Prosím, dajte tipy na menšiu dovolenku s deťmi na Liptove

letnakrasa
17. júl 2019

Ahojte, prosim Vas kto mate skusenost s mensou dovolenkou (2-3noci) v Liptove a okoli, ktore ubytko by ste odporucili a aku kratsiu turu v okoli? Mame 2 deti - 3roky a 1rok. Nikdy sme neboli este spolu prec z domu, bude to premiera 🙂 muz mi dal volnost vo vybere ubytovania a programu, aj financne, tak to nechcem pokazit. Chceli by sme na to potom uplatnit rekreacny poukaz od statu cize mozme minut max tych 500€. Pozerala som Chalupky u babky, vyzeraju super ale nemaju moznost stravy.. je vsak pravdaa ze apartman ma vyhodu skor ako hotel kedze pre deticky sa m prida este kuchynka 🙂 ale keby ste vedeli o prijemnom penzione alebo hoteli kde je dobra polpenzia tak by som kuchynku ozelela. Dakujem za kazdy tip! Pekny den 🌷

marlenka222
17. júl 2019

@letnakrasa zájdite do penziónu Mara nádherné prostredie, starostlivý personál, deti uvítajú, pani je ochotná čokoľvek urobiť len aby ste sa cítili dobre. Od varenia cez špeciálne chute proste ubytovanie na jednotku, raňajky, obed ... Čokoľvek sme chceli od vyprážaných vajicok cez polievky. Všetci usluszni, milí, boli sme v novembri. Ja som bola neskonale spokojná. Izby klasika posteľ, skriňa, stôl, koberec... Keď pôjdeme znova jedine k nim. A chodili sme do Tatralandia, Bešeňovská, na miniatúry , do kina v liptovskom Mikuláši, do dolného Kubína

kimchi_na
17. júl 2019

@letnakrasa my chodievame do Smrečian, je tam dostatok pekných ubytovaní za prijateľné ceny. Naokolo príroda, fajn na večerné prechádzky a je tam božský pokoj. Majú tam aj také menšie ihrisko, tuším pieskovisko a hojdačky. No a na výlet s malými detičkami - v blízkosti je hrad, aj skanzen, aj jaskyňa, aj štôlňa aj aquapark, aj kontaktná ZOO. Záleží len na vás, čo je vhodné. Akurát s tou stravou si treba poradiť formou nejakej dobrej domácej kuchyne niekde na okolí, príp. si nakúpiť základ na prípravu raňajok, a počas výletov sa dá dobre najesť aj "vonku".

miadi
17. júl 2019

My sme akurat boli kukni booking tam si vyberies apartman s kuchynkou (my sme boli apartmany calma) maju tam aj trampolinu len nebola dobra struny v nutri mala si udrela nozicku. V tatralandii sme boli no tam sme nechali 100e dvaja dochodci ja a mala zadara +dake jedlo. No pre male deti nic extra lepsie su termalne kupka na juhu. Tam je to skor pre velke deti koli toboganom. Potom kontaktna zoo malej sa pacilo jazda na ponikoch a v motyliej zahrade este viac (kuk moj album Slovakia ) habakuky je take male ale super interaktivne predstavenie Janko a Marienka bolo o 1.pm malej sa pacilo velmi a to nevie moc po slovensky tak aj tomu 3r sa moze pacit. Za liptovskym Janom je cosi sochy z piesku tam je bouncy castle nafukovaci hrad vstupne pre deti do 3 zdarma dospeli 5e

adeli79
17. júl 2019

Hotel Chopok, Hotel Permon - skvelé pre rodiny s deťmi

bellovag
17. júl 2019

Sojka Vyšné Malatiny,

kimchi_na
17. júl 2019

@bellovag Sojka je super! 👍

sonicka96
17. júl 2019

Ja odporúčam Koliba u dobrého pastiera 🙂 velmi pekne izby,je tam aj reštaurácia a robia tam najlepšie bryndzové halušky na slovensku,sú tam aj zvieratá,vodopád 🙂

clarissa96
17. júl 2019

@letnakrasa ja som z Liptova, mám ročne dieťatko. Veľa záleží aké je dieťa, či vydrzi v kočíku či v nosiči alebo už chodí .. ja odporúčam túru na mlyny oblazy v kvacianskej doline, s malou som tam bola v turistickom nosiči keď nemala ani rok, aj s neterami 3 a 5 rokov a myslím, že všetkým deťom sa to páčilo. Inak kočíkom sa dá prejsť na ziarsku chatu, pripadne do Janskej doliny..

janinka007
17. júl 2019

v prvom rade si zisti, či ubytovanie ktoré si vyberieš, dáva faktúry, aby si sa neopláchla...

zabina27
17. júl 2019

my sme boli Hilson Jasna, mali sme tam apartmanik taky mensi s kuchynskym kutom, ale mali sme cez zlavovy portal polpenziu. isla by som znova, len na svojej stranke ponukaju iba ranajky. inak bolo super, hlavne pre deti, tie sa tam uplne vyblaznili, velikanske ihrisko, pekne prostredie, izba, aj ta strava bola chutna, skoda, ze neponukaju aj polpenziu... no a odtial je blizko na rozne vylety, co jaskyne, tury, lanovky, aquaparky

janulka2811
17. júl 2019

Liptovsky Jan penzion Maco,ubytko super ciste domace a strava tiez domaca,majitelia super ludia.Za mna toto nic ine.

janulka2811
17. júl 2019

@sonicka96 je tam pekne no ten vodopad je na jeden den a hotovo ... varia tam dobre,ale akoze zamna max dva dni by som tam vydrzala,je to tak od ruky vsetkeho.Ale prostredie pekne.

ibrunova
17. júl 2019

Čo sa týka prechádzok, tak vodopád v Bobrovci, Žiarska chata, Stanišovská jaskyňa,... Kopa tu toho je.. Ubytko napr. v Liptovskom Jáne www.kompisovci477.sk

bublinka1426
17. júl 2019

Janska dolina, kukni sa tam sa ubytko, pripiade Liptovsky Jan( mincovna, aj termal kupele) to je dedina hned predtym.. parade na kocikovanie ( Janska dolina), je tam aj Mini slovensko, aj jaskyna Stanisovska. plus kontakt zoo Tatralandia, nasej 2r skoro, sa pacilo. inac pripravte sa na palky. vsetko drahe jak rit. prepacte za vyraz je to tak. ale krasne.

zuzulkamr
17. júl 2019

Vila Betulla, ubytovanie, strava a detské outdoorové a indorove ihrisko

bublinka1426
17. júl 2019

@zuzulkamr tak ano toto je palka riadna. ale raj pre decka ( tie vacsie samozrejme)

bublinka1426
17. júl 2019

Villa Betula ma v ponuke vyhodne balicky ale sa mi zda ze az na sept

aduliak
18. júl 2019

Sojka Malatiny

habuska
18. júl 2019

@letnakrasa Ahoj, my sme boli v Liptovskom Trnovci Chaty Terezka, chata je priestranna, poschodova, s kuchynkou, obyvackou, zahradkou, parkovanie priamo pred chatkou. Na peso restauracie, stanky s obcerstvenim, kemp, kupanie, potraviny, v blizkosti uz spominana kontaktna ZOO, Vila Betula s atrakciami pre deti a zvieratkami, akvaparky, archeoskanzen Havranok, park miniatur v Lipt Jane, vylet lanovkou na Chopok. Nase deti sa vyblaznili vo Fun Parku Ziarce, a ak ste fanusikmi vlacikov, odporucam Muzeum slovenskej dediny v Pribyline s lesnou zeleznickou. Na Liptove je naozaj rozmanita a bohata ponuka👍

eliska13
18. júl 2019

@letnakrasa vila Martha, Martuška Liptovský Ján

eliska13
18. júl 2019

@janinka007 ako to myslíš?každý kto prenajíma dáva faktúry nie?

janinka007
19. júl 2019

@eliska13 veru sukromnik ti fakturu nevystavi.

nasrdena
19. júl 2019

@janinka007 nemusí to byť výhradne faktúra. Účtovný doklad s uvedeným menom zamestnanca.