• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte tipy na dovolenku s deťmi na Slovensku?

24. augusta 2017 
ahojte, my sme prave na dovolenke na liptove v hoteli sojka www.sojka.eu velmi sa nam tu paci, okolie je nadherne, ubytovanie velmi pekne, strava super, maju tu urobene pieskovisko pre deti, potom hojdacky, smyklacku a kryty bazen (nie velky, ale na plavanie pre par ludi staci) a tiez aj kryty maly bazenik
13. aug 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin, vyzerá to tam fantasticky.. :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses:
13. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... my mame za sebou tyzden v Hoteli Krivan... v Podbanskom... kedze ho nedavno zrekonstruovali maju super ceny... len 120 euro za pobyt z polpenziou... a v cene aj bazen... :slight_smile:
15. aug 2009 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, jestli sháníte nějaký tip na dovolenou tak se mrkněte na: www.zazitkomanie.cz , je to bezva stránka, jsou tam skvělé tipy kam vyrazit na dovolenou, na hrady, zámky, sportovní akce, do divadel, za zábavou atd. a není to jen tady v čr ale i v ostatních cizích zemích.tipy jsou odzkoušený od autorů a navíc se tam můžou přihlásit i ostatní a taky tam posílat svoje příspěvky:slight_smile:fakt doporučuju mrknout:slight_smile:zuzana
15. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Krivani sme boli v zime. spokojnost, slusny hotel aj strava.
16. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co by som odporucila s detmi skusit je:
1. Westernove mestecko pri Tatralandii - zvieratka, vlacik, trampolina, malovanie deti, program, skvele vystupenia so zvieratkami a podobne... stravili sme tam cely den a slecna sa nenudila
2. a Habakuky na Donovaloch - rozpravkova krajina ako z Dobsinskeho rozpravok - vystupenia klaunov, rozpravkovych postav, rozpravky s babkami a zivymi hercami, detsky kutik s malovanim, praca domacich majstrov... tiez sa tam da stravit cely den... my sme tam boli dve hodiny (na ceste z tatier)...
17. aug 2009 o 11:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, má niektorá skúsenosti s hotelmi alebo penziónmi v Turčianskych Tepliciach? Plánujeme predlžený víkend s jeden a pol ročnou dcérkou no a aby v blízkosti bolo niečo na voľný čas - ihrisko, park.... Vopred Vám veľmi pekne ďakujem.
22. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa včera v noci vrátili zo Starého Smokovca..Penzión Sibír, boli sme 4, na noc aj s fakt bohatými raňajkami /ani sme nevládali všetko zjesť/, sme platili 41 eur..Je to taký rodinný penzión, 10 izieb, pekne zariadené, vynovené..Takže jednoznačne odporúčam pre rodinky s detičkami...Pani domáca vám vybaví aj zľavu v reštaurácii a prostredie je naozaj krásne, hneď pod Slavkovským štítom..Zastávka vlaku, ktorý premáva zo Štrbského plesa až po Lomnicu je pár metrov, reštaurácie tiež, turistické chodníky a lanovka na Hrebienok možno 100 m...Centrum Smokovca je asi 150 m, takže sa v pohode dostanete všade pešo.. :wink: :wink: :wink:
26. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. mozem odporucit salas Velky Slavkov, odbocka z Popradu. super ubytko, super strava na salasi a veeeelmi Baby Friendly. pekne iihriska, deti sa maju kde vyhrat a fakt super aj pre mensie baby:slight_smile: a z roka na rok je tam krajsie, vidno, ze sa o to staraju a vylepsuju :wink:
3. sep 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžete některá poradit nějaké ubytování v Nové Dubnici, popř. v jejím okolí? Spíše než hotel by vyhovoval nějaký penzion nebo soukromí, nemusí to být nic luxusního...
5. sep 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj malovani,
v novej dubnici je novootvoreny hotel Alfa...velmi pekny..
nablizku..vela penzionov v Trencine.. je to cca 15 minut cesty..
dakej Hotel dubnica v Dubnici nad Vahom..
alebo napr Penzion NTS v Nemsovej.. cca 10 min cesty... :dizzy_face:
6. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeana, děkuju moc, jdu na to kouknout.
6. sep 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam v okoli BA s 2mesacnym babatkom????
7. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeana, tak penzion NTS v Nemšovej se nám moooc líbí, jenže telefon mi tam nikdo nebere a na email mi nikdo neodpovídá... asi jsem našla špatné kontakty a jiné ne a ne najít...
7. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedel by niekto poradiť nejaký hotel alebo penzion teraz v zime ktorý je vhodný aj pre deti hlavne na východnom slovensku aj tatry môžy byť
1. nov 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, blížia sa jarné prázdniny a my by sme chceli ísť s našimi deťmi niekde na víkendovú mini-dovolenku. Vie mi niekto dať dobrý tip, kde by sa dalo poprechádzať v prírode aj s kočiarom a zároveň, aby bola možnosť niekde sa aj okúpať...malo by to byť niekde na východnom Slovensku...ďakujem za tipy... :wink:
23. jan 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzkaku, hotel metropol v spisskej ma nove wellness a maju teraz akciu na tyzdnovy pobyt :wink:
23. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej beadz...už som si myslela, že mi tu nikto neodpovie...ďakujem, idem vygoogliť... :wink:
23. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzerá to veľmi dobre, dokonca aj cena by bola super...ja ale radšej niečo v prírode, nie takto v meste...ale aj tak ďakujem za dobrý tip... :wink:
23. jan 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved slovensky raj je blizunko
23. jan 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beadz :wink: dík :slight_smile:
našla som niečo v Tatranskej Štrbe, ale musí ešte prebehnúť domáca porada so všetkými členmi (okrem najmenšieho :grinning: )
24. jan 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystáme do Zuberca (Roháče). Kúsok odtiaľ je termálne kúpalisko Oravie, múzeu oravskej dediny a samozrejme lyžovačky, sánkovačka a fakt príjemní ľudia :slight_smile:
28. jan 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez schvalujem,dobry tip,my sme v lete boli o kusok dalej..v Habovke a mozem povedat (napisat) ORAVA je neskutocne krasna..velmi vela moznosti kde sa da ist a to nehovorim, samozrejme, v lete rozhodne treba zobrat bicykle a detsku sedacku + vsetko co spominala jaaty a tiez suhlasim uzasni,prijemni a ludski domaci oravania!Som presvedcena,ze na Slovensku je velmi vela moznosti,kam ist.Ja z vlastne skusenosti doporucujem, pozrite si "prazdninove byvanie u kamarata" Habovka,alebo "penzion Severka" Oravska lesna...my sme boli velmi spokojni!
28. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem "prazdnonove byty u kamarata"
28. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este raz do tretice " prazdninove byty u kamarata "
28. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky ze Slovenska

vím, že se tu házaly odkazy na různé hotely už xkrát, ale jak tam není odkaz na web stránku tak to hrozně zanikne :unamused:

chtěli by jsme v červenci s Daníkem a ještě s jednou rodinkou co mají stejně starou holčičku zavítat na týden na Slovensko a představa je asi taková: příjemné ubytování s polopenzí a s vyžitím jak pro nás tak pro děti, na nějaké výlety do přírody a kdyby bylo ošklivo aby se dalo být někde vevnitř, nejlépe oblast termálů, ale i jinde aby to nebylo daleko od Českých hranic :sunglasses:

díky moc předem za tipy a prosím do IP!!!!!!!!!!
29. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
pre rodinky s detmi i bez, vrelo odporucam Valciansku dolinu pri Martine.
Je sice znama skor ako lyziarske stredisko, ale v lete si tam naozaj kazdy pride na svoje - wellness, golf, salas s oveckami, korculovanie, restauracia, preliezky pre deti, tenis, pozicovna sportovych potrieb, detskych odrazadiel, nenarocna turistika po okolitych dolinach, blizko Turcianske Teplice s aquaparkom, ranc s konikmi a inymi zvieratkami, splavom, mesto Martin....
30. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už jsem našla toto
http://www.umackov.sk/bodice/

jestli to vyjde bude to fajn, velice milý jednání :dizzy_face:
4. feb 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. feb 2010 o 13:47 • itsik
8. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok