Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
6. mar 2009

lalu syndrom..... 😀 😀 😝
lalu, tak sa opravujem, ze ste reagovali na navrh lalu spred par mesacov "refresh-nuty" mojou malickostou 😀 😀 😀
(moze byt takto, lalu???? 😉 😉 😉 )
Uz faaakt padaaam 😝 😀 pa

margaretka11
6. mar 2009

Lalu drahúšik ja by som rada našla niečo, ale priznávam, nie som správny typ na organizáciu podobnej akcie. Spomínala som to už dávnejšie, že nie som správne ambiciózna a dravá. Toto chce človeka, ktorý pri zajednávaní ubytovania bude vedieť zjednávať ceny a jasne dohodnúť podmienky. A ja sa klepem už teraz a to sem o tom iba píšem 😔 . Ja by som sa veľmi rada s vami stretla, ale hľadanie vhodného ubytovania si na svoje plecia nemôžem zobrať lebo keby niečo neklaplo tak ako má tak si to budem do smrti vyčítať. A ja som v takýchto veciach šťastkárka, just by niečo nevyšlo 😝

No nič, cítim sa teraz otrasne a ako neschopák, idem het. Dobrú noc

zuzka.25
6. mar 2009

čaute 🙂
lalu, hlásim, že žijem, aj keď dnes večer mi bolo tak, že som myslela, že zdochnem :( som na teba myslela, že ako si sa ty strašne cítila vtedy doma a ako to dopadlo...mňa strašne bolelo dolu vpravo v podbrušku.. tak som rozmýšlala, že či slepák, ovu, alebo čo za fras.. ale taká bolesť, že ma až prehýbalo a vystrelovalo mi to dozadu ku krížom... ale už je lepšie, chvalabohu, tak hádam to nič nebolo..

nestihla som písať nič dnes večer, bo sme s mužom konečne pozerali muzikál mamma mia, fantastické niečo, kto nevidel, odporúčam...

na zraz sa nehlásim, bo MM je z tých, čo také veci nemusia, aj keď by som vás rada videla a spoznala osobne...
a teraz idem hají 🙂

jaj, ešte som chcela, yas... mrzí ma situácia u vás doma, hádam sa to nejako zlepší... ale chcela som hlavne k tomu spánku... určite je dobre, že ich budíš, lebo takto to ďalej nejde, nemôžeš fungovať nonstop... skús im podľa mňa posúvať ten dopoludňajší spánok tak, aby išli spať až okolo dvanástej, budú síce na začiatku urevaní, ale presne aj u nás to tak bolo, že pri prechode na 1 spánok denne si zvykli pospať aj tri hoďky vkuse a je to tak dodnes a ak aj niektorý spať nechce, tak ho proste spať až do večera nedám.. má holt smolu, keď vymýšľa, ale o 7 večer sú v posteli, aj keby sekery padali 🙂 podľa mňa ráno ti to do tej dvanástej, alebo 11.30 vydržia a behom týždňa-dvoch sa naučia, že sa spí len raz... držím moc a moc palce...

tak a fakt padám

kili
6. mar 2009

ja by som kľudne zorganizovala, ale bolo by to divné, keby som napokon nešla 😀 (a hlavne tá moja námaha 😝 )
ale rozhodne niekde v strede a nie na východe, to sa tam nikdo z BA trepať nebude 😝

kili
6. mar 2009

a čo tak u margaretky 😀 😀 😀

kili
6. mar 2009

zuzka, však nemusíš ísť z mužom, sama alebo s kamoškou 😉

lenkamt
7. mar 2009

ahojte 🙂

tak teraz som chorá ja 😝 deti vyzdraveli a ničia ma 😀

ale hlavne som chcela : všetko naj včerajším oslávenkyniam 🙂

stretko - ja by som strašne rada šla, ale ideme na dosť drahú dovolenku + sa niečo rysuje v levíčatách, ale na jeden deň by som prišla určite - Bojnice by boli super 🙂 🙂 🙂

Zuzka - ja na stretká chodím so ségrou, môj muž je taký istý ako tvoj 😉

grmitko
autor
7. mar 2009

Dobre ranko
inak k stretku, moj muz by tiez urcite nesiel, musela by som ist sama s nimi 🙂

nana77
7. mar 2009

ahojte!
ja som tiez za stretko, super napad!!! uz teraz sa na vas a deturence vase tesim 😵 😵 😵 !

kocky, vo stvrtok okolo obeda ockovali mojich malych prevenarom, oliverko bez reakcie, ondrejko zacal byt v piatok vecer nekludny, placlivy, nevedal spat, stale sa budil a plakal, tuto noc z piatka na sobotu mal teplotu 38,5 a ma aj priesvitny soplik (nekycha, nekasle). moze to byt vsetko spolu reakcia na ten prevenar? alebo sa nam paralelne deje aj nieco ine...?

grmitko
autor
7. mar 2009

nana ja si myslim ze to moze byt reakcia na prevenar, nas domko to tiez tak mal, ze az na druhy a treti den reakciu

yasmina
7. mar 2009

nana dobre ranko...aj tebe grmi...
je to reakcia na prevenar takto presne reagoval maximko...neklud, plac, teplotka do 38,5 a soplik...som myslela ze daco chytil u dr. pri ockovani...ale dala som kvapky odsala parkrt do do 3 dni po ockovani no problem...

nana77
7. mar 2009

joj kocky, dakujem za odpoved!!! tak mi dost odlahlo, lebo som sa zacala strachovat, ze ci na neho nejde nejaka choroba, som nevedela, ze aj spolik moze byt reakciou na ockovanie. ufff....

womenne
7. mar 2009

Ahojky ja som prave vstala ešte som v župane a pijem kafe tatiko ma nechal vyspat 😵 lenma hrozne boli hlava prši tu tak mame po prechadzke na pozemok a chcela som vytiahnut malymi bycikle.
k stretku no wow šla by som len neviem či drahy bude mat volno bolo by to na vikend??yasmin ten prvy link bol užasny hned som si ho uložila a určo tam niekedy pojdeme 😵 uvidime ako pohneme tento tyžden stym pozemok a aj konečneou stavbou.
baby všetkym vam dakujem za priania strašne ma potešili 😵 😵 😵 😵

yasmina
7. mar 2009

womenne my sa v lete chystame na 7 dni minimalne do Sojky...lebo zahranice po Siciilii tak skoro nemusim 🙂
a je tam vsetko v jednej cene...55 - 60 eur za ubytko a celodennu stravu s napojmi sa mi nezda vela...

lalupa
7. mar 2009

kvietocek zlaty, nechcela som ta strasit, len dat tip, vyjednavanie nechaj na mna, v tom som dobra 😉

inak pre ostatne, nebolo by to sialene drahe, ale prakticke s moznostami vysalenia sa malych, za prijatelne ceny 😉 ... aj ked si to stale s mojimi neviem predstavit 😀

ad sojka, vyzera to tam nadherne a ak sa tam fakt niekto chysta na dovolenku poriadnu, asi tam chyba uz len more 😉 a je to na "skok" z domu oproti zamoriu 😉

prajem krasny den, male spinkaju,tak idem pucovat vsetko,co zbadam 😲

helka1
7. mar 2009

Ahojky, mne doobeda necvalal konik ☹ Hm, stretko by bolo super, uvidime ako sa veci vyvinu a mozno sa aj pridame, zalezi kde to bude 🙂 . Peknu sobotu !!!!!!!!!!!!!!!

elenita
7. mar 2009

Ahojte, vcerajsim oslavenkyniam prajeme vsetko naj! 🙂
Ja inak dnes ficim od 3:50, Petusik vsatl pred stvrtou a Lucinka o piatej!! Super vikend 😝

kili
7. mar 2009

ele, no ja by som už nežila 😕

womenne
7. mar 2009

ahojte ani mne nešiel konik ☹
elenita sorry mala som tu 2dni sestru nemala som čas ale dnes to vyplnim a pošlem ok???
yasmin to je fakt super cena uvidime ako dopadneme stym pozemkom ale každopadne to mam uložene a ak nie tento rok tak buduci by sme šli tie obrazky su nadherne 😵
ja som dnes nevarila iba slepačiu polievku takže dnes maly obeduju chleba šunku a rajičnu 😝 fuha ja som teda matka čo????ale všetkeho sme prežraty a nemam na nič chut ešte dojedame zo včerajška aj babovka je ešte tak sa mi nechcelo. 🙂
stale prši tak mame po byciklovani ☹

kili
7. mar 2009

no, to počasie mi už lezie na nervy 😝

elenita
7. mar 2009

wom, diky, bolo by to supeeeer 😉 nech mi troska znizis vekovy priemer 😉 robim si srandu, ale zachytila som, ze mas asi tolko rokov, kolko ja 😉
kili no, mne tak bezne vstavaju.........MM bol na nocnej, dosiel az rano o osmej, takze super...
A teraz je Petulo strasne akcny, za 10sekund je stvornozky na opacnej casti domu, strka prsty do videa, chyta vsetky kable, postavi sa, strha knihy z knihovnicky a tak....... 😝
Lucinku som nevedela ani prebalit 😖 co som stale lietala za nim.
chvalabohu, ocino teda ich dedusko nam dolu v pivnici spravil hernu, tam mame take detske koberceky, plavajucu podlahu, ziadne skrine ani policky, zastrcky vsetky tak vo vyske 1,5 m....takze rano o piatej som s oboma v naruci po schodoch masirovala tam....akoze dokopy som niesla 20kg, tam aj spat, Petulo uz vazi 11kg.no hotova som 😀

lalupa
7. mar 2009

el, tak kolko to mate rokov? 🙂

zuzi, dufam,ze si v poriadku a nie je to nic z vyssie uvedeneho 😅

nase su nejake divne, spali do 7,15, nevydrzali dlho, uz od 9 spali do 12,00, reku uz nepojdu spat...haha, ani obed nezjedli, tak sme im dali nahradu-chlebik s maslom, cajik, fasa dieta 😖 a spinkaju zase od 15,00 😅
aspom dom mame vypucovany, normalne rozmyslam, co by som,kde by som... 😨

yasmina
7. mar 2009

lalu tak prid pucovat k nam 🙂))

grmitko
autor
7. mar 2009

lalu aj k nam prid 😀

lalupa
7. mar 2009

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah, ste nejake vtipne 😀
sak sa venujem vam 😉 a som rada,ze cakam 😉
dnes som si vypytala krasnu kyticku tulipanov 😵 , proste managerka na zajtra 😀

yasmi, k vam pridem tak niekoho (s)pucovat 😀 😀 😀

yasmina
7. mar 2009

lalu aj nato mozes prist 🙂 😀

yasmina
7. mar 2009

lalu krasne tulipany...

lalupa
7. mar 2009

rada 😀 v tom som fakt dobra 😅
mam fotecku mojich ujuj tulipanikov 😵

yasmina
7. mar 2009

ved to som pisala ze krasne 😵

lalupa
7. mar 2009

ja tu este s nasimi kecam, skor si to videla, ako som dala avizo 😉
ale kludne esteeeeeee 😀 😀