Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
13. mar 2009

Yasmi, to ma mrzi, ze ma povazujes za taku krkavciu mater 😨 😝 😉
Hned ako zacali kaslat a soplit, sme nasadili lieky a sirupceky co sme mali doma, ked nezaberalo, sli sme k dokyne, ona nam predpisala nieco ine, ked ani to nezaberalo zase k doktorke urobila vyter, zistilo sa ze maju bacila moraxelu, ale velmi male hodnoty, a kedze uz az tak moc nekaslali dokina navrhla pockat, ci sa s tym nevysporiadaju sami, ale bohuzial stale kaslu, tak uz posledna moznost boli tie ATB...

rosarita20
13. mar 2009

Marg, dakujeme 😉

yasmina
13. mar 2009

rosarita cosi si ma nepochopila.som myslela ze ci ich lekarka nenechala bez atb na zaklade CRP napr, nas tak nechala 3 tyzdne sa trapit a az potom dala atb tak som sa pytala...nic zle som nechcela ked to tak vyznelo 😖

margaretka11
13. mar 2009

inak Rosa, ja ťa aj chápem, že ste skúšali na kašeľ všetko možné. Ja by som tiež skúšala najprv homeopatiká a sirupy, atb sú síce dobré, ale veľmi oslabujú imunitu a navyše rozvrátia črevnú flóru 😝 . Ale keď už nie je iné východisko, tak musia zaúradovať atb, že? Chlapcom odkáž, nech tomu kašľu riadne vyprášia zadok, potvore jednej 😉

yasmina
13. mar 2009

nemam dovod a ani pravo posudzovat ine mamicky kazda robi co je v jej silach a ako najlepsie lem moze...
no nic idem...sorry 😒

margaretka11
13. mar 2009

Yasmi, kam letíš? Tak ja som sem doletela ako na koni a ty mi chceš zdrhnúť?? Ani nápad, mladá dáma, seď tu 😠

rosarita20
13. mar 2009

yasminka, joooj, to som nechcela...ved preto som tam dala tych smajliiikov, ze viem ze si to tak nemyslela 😉 😉

margaretka11
13. mar 2009

Yasmiiiiiii, kde siiiiii? Čo je najhoršie, ani sa ti nemôžem vyhrážať, že ak nebudeš poslúchať tak pôjdem zmastiť tvojho zvera 😠 😀 😀 😀

rosarita20
13. mar 2009

Marg, uz som odkazala.... 😀

rosarita20
13. mar 2009

Yasminka, no dufam, ze si nezdrhla kvoli mne..... ☹ ☹ ☹ ☹

margaretka11
13. mar 2009

Rosa, to som rada a nech sa toho držia 😀 . V nemocnici na okraji mesta raz povedal Štrosmajer: "přes hubu a vyhodit", síce v inom kontexte, ale aj to môže byť 😀

yasmina
13. mar 2009

nie nie kvoli nikomu len sa obaja po...isla som prebalit 😉

margaretka11
13. mar 2009

baby, práve som prekonala infarktovú situáciu a žijeme...všetci...fúúúúúúúúú

Deti si odo mňa pýtali cukríky a tak som vytiahla takých gumi hrošíkov. Vzali si po jednom, fajn, pohoda. Potom si vzali druhý a zrazu Simonko ku mne pribehol celý červený, zabehol mu cukrík a nevedel sa nadýchnuť 😲

yasmina
13. mar 2009

kriste margaretka...to muselo byt strasne...!!!a co si robila!prevratila dolu nohami a buchala po chrbatiku?

margaretka11
13. mar 2009

presne ako píšeš Yasmi, otočila som ho dole hlavou a buchla mu po chrbte. Cukrík vyletel celý, našťastie 😔

margaretka11
13. mar 2009

fuj, ešte stále mi bije srdce ako splašené..

margaretka11
13. mar 2009

a to sa ešte Simonko na mňa urazil, že ho bijem 😀

womenne
13. mar 2009

😀
nejak dobra nalada tu panuje 🙂 ja som prave poobejdnavala knižky na učenie malych tak som zvedava ako na to pojdemaly sa mi dnes akosi biju o hračky 😝

yasmina
13. mar 2009

margaretka to poznam sa mi tak dusil max ☹ a potom dost dlho reval bo som mu dala riadne supy po chrbte

margaretka11
13. mar 2009

wom, my tu máme dnes akčák, deti sú strašne mrzuté, neviem, či je to počasím, ale stále plačú...A pre kraviny samozrejme, hľadajú len zámienky na plač. No ale Simonko dnes v noci zle spal, tak tam to aj viem pochopiť.

margaretka11
13. mar 2009

yasmi tak ja dúfam, že podobné adrenalínové akcie sa nám v budúcnosti vyhnú. 😉

yasmina
13. mar 2009

joj ja som nemala noc max vrieskal celu noc v pol hod. intervaloch 😠 isla mu stolicka!

margaretka11
13. mar 2009

Yasmi, túto noc som toho ani ja nenaspala nejak extra moc. Simonko bol tiež každú chvíľu hore. Ale mne sa aj tak dnes v noci nejak zle spalo, čiže mi to až tak neprekážalo ako keby ma budil zo sladkého spánku. Ani zaspať sa mi nedalo a keď som aj náhodou zaspala, tak to bol len taký ľahký spánok, všetko naokolo som vnímala 😝 . Dnes keď si pôjdu malí ľahnúť, pôjdem asi s nimi.

grmitko
autor
13. mar 2009

ahojte babulky

rosa mrzi ma ze ste na atb

moje deti su dens ako z besnych vajec, je to des, si vravim ze ak ich dnes nedorazim tak uz asi nikdy, totalna ignorancia, odvravaju, od rana sa iba biju, uz som na nervy z nich, neviem sa dockat kedy bude obed a pojdu spat 😒

marg, dore som ti vytrieskala Lori 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

rosarita20
13. mar 2009

Yasmi, aj nasich som bola prebalovat, no to uz bolo aj s prezliekanim 🙄 , ako hovori MM "priekak"... 😀
Marg, no ste mali dobry stres...super pohotovo si reagovala 😉 My sme mali podobnu story, ale s.... no sa zase tradsiem ked si na to spomeniem, boli sme u nasich a tam maju starsi bratranci ten stolny futbal, (podykam futbalisti rozpazene ruky.. 🙄 ), no a nas maly futbalista zistil, ze sa ti hraci daju aj odkrutit z ihriska, a neviem ci ho chcel aj ochutnat... len som videla ze ho ma v ruke, musela som sa otocit za druhym, lebo si nieco pytal, kuknem spat na futbalistu a uznic nedrzakl v ruke, no ako som ja zjacalaaaa, lebo ako poznam svojho maleho lapaja hned som vedela ze je zle, MM mu kukol do hrdla a uz mal toho futbalistu tak hlboko, ze ho ani nebolo vidno... nastastie tiez pohotovo reagoval, polozil ho na ruku dole hlavou tresol po chrbte a futbalista vyletel cely... ja som sa tak triasla, ze som si musela dat frtana vtedy...neviem si ani predstavit co by bolo keby.... 😢 😢

womenne
13. mar 2009

yasmin tvoji spavaju ešte stebou???alebo v postielkach???
som rozmyšlala nad vami a neskušala si m zmenit poloho postielok?my kym sme našli v starom byte polohy postelok som prenašala v kuse postel a menila strany polohy kym sme našli taku aby spavali dobre,to iste sme mali aj u svokorvcov.
Aj teraz v tomot byte maju take iste miesta ako amli predtym v byte,lebo prvu noc spali inač a celu ju preplakali.

margaretka11
13. mar 2009

Rosarita toto sú také situácie, že mi je zle len pri pomyslení, čo by sa mohlo stať, keby... Ani radšej nato nemyslime a ako som písala, dúfam, že podobné adrenalínové akcie sa nám vyhnú.

Grmi, presne to isté mám doma aj ja, úplne ma ignorujú a robia si zle a neustále plačúúúúúúúúú, mne už z toho uši brnia.
Tak si si zas vyskakovala na moju Lori? No vieš čo 😠 😀 😀 😀 Tá zas bude vytočená, keď ju pôjdem opatriť, no ale však my si svoje obete tiež nájdeme 😉

womenne
13. mar 2009

baby nedohodli sa dnes naše decka proti nam???lebo aj naši su jak....stale sa biju o hračky a neposluchaju 🙄

margaretka11
13. mar 2009

Wom, je to možné, urobili takú dvojičkovú vzburu. Dvojičky verzus mamy 😝

rosarita20
13. mar 2009

Marg, to dufam aj ja ... 😉 😉 😉
No moji gladiatori uz maju za sebou par bitiek, so skore 3 krvave uhryznutia na chrbte pre "mladsieho"..... ☹ ☹ 😠 To je len sekunda, co sa otocim a oni uz v sebe :(