CBX Etu+ - vojde aj na palubu lietadla? Ako je to s cestovaním s kočíkom?

Zodpovedané
10. mar 2020

Je tento sportovy kocik vhodny aj na palubu lietadla, alebo mi ho vezmu dole do batozinoveho priestoru? Ako je to celkovo s cestovanim s kocikom?

Dakujem

Ahoj,

s CBX Etu Plus je to asi ako s každým iným cestovným kočíkom - veľmi záleží od aerolinky, ich pravidiel a pod. Čiže pre rozmery, ktoré tvoja letecká spoločnosť akceptuje si treba pozrieť jej regulácie a podľa nich porovnať s rozmermi zloženého kočíka. Často akceptujú aj niečo o pár cm väčšie, ale tak max. 2-3, ale to už je na konkrétnej cabin crew.

Samotný Etu Plus sa zloží do ozaj malého rozmeru, takže si myslím, že akceptovať by ho mali. Je ozaj malý. Ale zasa vravím, že je to rôzne na rôznych letiskách a u rôznych spoločností. Ak ti ho aj náhodou nevezmú, obvykle ideš až k lietadlu s kočíkom, ten ti zložia a odložia niekde blízko a pri vystupovaní vrátia, takže príliš by som sa nebála. Tiež to nie je niekoľkotisícový kočík, že by si sa musela obávať akéhokoľvek oškretia.

Veľa šťastných kilometrov želám a bude to ok - dobrý výber 😉

CBX Etu Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli