Počasie v letoviskách 2013

dekrase
14. máj 2013

Ahojte maminy..tie ktore uz mate zakupeny zajazd k moru na leto 2013..rada by som vedela do akej oblasti idete a aké myslíte že bude počko..nakolko je to momentalne dost chabe s počasím....v letoviskách kde býva v tomto období uz nad 30 stupnov,ako napr,spanielsko..su lejaky,ledva sa vysplha na 23 stupnov,voda je studena..je to skor rarita..po minule roky si takyto sklz k horsiemu nepamatam..do spanielska lietame kazdy rok a ideme vzdy v strede juna,nakolko je tam uz vtedy hic,ale teraz sa obavam ..Rada by som vedela kam cestujete vy a ako sa s pripadnym nečasom bude dat bojovat s cestovkou..myslite ze vratia peniaze aj v pripade zleho pocasia? myslim ze skor nie..ale mozno s tym ma niekto skusenost..
Poprosim pisat len k veci,,nemam naladu ani cas na zbytočné keci..naozaj by som rada vedela info,ako vnimate tento rok 2013 vase oblubene destinacie!!
dakujem pekne 🙂

katy1979
14. máj 2013

za zle pocasie ti cestovka peniaze nevrati ale skus pre srandu precitat poistne podmienky. jeden cas nejaka poistovna to poistovala. My ideme do grecka na konci juna a tiez sa toho obavam ale zaroven verim ze pocasie sa umudri. Ak nie tak si aspon oddychneme a budeme cvachtat v bazene a v mori aspon clenky namocime.

adinam
14. máj 2013

@dekrase=kikina84 😕 ,téma o tom istom,len iný nick...
S cestovkou nič nenabojuješ,čím bližšie máš termín odletu,tým menej Ti vrátia.Stornovať môžeš aj dnes.Ale o počasí sa asi diskutovať nedá,to je nevyspytateľné.

janette1105
14. máj 2013

jedine ako tak zarucene pocasie mas v Tunisku, Egypte........Ale i tam moze pocasie zlyhat. Cestovka urcite nevrati peniaze, to by skrachovali cestovky na zajazdoch hlave od aprila do juna. Ale tiez never predpovedi az tak na 100 percent. My sme pred 2 rokmi sli na Kanarske v marci, hlasili teplotu 17 stupnov s prehankami. MY sme zhanali gumaky a prsiplaste.... A prisli sme tam, kupali sa kazdy den v bazene aj v mori ( more trosicku studensie) a domov sme vsetcia prisli spaleni ( a to sme tam boli len 4 dni) . Jedine co ostava je mysliet pozitivne, a do juna sa pocasie urcite napravi a hlavne v Spanielku. Nedaj si pokazit dovolenku s momentalnym pocasim . 🙂

kattrin5
14. máj 2013

Ak pojdes na Jamaicu, Dominican republic, Barbados, Aruba, Costa Rica, Puerto Rico tak ti zarucujem ze budesat pekne pocasie...tam skarede pocasie chodi tak raz do roka...osobne odporucam Santo Domingo tobje raj na zemi

cuculik1
15. máj 2013

@kattrin5 trosku ta opeavim. V destinaciach ktore uvadzas je idealne pocasie od dec. - maj. Nase letne mesiace kedy ludia najviac cestuju nie su pre tieto destinacie tak vhodne. Cez den obrovske horucavy a pravidelne poobede prsi. Je skor vynimka ak v caribiku v letnych mesiacoch poobede neprsi. Aj preto su ceny zajazdov do tychto oblasti v lete lacnejsie ako napr feb., marec co je hlavna turisticka sezona..

mimikas
15. máj 2013

@dekrase my ideme do chorvatska v auguste tak dufam ze pocasie bud ok kedze ideme na sever, my nechodime cez cestovky a hlavne sa snazime najst apartmany kde netreba platit velku rezervaciu prave pre spomínané pocesie, ale v spanielsku mas takmer zarucene ze bude pekne, horucavy este len udru, ak chces stornovat zajazd tak myslim ze ziadne poistenie to nepokrýva, skor len ak by to bolo zo zrravotnych dovodov

trish31
15. máj 2013

@dekrase my ideme do Neapola a na Capri ale bez cestovky,malo by tam byt horuco.Cestovka za pocasie nezodpoveda takze natahovat sa s nimi koli pocasiu je si myslim dost zbytocne,ba az smiesne,bez urazky

nefertitka
15. máj 2013

my ideme tak ako minuly rok do Turecka, uz teraz na konci maja, takto to tam ma vyzerat....
minuly rok som pozerala pocasie dopredu tiez a bola som v strese, ako skaredo tam malo byt a nakoniec bolo jasno celych 12 dni, teploty okolo 30 stupnov, posledne dva dni az 39 (to uz je na nas vela)...takze tento rok napriek predpovediam nejak az tak moc nestresujem 😉

mimkao
19. máj 2013

@dekrase My ideme posledný jún. týždeň do Chorvátska. A verím, že počasie bude super.

959touareg
20. máj 2013

v egypte je momentalne horuco, vcera bol vzduch 45 stupnov, dnes je teraz rano 38 a ledva dychame. vcera v noci o 24.00 hod bolo 38 stupnov. a taketo teplo hlasia aj nadalej a bude stale teplejsie. tu mas teplo iste. 🙂

ivanka.7
20. máj 2013

@959touareg my sme boli v Egypte na konci augusta a nam praveze to teplo vyhovovalo. Cez obed sme neboli vonku, vecer bolo super, cez den v mori a v bazenoch to bolo super, voda akurat. A tym, ze sa tam skoro stmievalo, tak ked sme o siestej vyliezali z posledneho snorchlovania, tak uz slnko pomaly zapadalo a fukal vietor, tak mi normalne niekedy aj zima bola 😀 ale ano, hrat minigolf medzi 15-16 znamenalo, ze cloveku bolo extremne teplo 😀 ale zvladli sme aj normalny vylet do puste a na Asuan bez vacsich problemov 🙂 (ale s malym dietatom by som nesla, to je jasne)

959touareg
21. máj 2013

@ivanka.7
na toto rocne obdobie su tu v egypte vynimocne teploty. take tu byvaju v lete v juli, auguste. v maji tak nebyvalo horuco.
dnes ideme na golf opat, ale riadny, nie mini, ale da sa to, nakolko tam chodime na golfovom voziku po ihrisku a prefukuje celkom dobre. tie 3 hodinky sa daju v pohode na golfe zvladnut. 🙂

palomka
8. jún 2013

Neboli ste alebo nie ste niektora v grecku, ze ake je tam pocasie ?

palomka
8. jún 2013

nikto??

amatas
10. jún 2013

počasie v Chorvátsku, Dalmácia sa umúdrilo 🙂 predpoved na najbližích 10 dni od 25-28 stupňov 🙂 ideálne!!!

amatas
10. jún 2013

dôkaz 🙂

haslerka27
10. jún 2013

my ideme do na turecku rivieru,alanyia a teraz je tam vraj cez 32st v chladku.je to az pri pobrezi egejskeho mora,tak nemyslim ze by tam mali rapidne klesat teploty ani nic podobne.ideme 21.6 teda o par dni uz