Poraďte dovolenku v Tatrách

matka1312610
2. jún 2013

Prosim poradte nejeku dobru dovolenku v Tatrách na vikend.Nejake dobre ubytovanie,prijetelna cena a vylety s detmi.Nikdy som nebola v Tatrach.Vopred Dakujem 😝

domin85
2. jún 2013

Priznam sa, ze sa rada vraciam do penzionu Belin v Tatranskej Lomnici. Ubytovanie nie je drahe, pritom celkom slusne, na kazdom poschodi kuchynka, je kusok od zastavky TEZ. Par peknych vyletov sa da urobit priamo z Lomnice (napr. sklanate pleso a lanovkou na Lomnicky Stit) alebo sa odviezt TEZ napr. na Strbske Pleso- ale to je mozno len take moje potesenie, kedze som v okoli Strbskeho stravila hromadu casu v detstve...
http://www.belin.sk/

tin_ka
2. jún 2013

My sme boli zaciatkom maja v hoteli avalanche. Je to pod vysnymi hagmi, obec štôla. Pekny hotelik vonku detske ihrisko, v restike detsky kutik, vonku bazen maly vyhrievany. Mali vtedy nejaku akciu na vikendovy pobyt. Autom 10 minut na tatransku magistralu, cize blizko strbske, lomnica, smokovce, ... Dobra cena. Boli sme s 2 rocnym synom, mali smie velikansku izbu. Za hotelom cesticka polno lesna vyborna na prechadzku, nam bola super na odrazadlo strider. Odporucam

tin_ka
2. jún 2013

Zabudla som este: my sme si spravili vylet na popradske pleso. Bolo to z nejakej zastavky elektricky, je tam parkovanie. Odtial asfaltka az na popradske. Jemne stupanie, syn siel vela peso, ked sa unavil tak pospal v kociku. Na popradskom 2 chaty, moznost sa najest. Druhy den sme sli z tatran. Lomnice lamovkou na skalnate pleso.

ederka
2. jún 2013

My chodievame do hotela Slovan v Tatranskej Lomnici,vnútri je aj detský kútik,bazén je s postupným klesaním vhodný aj pre menšie detičky...pred hotelom je hojdačka aj šmýkala,blízko cez cestu je jazierko..a tak isto je tu blízko lanovka na Štrb.pleso...v centre, ktoré je vzdialené asi 10 min. sú obchodíky,dobrá reštika a stanica pre električky...je tu všetko po ruke,my sme boli vždy spokojní: )odpoúčam...a prajem príjemnú dovolenku🙂))

katrinka8
2. jún 2013

Ahoj, aj my sme boli v hoteli Slovan a boli sme velmi spokojni, komplet personal aj hotel je prisposobeny detickam, dodaju na pozdiadanie aj detsku postielku do izby, detske ranajkove menu, detske riady, detske stolicky - super strava vseoecne.
Dokonca tam je nejaka akcia (ale neviem, ci to plati aj teraz, v lete to tak bolo), ze ked si zakupis myslim 3 noci, tak ziskavas zadarmo taky listok, ktorym sa preukazujes na vlaku a niektorych dopravnych prostriedkoch v Tatrach a jazdis tam vlastne zadarmo. Do tohto projektu bolo zapojenych ale viac hotelov.

matka1312610
autor
4. jún 2013

dakujem za tip,len sa chcem este spytat ci si treba dopredu rezervovat ubytovanie???pretože nerada planujem-nikdy to nevíde vždy niekto ochorie

ederka
4. jún 2013

my sme vždy rezervovali dopredu,takže neviem povedať..skús pozrieť stránku www.hotelslovan.sk,je tam aj tel.č. aj rezervačný formulár na nezáväznú cenovú ponuku...oplatí sa zavolať, povedia viac🙂

matka1312610
autor
7. jún 2013

Dakujem určite zavolam.. 🙂


Dakujem pekne,určite zavolam 🙂

terezka1947
8. jún 2013

@ederka, ahojte,aj my sme radi chodievali do Tatier,naposledy sme boli-hotel Atrium...akurat tam bola konferencia psychosov...tak sme papali v takej "odbornej" atmosfere,no ale naucili sa kadeco 😀 😀 😀 ale odkedy mame male babo,este sme neboli...chcem sa vas opytat,je tam naozaj tak pekne ako na fotkach?a este by ma zaujimala cistota kupelne,ci naozaj boli trebars uteraky(lebo uz sa nam stalo,ze na fotkach v ***hoteloch boli a v reale nie(ani po dopyte na recepcii 🙂 )...a este ma napadlo,ci je tam cisty detsky kutik a postielka,kt.som citala,ze daju na izbu

@katrinka8 ....nie som super narocna na seba,ale asi az prehnane zatazena na pohodu baba 😀 (19mes.)..a nevadili mi ani uteraky,ale teraz,ked toho balenia je viac....selektujem,co nepotrebujeme....aj tak nakoniec vzdy skoncime tak,ze kvoli syncekovi mame veci skoro na mesiac a my s manzelom akurat najzaklad.veci 😀

dakujem

ederka
8. jún 2013

ahoj terezka1947 ...minulý rok sme tam neboli, ale myslím, že sa stále vylepšujú...hotelík je po rekonštrukcii,takže je to tam pekné...detský kútik je čistý,uteráky dávajú(aspon, čo si pamätám🙂...s postiekou nemám skúsenosti,lebo ked bola malá menšia, tak spala s nami a potom neskor mala prístelku - takú akoby detskú postel,klasickú - ale to sa nám vtedy akurát ušiel apartmán a ten bol fakt skvelý🙂...to tam mali koncom augusta nejakú extra zľavu cez internet,treba to sledovať,oplatí sa...my sa tam naozaj radi vraciame,je tam všetko blízko,hotelík aj ubytko ok,deti sa nenudia a to je hlavné🙂...ja môžem len odporúčať
a s tým balením vecí sme na tom rovnako,deťom beriem pol skrine,lebo čo ak...🙂 a my s tatinom sa uskromníme:DDD
a ako vravím,t reba skôr zarezervovať,lebo v lete to býva dosť plné...

terezka1947
8. jún 2013

@ederka dakujem...Tatry su uzasne,aj my tam radi chodievame...najma tato lokalita je super...vsade relativne blizko...dakujem za odpoved...budem sledovat a skusim rezervovat nieco...iba jeden penzion nas tam teda riadne sklamal...nepamatam teraz nazov,ale je v centre,dole je nejaka restika,ci kaviaren a hore ubytko...ma to tam taky starsi manzelsky par+vela psov...a tam by som uz ozaj nesla 😒 mozno sme vystihli nejaky zly den,ale... 😒

katrinka8
8. jún 2013

@terezka1947 - cistucke sme mali vsetko, uteraky boli na izbe tiez. Teda osusky aj uteraky. Boli tam dokonca aj tie miniaturne sprchove gely a sampony, mydla, ze keby si si nahodou zabudla svoje 😀 Mali sme sprchovy kut v izbe, ale mojho brata svokrovci (boli sme cela pereput, tak nas bolo vela 😀) si poziadali zmenit izbu za kupelnu s vanou (lebo dedko je trochu objemnejsi), a bez problemov, dali im izbu s vanou. Vraj dodaju na poziadanie aj nocnicek pre dietatko 😉 Ako uz bolo spomenute, hotel je uplne zrekonstruovany, vsetko je nove, naozaj velmi pekne a ciste. Aj bazen bol super, trosku teplejsia voda ako obvykle byva v plaveckych bazenoch - kvoli detickam. Pristupny aj pre male deticky, ze malinka voda pri brehu a aj tam hracky pre deti. No a sauna este.
Detsky kutik tam je, ako vravi @ederka - vonku mensie ihrisko, v areali chovaju aj kozy malicke - deticky mozu krmit travou 😀 Sa mi zda, ze aj zajaciky tam boli. Postielku nam dali na izbu klasicku detsku drevenu so vsetkym vybavenim. V lete tam bol aj animacny program pre deticky. A personal v hoteli super, velmi mili, prijemni, pocnuc recepciou cez kucharov atd.
Ale aj my tak chodime - dcerke plne kufre a my len tak 😀

terezka1947
8. jún 2013

@katrinka8 dakujem za info 😉 vyskusame tento rok

gabrielka94
11. jún 2013

a nemáte prosím skúsenosti s hotelom CHOPOK ****alebo KONTAKT****? mám 2 a 1 ročné detičky 🙂 a chcela by som ísť niekde, kde je krytý bazén s teplejšou vodou a neobmedzeným vstupom, detský kútik prípadne aj nejaké to ihrisko vonku ak bude pekne.. ja viem sú drahšie 😒 , ale ak viete aj o niečom lacnejšom s polpenziou a neobmedzeným vstupom do bazéna tak prosím raďte 😔

lenka19791
27. jún 2013

gabrielka94, my ideme toho roku do Hotela Sipox***, 4členná rodinka za 269 eur s polp. a neobmedz.vstupom do wellness. Od spoločnosti Sorger s.r.o.sme vystihli v auguste akciu do hotela Grand Jasná**** za 155 eur s polp.na dve noci. Sipox-3 noci. Pred dvoma rokmi sme boli v hoteli Slovan***,bolo super,odporúčam. 🙂

reisi
27. jún 2013

@gabrielka94 hotel Chopok oki. My chodievame a spokojnost. Ich apartman je fakt apartman. Ja nemam rada stiesnenost. Strava vcelku ok, my sme si doobjednavali mimo polpenzie. Lebo my niektore kombinacie jedal nejedavame. CHopok je jediny z hotelov kde som bola spokojna.