli, tak neviem, aký je
V Jakove sme boli v hoteli Alba, to je taký menší rodinný hotelík, celkom fajn v pomere k cene, ktorú nás to tam vyšlo.
V Petrčane Pinija, ten už je drahší, ale skvelý, tam sme boli cez veľkú noc, v lete by nám bol pridrahý.

Tiež spomínaná Baška je super, tam hotel Corinthia má pekné bazény a fajn jedlo.
Možno ešte Rabac - hotely Hedera, Mimosa, Narcis máme doskúšané a super, ale boli sme mimo sezóny...

Pri Biograde hotelový rezort Crvena Luka bol tiež výborný, tam sú hotelové suity Viola obrovské akoby apartmány, ale strava v hotelovej jedálni a je to tak mimo, nie je tam nátresk na pláži, keďže je to ohradené.

My chodíme do drahých 4-hviezdičkových hotelov cez velkú noc a v lete zasa do lacnejších 3-hviezdičkových. V lete totiž tie služby hotela človek toľko nevyužije, ked sme viac vonku. Hlavne aby bolo čisto a dobré jedlo. Cez velkú noc zasa chceme aj vnútorný bazén, welness, fitness...

kikulienkadd
8. júl 2019

Ostrov Vir zo strany,z ktorej vidíš pevninu. Sú tam kamienkove aj pieskové pláže a má dobrú dostupnosť z pevniny mostom,teda žiadne čakanie na trajekt.🏖

planetazem
8. júl 2019

Oblast Trogiru- Slatine, Ciovo

vamajka
8. júl 2019

@martinastaj my sme boli minuly rok v Karlobagu hotel Zagreb cez zlavomat a 11r. by mal zdarma plna penzia je to blizko krasne prostredie boli sme max. spokojni

zutera
9. júl 2019

My jsme se teď vratili z Viru.Bylo super.Vyžití jak pro malých,tak pro dorost tak pro dospělé.Vsude ty nafukovací hrady na skákání na moři.Pujčovali jsme si elektrické koloběžky,ale na druhou stranu v noci klid-žádné diskotéky do rána,hulakající němci do rána.Fakt to bylo super

sajuri257
9. júl 2019

@martinastaj Biograd na moru, Pakostane. Detom je podla mna najlepsie v kempe, cely den ich nevidis co sa prehraju lietaju netreba ich prezliekat najdu si dost kamaratov 😃

lus83
20. sep 2019

Pripájam sa k téme, ak by mal niekto záujem o čerstvé informácie. Na dovolenku s dieťaťom odporúčam ostrov Krk, ale nie stredisko Baška ako každý ospevuje. My sme boli sklamaní. Boli sme tam koncom augusta a milión ľudí, pomaly sme sa ani nemali kde rozložiť, všade smrad a bordel a navyše studená voda v mori. Našťastie sme boli ubytovaní v stredisku Malinska a tam sme mali aj krásne pláže, ktoré určite odporúčam viac ako Basku. Navyše po Krku sa môžete vozit a vždy navštíviť niečo iné. Je to malý a blizky ostrov.

sofia1
20. sep 2019

@lus83 no koľko ľudí toľko chuti.my chodíme už 15 rokov do Bašky a nevieme si vynachváliť. Smrad bol kde ???miesto sme vždy našli na pláži.

lus83
20. sep 2019

@sofia1 vsade od odpadkov. Cele mi to tam prislo take spinave a neupravené. Aj ta promenada, aj plaz. Na to ako to všetci ospevuju, som bola dost sklamana. Ale každý nech si vyberie co chce. Ja som postla moj pohlad

seli4
20. sep 2019

Ahoj, za mňa je top Istria 🙂 chodíme tam už niekoľko rokov a bola som aj na Krku a Baške ale neboli sme tam tak spokojní ako na Istrii, čo je veľké plus že na Istrii niesu žiadny jezkovia dá sa bezpečne vojsť do vody, krásne čisté more a tohto leta bolo aj veľmi teplé plus pekná príroda 🙂 ale záleží tiež od toho ako ďaleko sa vám chce cestovať, Istria je blízko to je ďalšia výhoda, ale mám známych ktorí chodia pravidelne na Hvar a veľmi si pochvaľujú, ale to je už trošku ďalej 😉

katka2505
20. sep 2019

Okolie Zadaru je pekne.

sofia1
20. sep 2019

@lus83 nie je pravda

lus83
20. sep 2019

@sofia1 mam uz nieco pochodene v Chorvátsku a Baska ma sklamala najviac. Ale to je môj názor

nika898
20. sep 2019

@martinastaj osobne si myslim ze to mas uplne jedno. Kazde vacsie mesto v chrvatsku ponuka to iste. Plaze, ubytovanie a nocny zivot. Ide o to ako dlho ste ohotny ist. Ubytovanie odporucam apartmany na bookingu ich najdes kopec a vyberes si ktory sa ti bude pacit. Hotely su prilis drahe aspon mne to tak pride. Mi sme tento rok boli v Novi Vinodolsky a bolo tam pekne. Boli sme spokojny a cesta zo Ziliny nam trvala 6 hodin. Cestovali sme v noci. 11 rocne dieta je uz velke vydrzi aj dlhsiu cestu a mozete si robit aj prestavky. Ja by som velmi chcela ist este na ostrov Pag vela ludi si ho chvali a dokonca sa dakedy hovorilo ze je to druha Ibiza myslim nocny zivot. Prijemne hladanie prajem 😉

simona92101
21. sep 2019

@nika898 pag mozem odporucit,chodime kazdy rok,odporucam hlavne mesto Novalja a na zabavu plaz Zrce, okolite plaze su perfektne,cista priezracna voda,vsetko autom dostupne za par minut.ak chcete plaz ako v Karibiku,odporucam z Novalje vylet lodou po okolitych ostrovoch (cca 20€),naozaj prenadherne plaze s bielym pieskom

nika898
21. sep 2019

@simona92101 dakujem za tip. Zabava u nas este par rokov neprichadza v uvahu kedze mame este malicke deti 😊

simona92101
21. sep 2019

@nika898 nevadi,aj s detmi je tam co robit,kopec plazi v okoli ma dobry pristup do vody,Cista Plaza (za mna pre deti top),Metajna beach,a aj v Mandre je pre deti pieskova plaz.my sme doteraz chodili sa tam bavit,teraz tam s drobcom ideme tiez na dovolenku ale uz taku rodinnu.