Čakať dvojičky a nevedieť o tom

4. mar 2024

Dobrý večer, zamýšľam sa nad tým, či sa môže aj v dnešnej dobe stať, že žena nevie, ,že čaká dvojičky? Poprípade sa s tým aj reálne niekto stretol?

anjelicek26
4. mar 2024

Nemyslím,že je to v dnešnej dobe možné.. na to sú tie sona príliš presne... ešte prehliadnuť v 6-7.tyzdni sa dá, ale neskôr už fakt nie...

nikpa
4. mar 2024

Pri dnešných 3-4-5D prístrojoch pochybujem 😀 a hlavne keď chodí žena pravidelne od začiatku na sono. V neskoršom štádiu už sa môžu bábätká keď sú veľké prekrývat ale na začiatku sú tie 2 fazuľky neprehliadnutelne 🙂 Aspon ja si úplne jasne pamätám ten obraz na prvom sone, doktor ani nemusel nič povedať a hneď ma oblieval pot keď som to zbadala 🩵🩵😊

domkakvet
4. mar 2024

Je to velmi malo pravdepodobne.

negymama
5. mar 2024

v tejto dobe je to asi vynimocne. Moja mama nevedela, ze caka dvojicky, dozvedela sa to az pri porode. Ale to bolo viac ako 50 r dozadu.

mamickalisticka
5. mar 2024

Určite to nie je možné. Mne to sice zistil až na tretej sono prehliadke, ale neskôr asi ťažko.

kiki68
5. mar 2024

Do 12tt to ide prehliadnut, ak je to druhe dieta za tym prvym nejako ulozene, mensie a pod. Ale neskor uz urcite nie. Jedine ze by ta zena odmietne dalsie sono vysetrenie

majkabr
13. mar 2024

@anjelicek26 haaaah som prípad ktorému sa to stalo

lulupulu
11. apr 2024

Poznáte mamičku co ma 4cata na IG ma profil. Tak ona spomína ze najprv jej povedali ze tuším 2 potom na ďalšej ze 3 a samizdá ze niekedy v polovici ze 4