Kamienkovo - štrková pláž v Chorvátsku

raza
15. máj 2014

Ahojte 🙂 Viem, že je tu tém o dovolenkách dosť, no predsa len, potrebujem konkrétne poradiť. Chceme ísť so synčekom do Chorvátska. Bývať chceme v apartmáne, takže netreba riešiť ubytovanie, ide mi o miesto. Chceli by sme kamienkové-štrkové pláže, stromy - kvôli chládku. Uvítali by sme aj súkromné pláže.Mestečko by nemuselo byť moc veľké, ale zas aby sme sa aspoň trochu mohli ísť prejsť s kočíkom, nech tam nie je "mŕtvo".

raza
autor
15. máj 2014

ľudkovia fakt neviete????

sweetangel20
15. máj 2014

@raza my sme boli v Klenovici minulý rok

peggy589
16. máj 2014

vodice

audiova
16. máj 2014

také pláže sme mali aj v sv.Filip a Jakov.pridám ti pár foto 🙂 neviem či to je dosť dobre vidieť,ale more bolo aj dosť ďaleko pytké.nám sa tam veľmi páčilo.malá pekná dedinka,milí ludkovia.skús pozrieť niečo tam.my sme vtedy boli síce cez cestovku,takže ti neviem odporučiť ani ubytovanie,ale boli sme v apartmánoch hneď pri hoteli Alba

mszv
24. júl 2017

@audiova A boli vám tam treba topánky do vody alebo sa dá prejsť aj bez nich? Čo všetko ste tam pobehali v okolí zaujímavé?? Ďakujem za info, fotky sú super. 🙂

audiova
24. júl 2017

@mszv ahoj.mali sme topánky,síce sme ježka nevideli ale lepšie sa po tých kamienkoch chodilo🙂 . boli sme len ny bicykloch v biograde,lebo tam boli ubytovaní moji rodičia.inak nikde. inak sme neboli nikde.teraz chodíme už autom tak je to iné

katka5161
24. júl 2017

jednoznacne Brela...raj na zemi!

natushik153
24. júl 2017

@katka5161 úplne súhlasím.. v sobotu sme sa vrátili odtiaľ, nádherné miesto

zuzkamark
24. júl 2017

Super plaze ma Gradac, vid obrazok:
https://scontent.fbts3-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-...
hotely sa daju najst v roznych cenovych kategoriach:
https://dovolenka.invia.sk/?nl_country_id[]=33&nl_locality_id[]=307&d_start_from=24.07.2017&d_end_to=10.09.2017&sort=nl_sell&page=1?aid=2928855

majkuska
24. júl 2017

@raza bud Podgora Caklje, tam mas krasne strkove plaze? Apartmany su hned blizko. Ale Podgora tam mas borovice , ale na tej severnejsej plazi, tam treba ist dalej

foru
3. jún 2018

@katka5161 dobry a viete prosim napisat nazov apartmanu, boli ste blizko mora, nie niekde vyssie v kopci? dakujem

katka5161
9. jún 2018

@foru názov bohužiaľ neviem ale všetci sú tam zlatí a môžete si dopredu pozrieť ho,boli sme vyššie v kopci