Kam do Chorvátska s deťmi?

jara2205
26. júl 2015

Ahojte, ideme tento rok do Chorvátska prvý krát. Dve rodiny s detmi 1,5-12 rokov. Viete mi poradiť kam? Hlavne aby bolo stabilné počasie a bolo kde nakúpiť, prejsť sa, zabaviť. Zatiaľ ďakujem 😉

velkacica
26. júl 2015

nakupovať, jesť a baviť sa možno všade, na počasie však nie sme rosničky

karkana
26. júl 2015

určite Crikvenica,,,tam máte všetko čo očakávate,a je to blízko,,,,a pláže sú najlepšie,,všade s pozvolným vstupom, my sme prišli práve,tam je aj počasie stabilné,more výborné,,,,,,,,,,,,,,,boli sme cez cestovku u nás, treba pobehať nejaké cestovky čo ponúkajú apartmán, alebo ak chcete hotel,,,,,,,,,,,,,,,najlepšie okolo centra ubytovať

jara2205
autor
26. júl 2015

No, aj ja čo som študovala, mi príde Crikvenica naj. My chceme ísť na blind. Sadnúť do auta a ísť. Cez cestovku sme čo to pozerali, ale radšej by sme nejaké súkromné ubytko, aj vzhľadom na to, ze je nás 10, 4 dospelí a 6 detí. A že nie ste rosničky viem 😝 , ale viem o tom, že sú aj oblasti s premenlivejším počasím a tým by sme sa radšej vyhli.

karkana
26. júl 2015

tu sme sa zatial nestretli, žeby pršalo,,,,vždy super počasie,je tam celkovo 12agentúr, kde môžete hľadať ubytko,my chodíme cez Senj popri mori a na začiatku mesta na pravo je hned agentúra, my sme tam vždy našli, z cesty vidno,,,aj sme videli teraz volných,,,,vo väčšom meste je vždy väčšia šanca, že nájdete ubytko

jara2205
autor
26. júl 2015

Super a neviete náhodou, koľko asi tam stojí taký apartmán?

tahomi
26. júl 2015

Najstabilnejsie pocasie je urcite na ostrovoch, ak nie daleko, tak Krk je idealny. Zo skusnosti odporucam zajednat si apartman dopredu najma ak je vas takto vela, ceny su nizsie, v klude si vyberiete a vyhnete sa stresu s hladanim ubytka. Hlavne tento rok je tam extremne vela ludi, takze eadsej na istotu. Treba povitat so zapchami, my sme sli naspat 13h pre same nehody a klasika mytnice.

mirage
26. júl 2015

My sme boli v Crikvenici na 12 dni, 11 z toho bola zima a prsalo. Zaciatok jula. Never again. A "mesto" je skarede, neda sa porovnat s inymi hisrorickymi peknymi mestami v Ch.

katinka71
26. júl 2015

aj nam sa v Crikvenici pacilo boli sme este v juni a bolo super teplo,teraz tam cestuje aj brat s rodinou

janinah
26. júl 2015

pokukaj Primošten,pekné pláže aj mestečko,počasie ok,kedy chcete ísť? teraz apartmány dosť drahé,my sme našli za 70 pekný,ale mali sme šťastie asi,bo boli aj za 90-100 a viac

jara2205
autor
26. júl 2015

My chceme ísť niekedy okolo 4-5 augusta. Určite sa chceme vyhnúť výkendovým sťahovaniam národov. Janinah, koľko posteľový apartmán ste mali?