Kan na dovču na Slovensku?

zuzanajamriskova
27. mar 2013

ahojte poradíte mi nejaké fajn miesto na dovolenku na Slovensku? Máme dve detská 4 ročné a pol ročné 🙂 a hladáme niečo tu a za rozumnú cenu...nemáme radi pobyty v hoteloch a penziónoch...môže to byť aj pri nejakom jazere keďže syn s manželom sú vášnivý rybári...nie sme nijak náročný? a štúrovov mi nemusíte ani ponúkať už sme tam boli tri roky po sebe :D môže to byť aj nejaký kemp alebo niečo na ten sťýl žiadny luxus...skôr príroda a dobrodružstvo :D

sviecka
27. mar 2013

Ahoj, my chodime na Oravu, penzion Kamzik, noc tam stoji 10 eur a s polpenziou 17 eur za noc. Varia tam bajecne a aj prostredie je velmi prijemne. Pridavam link na penzion: http://wp.penzion-kamzik.sk/

romi55
27. mar 2013

Ahoj my chodievam dosť často do terchovej. ubytovania je na nete až až a tiež za celkom ludové ceny.

trish31
27. mar 2013

Ja milujem Terchovu a Oravu,pre mna krasna cast Slovenska.

kikatko
27. mar 2013

ak na jazerá tak do BS a tam na tajchy- je ich tam asi 20 ks a da sa tam rybarčit ,plávat a potapat do zblaznenia sa. ceny ubytka začínaju na 7 e.my tam chodíme pravidelne a tento rok ideme zasa

ssisska
28. mar 2013

Ten hotel Kamzik na Orave ma dost zaujal,to aj ja pojdem s priatelom na dovolenku ked bude toto leto cas.Krasna priroda,pekny historicky hrad,to je to co hladame.