Pustia ma na palubu lietadla s kojeneckou fľašou?

katthy18
31. aug 2015

mamicky,ak riesite let s dietatom, ktoré nie je kojene a chcete aby vas na palubu pustili aj s kojeneckou flasou? zarobite mliecko pred vstupom do lietadla alebo ako to spravit tak aby ma pustili na palubu aj flaskou?

hanka_april
31. aug 2015

Pustia ta v pohode, je to vo vynimkach, odskusane 3 tyzdne dozadu, mala mi este pije Bebu 5 a v pohode 😎

prasiatko30
31. aug 2015

Normalne - zoberes falsu a ked budes prechadzat cez bezpecnsotnu kntrolu tak vytiahnes flasu aj s termoskou a susene mlieko v davkovaci alebo ako ho nosievas a oni to prezru a poslu ta dalej

zuzka38
31. aug 2015

mozes mat len 100ml tekutin, takze by som to nezarabala az potom v lietadle ti to napr. zarobia.. len ked ma dieta zdravotne problemy mozes mat viac so sebou, potrebujes vsak nejake potvrdenie od dr., oni checknu tie tekutiny, ktore xces mat so sebou..

vroni
31. aug 2015

Pustia ta aj so zarobenym mliekom, maximalne budu chciet, aby si ochutnala. Ale pravdu povediac - radsej by som vzala len davku mlieka a vypytala si horucu vodu v lietadle, predsa len, bude to cerstvo zarobene mliecko a nie uz dlho odstate...
Obmedzenia na tekutiny pri babatkach neplatia.

katarinka629
31. aug 2015

ja som mala 2 flase po 250 ml naplnene drobcekom a ani sa nad tym nepozastavili,uplna pohoda..., v lietadle mi to zohriali a mliecko som tam cerstvo zarobila. 🙂

evulienkaslx
31. aug 2015

Normalne nas opakovane pustili aj s flasou vody, dojcenska lucka 0,5 l, aj so zarobenym mliekom 180 ml aj s praskovym v davkovaci, aj s cajikom, nebol problem nikde na ziadnom letisku. V BA to prehnali v dakom pristroji a inde sme len ukazali , ze pre malu alebo sme si ochutnali z flasky.
Uplne dole v clanku:
http://www.airport-bratislava.sk/sk/pasazieri/t...

dzejn80
31. aug 2015

Nas normalne pustili, len som si musela pred nimi odpit 🙂