• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
a kde na foteckach je sasenka ? :sunglasses:
10. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu no vidis to, je to spravodlive? Nabuduce budem fotit ja :grinning:
10. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ta bedrovky a holy chrbat ne? :grinning:
ale jasne ,pomaly mi to doslo...ved hojdacku treba uz len vam, deculka boli v puncoskach, a stolcek hraci dostali na prve narodky,ak si dobre pamatam :wink: a skrinky nemali uchytky :grinning:
10. mar 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu :grinning: :grinning: :grinning:
holy chrbat nenosim von dokonca ani v lete, uz radsej vsetko skryvam :wink:
No a tie uchytky...loptosi vedia uz otvorit v obyvke skrinku aj bez uchytky :grinning:
10. mar 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lalu ja som nefotogenicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sa nefotim a okrem toho svojimi rozmermi by som zabrala pol fotky a to by bolo o nicom :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. mar 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
no neviem Kati co by mala Saska mazat , vsetky fotecky som prezrela a nemas byt s cim nespokojna :wink:. Muselo byt u vas veselo :slight_smile:

Adrolka tie tvoje kocice su proste uzasne - tak odlisne :grinning: a skutocne nadherne !
10. mar 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasi nevyhovaraj sa :grinning:
10. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasi,ale seba nefot tak,ze otocis na seba fotak :grinning: vtedy do zaberu fakt nevojdes,ani ja :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem si lahnut, pa pa dobru noc vsetkym!!!!!
10. mar 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nefotim vobec seba, ja sa na fotkach nenavidim :slight_smile: fuj fuj zla cica
10. mar 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky kde su fotky nikde ich nevidim :confused:
10. mar 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas, strana späť je odkaz
10. mar 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo, jak dnes spali?
10. mar 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzasne o 22:30 zaspali :grinning:
vstali az o 8:00...spat spom ich nedavala pokial nevydrzia som myslela ze potiahnu ale o 11:30 zalomili do 13tej....a potom opat o 17-18tej....nevydrzia...zacnu sa ukladat...maxim zaspaval po sediacky...neviem ako prejdeme na ten jeden spanok...
10. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to je super, že vstávali o 8mej, možno sa chystá zmena :slight_smile:
skús ich večer zobudiť už po polhodinovom spánku, aby to bolo len také zdriemnutie a ukladať o 21
10. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto je tu najstarsi????? :slight_smile: ...aj ja som r.1973, april
11. mar 2009 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diddi, tak si to napísala, som to vedela, ale nechcela som na teba žalovať :grinning:
11. mar 2009 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne kili,mne to neva
11. mar 2009 o 00:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babule
vcera vecer sme boli v poluse v carrefoure a domko tam stale kychal a mal take krvave ocka co myslite, Ano ano, sople, bolave hrdlo, celu noc som bola hore :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: cert nam to bol dlzny :unamused: :unamused:
11. mar 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...
ocka mal z klimy...asi sa prechladil...sopliky odsavat ale ak ma cervene hrdlo tak to len tak neprejde...keby nemohol hltat chod s nim k lekarke nech sa na neho mrkne...
11. mar 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko
jaj Saška dufam že to prejde možno to bude len reakcia by stačil fenistil ale ak ma kašel tak nie :frowning2: a ty ako?potom tlačeni auta??
včera ma tu tatiko nechcel pustit tak som nemohla napisat ale ten pozemok mame na 90% :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dnes mu zavolaju z dolov a oznamia čo a ako,potom zavolame ohladom uveru a už sa to rozbehne ešte si overujeme vyjadrovačky od elektrarni,vody,plynu aj ked ja plyn nechcem no ešte uvidime.
11. mar 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
saska a katka, krasne fotky zo stretka, sas, mala by si prispievat do telky dvojickovskymi reportazami. :slight_smile: a skoro sa vyliecte
adrolka, ake velke babulky uz mas.

zas som tu chvilku nebola. cez vikend sme trosku oslavili narodky s jednymi babkovcami,j vcera s druhymi. Inac cez vikend mi rodicia zobrali chlapcov na vylet do martina k prababicke. odkedy v sobotu rano ocka otvorili mleli dokola ze idu na vylet, a v nedelu ked prisli, kubko nechcel byt doma, ze zas na vylet :grinning:.
Este sa babicky s nimi chystaju na jeden predlzeny vikend do tatier. Chodievali sme tam do jedneho super penzionu v smokoci a majitel povedal aby sme uz prisli aj s detmi. tak ich asi babky niekedy v marci zoberu na dalsi vylet :slight_smile:
11. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Kiwu - ako s tým dotazníkom??? som myslela že to treba vyplniť do tejto nedele, normálne mi nedalo spať :grinning:

Saši - také oči mávam z tesca aj ja aj Lucka :frowning2: nám to vždy do druhého dňa zmizne, tak dúfam že ste ok.

Wom - gratulujeme k pozemku :wink:

Kati - veď si kočka na tých fotkách, škoda že Saška zase len fotila :zipper_mouth:
11. mar 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky!
ja tiez neznasam klimatizacie v nakupakoch... vzdy mam z toho podrazdene oci, vyzeram potom ako angorak :grinning:

womenne, tak som zvedava ako vam to dopadne s tym pozemkom, kazdopadne drzim palce!!!

katka, ved ty vyzeras uuuplne super!!! sekne ti to a od svadby si sa vobec nezmenila :wink: , si kocka!

yasmi, s tym spanim, neskusis ich doobeda natiahnut aspon do 12.00? a potom vecer do tej 19.00? neslo by to tak? asi je to narocne a ja ti rozhodne nechcem radit, ale keby si na to zvykli aj tebe by sa dost ulavilo...
11. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, este som sa chcela opytat - z toho prevenaru mohol sa maly zahlienit??? on mal na druhy, resp treti den sopliky, ale trvali presne ako pisala yasmi, tri dni a teraz vykasliava... hlavne rano. moze to byt z prevenaru? lebo oliverko nic, ani tuka...

adrolka, pridavam sa aj ja k babam a musim napisat, ze tie tvoje princeznicky su straaaaasne peknucke!!!! a fakt, uuuplne rozdielne - ako keby ich ani jedna mat nemala :grinning: . a vyrastli neskutocne!!!!
11. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana u nas jeden mal sopliky a druhy nie...a prevenar oslabuje imunitu organizmus zacina bojovat...vo vakcine su zive kmene virusov to t.j. ze ondrejko bol mozno oslabeny pred ockovanim a takto sa to prejavilo ako u nas...
11. mar 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wom.ja som to vcera natahovala ani do spalne sme nesli a maxim zaspal po sediacky a mimi plakal polahaval daval hlavku na gauc...takze ked sme presli do spalne vypili cajik a spali...bez rozpravky hladkania mojkania...a ja som to aj poobede natahovala...si myslim ze keby vstavali o 9 tej prvy spanok by sa dal o 13tej - 15.30 a potom by som ich dala o 20tej spat ale to by boli hore uz o 5tej :unamused:
max reval celu noc neviem co mu bolo...a mimi sa budil a bol nervozny tak plakali obaja a o 2rano priletel manzel a zobudil nas :angry: ze aha koho som stretol ma oslovili Miklosko a vizazista Alex....asi si sadli do oka :grinning:
11. mar 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yas, a kedy ti zaspali ono to potrva kym si zvyknu na novy režim len ešte vyčkajnaši si aj teraz v noci poplaču dnes Sebo kričal:maminka Niko zobral auto,daj mi ho :rolling_eyes: no a taket blbosti,oni vlastne vnoci znovu preživaju čo robili cez den.tak ak aj cez den vela plaču tak sa mam na čo tešit aj vnoci.ale zase nieje to často 2-3x za tyžden večinou sa sami utišia ja len šepkam s postele.Ono sa hovori že ak dieta plače tak nemaš ist hned malo by sa utišit ak to pretrvava tak vtedy ist.
11. mar 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nana ,leni dik no bolo by na čase ved hladame už vyše roka :confounded:
11. mar 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte,
Adrol, no uzasne su babulky, kraaasne princeznicky :wink:
Katka, Saska, tiez super fotecky a krasne deticky, rastu ako z vody :grinning:
Yasmi, no treba len trpezlivost (viem, ze sa to lahko hovori :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale urcite to zvladnete :wink:
Wom, cize ak vam to vyjde, za chvilku kopete zaklady? :wink: Uz ste sa dohodli ktory domcek budete stavat? :dizzy_face:
Saska, dufam, ze Domkovi to prejde, ved tiez ste si uzili tych chorob viac nez dost...:frowning2:
A nasi stale kaslu, sice len rano, cez den naozaj len obcas a ku veceru... mam dilemu ci ist zajtra k dokine :confused:
No a u nas zase vystraja perinbaba, myslela som, ze na chvilinku vybehneme von, ale do tej chumelice sa mi naozaj nechceeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok