Mauricius - dovolenka

majkinka87
1. okt 2022

Prosím Vás,bol už niekto na dovolenke na Maurícius?dakujem

acer11
1. okt 2022

@majkinka87 určite áno

lavender273
2. okt 2022

@majkinka87 ano 🙂

matus7030
2. okt 2022

@majkinka87 áno, 2018

tenerifka
2. okt 2022

ano

pondelok01
2. okt 2022

@majkinka87 ano, najkrajsia nasa dovolenka

alexandra383
2. okt 2022

@majkinka87 ano, tento rok

majkinka87
autor
2. okt 2022

@pondelok01 a kde ste boli ubytovaný?

pondelok01
2. okt 2022

@majkinka87 najprv na severe v Pereybere v takom lacnejsom hoteliku, bol vtedy novo zrekonstruovany a mal aj taku skromnu restauraciu, kde sa dalo najest pocas celeho dna. A potom druhy tyzden sme boli v rezorte vo Flic-en-flac. Mali sme pozicane auto a presli sme si cely ostrov. Ak sa chystate, tak zavidim, hned by som sla.

majkinka87
autor
3. okt 2022

@pondelok01 píšem správu

majkinka87
autor
3. okt 2022

@pondelok01 a na Tom severnom nebolo veterno? Kde bolo lepšie?

majkinka87
autor
3. okt 2022

@pondelok01 a kde sté boli v ktorej časti

pondelok01
3. okt 2022

@majkinka87 ved som napisala konkretne miesta. Chces sa tam stahovat, ale nevies si to ani pozriet na mape?

nikasb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikasb
14. nov 2022

@pondelok01 aj mňa by zaujímalo,kde sa vám viac páčilo. Pláže, počasie?

beataxxx
15. nov 2022

Bola som tam asi 5-6 krat, zalezi od toho, co hladas, mne najviac vyhovuje cast ostrova nepoznacena turizmom trou d’eau douce, tam sme boli posledne tri razy, su tam male mile hoteliky, minuly rok sme boli v Friday attitude, asi tri roky dozadu v silver beach, predtym v Ambre, vsetky boli super

beataxxx
15. nov 2022

Vzdy sme boli zaciatkom marca, raz-to bolo v zatoke blue bay, nam zo 14 dni lialo asi 11, my chodievame snorchlovat, takze do mora sme chodili, ale okrem toho to bolo o nicom, ale ostatne razy tam bolo super pocasie, ostrov je prekrasny, priroda naozaj rozmanita, krasne plaze, uzasna botanicka zahrada, oblast le morne je prekrasna, historicky cukrovar, cajove a trstinove plantaze, uzasny rum, mam to tam velmi rada.okolo celeho ostrova je koralova bariera, takze ziadne zraloky, treba si vsak davat pozor na silne prudy, treba vyskusat

nikasb
15. nov 2022

@beataxxx ďakujem krásne za odpoveď. Nie je to aj tak,že v tejto časti ostrova aj viac prší?

beataxxx
15. nov 2022

Nie, blue bay je super, my sme mali smolu, pretoze dcera moja tam sla na svadobnu cestu par dni po nasom navrate a neprsalo im vobec, urcite chodte, je to krasny ostrov

michalbottka
5. dec 2022

@majkinka87 posielam na inšpiráciu hotel Constance Belle Mare Plage na východe ostrova od prístatia cez hotel a pár výletov, teraz sme sa vrátili .... nie je čo dodať ;)
priamo z Viedne 9h 27 min podľa vetra a pilota Austrian

ajuska111
3. jan 2023

dievcata prosim vas a ako je to s telefonovanim? mali ste tu preplatenu kartu alebo ste pouzivali roaming? ako funguje ta karta, pripadne ake poplatky ste mali na roamingu? kvoli praci potrebujem byt na telefone.