Letenky do Bulharska

tritata
28. máj 2014

ahojte mate niektora skusenost s objednavanim leteniek? chceli by sme ist do bulharska na dovolenku letecky a ja sa vôbec nevyznam v tych cenach sme 2 dospely a dve deti a ciel je burgas, nevyznam sa v tych poplatkoch čo tam uvadzaju

tenerifka
28. máj 2014

@tritata cez aku spolocnost chces obejdnavat?

tritata
autor
28. máj 2014

to by bolo asi jedno len aby neboli moc drahe termin by bol koniec jula a zaciatok augusta

tenerifka
28. máj 2014

@tritata pytas sa na poplatky a tie ma kazda letecka spolocnost ine, preto je to dolezite. U niektorych spolocnosti mas uz kompletnu cenu na zaciatku(vratane 20 kg batoziny), u niektorej si ju musis priobjednat, to iste oznacenie sedadla, check-in a pod.

tenerifka
28. máj 2014

@tritata Takisto pri detoch-do 2 rokov su vacsinou zadarmo(bez naroku na sedadlo), od 2 do 11 rokov mavaju pri niektorych spolocnostiach zlavu, pri niektorych dieta plati kompletnu sumu

ushuaia
28. máj 2014

@tritata my sme k letenke doplatili 20 e ako ,,cestovne,, ( mala postielku), letenka sama o sebe bola zdarma - dieta do 2 rokov, k tomu mala narok na 23 kg batoziny...inak zalezi od leteckej spolocnosti...

nicolle21
28. máj 2014

@tritata ja som bookla pre seba a pre maleho z viedne do sofie cez austrian a odtial bulgaria air vnutrostatna linka sofia-burgas.. je to akurat, pristaneme dve hodiny pred odletom do burgasu, takze akurat bude uz aj checkin..
vyslo ma to s malym cca 200e spiatocna, urcite sa daju zohnat aj lacnejsie, ale kedze trepem aj sportak, tak som nechcela nizkorozpoctove spolocnosti..
povodne som chcela obehnut aj cestovky a popytat sa na moznost letiet zo sliaca priamo do burgasu, bez zakupenia zajazdu, len letenku som chcela (mame tam byt) a jedna jedina cestovka mi bola ochotna predat len letenku a aj to za 330e ☹

tritata
autor
28. máj 2014

vdaka

nicolle21
28. máj 2014

@tritata inak, skuste wizzair z budapesti leti priamo do burgasu.. ja som mame teraz bookla na jun jednosmerku z burgasu do prahy za 75e, ci kolko to bolo, cez czech airlines, ale lieta to smartwings som sa docitala.. kazdopadne fajn cena takto na poslednu chvilu 🙂

wieruska1
30. máj 2014

@tritata smartwings lieta aj z BA alebo wizzair z budapesti. Pozri si na pelikan.sk napriklad. Mna vysla teraz do burgasu cez smartwings 200€ na osobu

lisa2472
9. máj 2019
Používateľ lisa2472 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lisa2472.

Najlacnejšie letenky - https://search.jetradar.com/?marker=15048&currency=EUR&locale=sk Ja kupujem letenky len cez net. Ano, vytlac si to, co ti poslali emailom ako prilohu.