• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičkovo II

29. septembra 2015 
yas, pokial ti vstanu skoro okolo 6,45,ako si pisala pred tym, daj ich skor spat, medzi 10-11, nase ked vstanu o 7,00, uz o9,oo zase spinkaju, dnes zmena 8,00 budicek a od 9,30 uz zase mrncali... potom okolo 14,00 po obediku a prechadzke,ak vyjde...do takej 16-17,00 a od 19,30 su v postielkach divaju sa na hrajucu hviezzdicku na plafone a bez revu spinkaju...
ide zmena casu, tak je to na tebe a nich :slight_smile:

M bol na akcii, coooo? :astonished:

este nieco som chcela,ale som na materskej :grinning: no co uz :grinning:
11. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lalu ked sa zobudia o 17tej tak do 21-21.30 spoko potiahnu :angry:
M nebol na akcii ale na sluzobke a meskal let...
a co si chcelaaaa?
11. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam pocit,ze si pisala kedysi, ze ich davas spinkat okolo 16,00...ak ich das okolo 14-15,00, pol hodinka az hodinka staci :wink:
jasne, ze tomu treba nechat aj par tt, teraz budu aj dlhsie dni, plno energie, bude to ine...
vsetko je o rituali ako hodinky, potom sa budu sami pytat spinkat...
apropo, uz su v postielkach?

nevieeeeeeem, idem kakaaat :grinning:

ahaaa,ze spanok produkuje spanok, cim viac spinkaju, budu chciet viac :wink: overene v praxi aj literature
aj u nas to plati neskutocne
11. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lalu nespia v postielkach...mimi sa tak vzpiera ze sa vie vytiahnut skoro do pasu a potom predklonit a ho prevazuje skoro zase drbol na hlavu... :angry: neviem aku postielku ked tato ma dno dole a aj tak uz je to nebezpecne...
ja ich dam spat aj o 15tej ale aj tak zaspia ako sa im uraci :unamused:
11. mar 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka general tu nie je...idem krmit bambuchy
11. mar 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
som ibaže čakám na Margarétku :grinning: :grinning: :grinning:
tá si to vypije :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rozkaz generál, už som tu. Čo si mám vypiť?
11. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja čakááááám. Kto ma chce sprdnúť??
11. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa oije? tak nalievajte...
11. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,papáte,spíte všetci ?
:slight_smile:
my sme zaspali ako zázrakom spolu Sofi aj Samko,ťahajú už druhú hodku,tak som rada.Sofi to zas skláti okolo 15-16.00,ale Samko mi už spať nepôjde.Och,jo :unamused: .
....tak som nas....tá, :angry: pardon,ale včera mi prišla zásielka z Quelle,MM som objednala pulóver .Je to taký letný pulóver so stojač.golierom na zips,keď som to rozbalila,a rozzipsovala ,skoro ma šľak trafil :angry: :confounded: Tak odfláááknuté prišitie zipsu ste ešte nevideli :confused: :rolling_eyes: .Rozmýšľala som,či sa to nedá prišiť,nejako inak,ale keď to bude nosiť rozopnuté,vyzerá to akoby to mal dotrhané....
Takže idem baliť,a posielam späť...
11. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja stále čakám, ako si to idem vypiť od Lenky a kde je, sa pýtam :grinning:
11. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmi a čo dobré ste papali :slight_smile: ??
11. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmi, :astonished:
aj my sme už vypadli z postieľky-teda Sofi,naozaj neviem akým spôsobom,ale tuším :fearful:
Ona má v postieľke 5 maličkých vankúšikov-maznáčikov,ktoré si podkladá pod hlávku,a mám taký pocit,že si to nahromadila na kôpku a tak sa štverala a štverala...až :confused:
11. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
altea to sa bojim ze zacnem ucit na postielky a spadne :angry:
jedli zemiakovo-mrkvovu kasu a morcacie dusene prsia, brokolicku...
11. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Altea, s tým svetrom urobíš najlepšie, keď ho vrátiš :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chápem ťa, že si sa vytočila, ja by som tiež tancovala od jedu :angry: . A čo sa týka pádov z postieľky, našťastie sa nám to stalo iba raz a vlastne ani nešlo o pád. Simonko nejakým spôsobom z nej vyskočil, dodnes si iba domýšľame ako k tomu došlo. Našli sme ho opretého o manželskú posteľ a plakááááál :grinning: . Nič sa mu nestalo, iba sa vystrašil. Zato Simonka je také chúďatko naše, častokrát padá na pusinku a aj si ju rozbije. Ale ona je taký šaško, častokrát sa blázni a potom tak smiešne začne chodiť, niekde zakopne, padne a na pusu :pensive:.
11. mar 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne pre zmenu prisla kozmetika z UK...roztrhana krabica a chybali nejake veci...svine kradnu na poste...tak som pisala do anglicka a poslu mi opakovane ...reklamacia foto krabice... :angry:
nie je to prvy krat...sestra objednavala parfem a to iste zmizol balik...niekto sa v pohode obohacuje na poste a nikto to neriesi...aj ked je balik poisteny...v pohode ukradnu...a namiesto toho aby niekde nainstalovali kameru sa tvaria ze ja som prva a jedina komu sa to stalo :angry:
inac MM bol u zubara...som pisala zubarovi nech ho poriadne vytrapi hehe :grinning: a zubar odpisal neboj aj to bude...a teraz MM volal a ledva rozpraval...pchaa ...joj skodoradost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
11. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yasmi :grinning: :grinning: :grinning: . ale ako sa hovori - skodoradost najvacsia radost :wink:

ja som sa takto nastvala na neckermanna, uz si odtial v zivote nic neobjednam. na tych modelkach to vyzera super, ale domov mi dosli normalne vechte!!! :angry: :angry: :angry: . a z quelle mm objednaval este v novembri a doteraz nedoslo nic, ani len oznamenie, ze to neposlu...
11. mar 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yasmi, presne ako nana píše, škodoradosť najväčšia radosť :grinning:

Ja si zvyknem objednávať z Moda Prima, teraz posledne to boli plavky, lenže tie sú v skutočnosti ešte úžasnejšie na fotke. :wink: . A to som si ich aj na stránke prezerala lupou, ale keď som ich uvidela naživo...super :dizzy_face:
11. mar 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nana v qeulle to je klasika ja som uz xkrat objednavala a nikdy mi nic neprislo, ani sproste nemame na sklade.... tak uz neobjednavam

yasmi :grinning: :grinning:
11. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na quelle nemozem nic zle povedat ale zatial som objednavala len detske veci...ale bundicky...svetriky...body velmi dobre kvalita
11. mar 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s moda prima mam aj ja len dobre skusenosti :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saši a majú tam aj pekné detské vecičky, hlavne sa mi páčia to slávnostné oblečenie pre drobcov. Len škoda, že to nemám kde využiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale mohli by mať aj viac detského oblečka v ponuke :wink:
11. mar 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moda prima je super :slight_smile:
11. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano marg, hlavne to slavnostne pre uplne malicke deticky nad tym vzdy slintam :grinning:
11. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saši aj ja :grinning:
11. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky vyvárate každý deň detičkám?
Teraz mi priniesla susedka -vraj varila v nedeľu :confused: dobrôtku pre drobcov,no neviem ako pozerám,tak pozerám dnes je streda :confounded: ,kalendár nepustí.....nemám odvahu ponúknuť mojich drobcov.

juj,tu je také na nič počasie,obloha ako na spadnutie :unamused: ,nanič nálada :confounded: ,idem si dať cafééé.
11. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
altea nech si to suseda zje :angry:
11. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Altea, v tomto prípade by odvaha asi opustila aj mňa. A ochutnala si to? A s počasím máš pravdu, otras, hnus, fuj. Už túžobne čakám oteplenie a viac slniečka :dizzy_face:
11. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
altea ja detom nedavam jedlo starsie ako 48 hodin a to su uz pomerne velki :slight_smile: :slight_smile: takze ako pise yasmi, nech si to zje :grinning: ja si idem lahnut na par minut som jak mechom udreta
11. mar 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margarétka ochutnala,sú to cestoviny so šunkou (neviem akej etiológie-či dusená,údená ?) a paradajkovým pretlakom-chutí to :unamused: ...no neviem :confounded: ...nemá to chuť.
Radšej nejdem pokračovať,nateraz mi stačí zápal pľúc :frowning2: ,okrem toho ak tá šunka je údená-tak to určite nie,pretože údeniny nemajú deti dostávať až do 3.r.
Ja varím každý,niekedy á 2 dni,závisí od druhu jedla.
11. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok